Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

10 minutes ago, Santoro said:

 

Taj je simpatise crno belu boju , uostalom cela ta televizija ih simpatise. 

Ma sta god da simpatise..

Prica nebuloze, "penali idu lose od kad je Stankovic tu, Ivanic je pogodio u prvom kolu sa bele tacke tako da ce on definitivno izvoditi penale od sad" Wtf odakle njemu ta ideja u glavi..

 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno nisam nezadovoljan, moglo je naravno bolje, ali nije loše izgledalo.

Pankov je ozbiljan kikser i ne znam koliko možemo da sw pouzdamo u njega.

Drugi problem je leva strana. Ne znam kako su dozvolili dva igrača Spartaka bez pratnje na tom delu terena, a onda Pankiv greši i ne zatvara.

Dobro. Videćemo nastavak.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ZiS said:

Jel' Gavric pipnuo loptu danas? Decka su sludeli ocigledno ovim pricama o transferu... Ko zna gde je glavom... 

Nemoj tako, dobio je najviše batina danas uz Bena. Trebaće mu malo vremena da uđe u formu, ali ako istane biće to ok.

Verivatno Spiridon i Kanga na poluvremenu. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, 12Laki said:

Ne iznenadjuje danas su tragicni.Srecom smo uspeli da damo pre ovoga.Inace bi bilo jebeno.

 

Mozda ako je neko odigrao 1 na kladionici.

 

I nereseni rezultati i porazi su fudbal, ima cak 38 kola i ne verujem da iko moze da ugrozi Crvenu zvezdu u ligi, odnosno da ima vise bodova na kraju prvenstva.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Juan said:

Nemoj tako, dobio je najviše batina danas uz Bena. Trebaće mu malo vremena da uđe u formu, ali ako istane biće to ok.

Verivatno Spiridon i Kanga na poluvremenu. 

Ma nemam ja nista protiv momka... Bukvalno ga gledam od fudbalskih pelena i nikad nisam imao sumnju da ce postati sjajan igrac... No, ocigledno je da su ga poremetili sa tim transfer sagama... 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ZiS said:

Ma nemam ja nista protiv momka... Bukvalno ga gledam od fudbalskih pelena i nikad nisam imao sumnju da ce postati sjajan igrac... No, ocigledno je da su ga poremetili sa tim transfer sagama... 

Ne verujem. Mislim da je povreda veći problem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...