Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Nije mi jasno da neki forumasi imaju visok prag tolerancije za Nikolica u odnosu na druge (bivse, sadasnje) mlade igrace.

 

Zasto nemate isti aršin za Njegusa Petrovica kao za Velju.

 

Kad Velja lose odigra idu alibi price dobar je on treba mu dati sansu, treba ga istrpeti, a Njegos kad odigra losu tekmu to je katastrofa. 

 

Mada verujem da necemo dugo gledati pomenuti dvojac, jer ako za obojicu stigne ijole neka ozb ponuda, odose oni. Kao i Gavric,Erakovic i Radulovic na zalost uz Terzinu parolu Zvezdi treba budzet od 30 milki da bi zivela bla bla

 

Rejting kluba se ovim ucescem u Le uz prolece jako digao, tako da cemo u januarskom prelaznom roku biti vise primamljiviji “kvalitetnim” potencijalnim pojacanjima. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inače, ozbiljni klubovi su usvojili pravilnik ponašanja za vreme pandemije kojim su predvidjena ozbiljna pravila i ozbiljne kazne u slučaju kršenja istih. U slučaju uzastopnog kršenja istih postoji mogućnost za raskid ugovora, da ne pričamo da mogu i krivično odgovarati zbog ugrožavanja javnog zdravlja stanovništva. Kakav crni transfer, ko će za njega dati pare. Momentalni raskid ugovora u slučaju da ponove prekršaj uz drakonsku novčanu kaznu.

 

Normalni klubovi imaju pravilnike i za slučaj da igrači dobiju crveni karton gde se u slučaju 2-3 kartona oduzimaju i mesečne plate, isto je i u slučaju kašnjeja na trening ili u slučaju izostanka sa istog, da ne pričamo o ekstremnim situacijama poput ove i bančenju u vreme globalne pandemije. Englezi su oterali Grinvuda i Fodena samo zato što su pozvali dve tinejdžerke da dođu u njihovu sobu, a ovde se radi o bančenju uz gomilu ljudi, cigarete i alkohol. Pa vi uporedite ozbiljnost te dve situacije.

Edited by Liska Manjina
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

U teoriji nije problem da ako neko moze i da izlazi i da igra dobro, da to i cini, iako nije preporucljivo.

 

Ali u doba korone kad je svom plebsu zabranjeno da izlazi, da ti ides na ilegalne zurke i dovodis sve saigrace u opasnost, a uz to i rezultate, a igras za veliku platu je za ozbiljno hladjenje. 

 

Dva debila.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Nemogući uslovi za igru u Rimu. Pljuščina da se podaviš ali, što je najvažnije, na poluvremenu vodi Lazio 2:1 uz crveni za Briž. Od potencijalnih protivnika, ovo nam je najbolje od najgoreg što se tiče grupe F. Valjda nisam nešto pogrešio, pošto je bilo više opcija...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Liska Manjina said:

 Šta se sa dečkom desilo u međuvremeni, zaista ne znam. Čitao sam za neke sitnije probleme sa splavarenjem i alkoholom, ali izgleda da je stvar već uveliko izmakla kontroli. Nije ni prvi ni poslednji kojeg su uništili cuga i loše drušzvo, a Spidi mu je pravo društvo za te rabote. Čovek se ne trezni od dolaska u Bg, bilo je priče da se promenio i da je Stanković odlučio da mu pruži drugu šansu, ali izgleda da i od te priče nema ništa. Očigledno da se sve može tolerisati, samo ne znam čija leđa će sad podmetnuti.

 

Treba ga razumeti, veliki je to pritisak, velika ocekivanja itd...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Contador54 said:

S tim sto ce Dinamo Kijev biti nepovlascen u zrebu. Opcija koje nama dolaze iz LS su Briz, Junajted, Ajaks/Atalanta i treci iz Realove grupe.

Aha, mislio sam po difoltu povlašćeni.

 

Može Junajted.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fud

On 12/7/2020 at 10:57 PM, Mile1 said:

Izasli u provod sa nekom starletom odmah posle trijumfa protiv Zlatibora.Izgleda da terzina sluzba nije uspela da sakrije jos jedan u nizu incidenta mladog Nikolica.Poriv sa alkoholom je izgleda jaci.Trebao je I krivicno da odgovara za jedan incident na zrenjaninskom putu ali to je uspesno zataskano 

 

 

 

On 12/8/2020 at 1:48 AM, Cika Kure said:

Lomi ga Nikolicu

 

Jel ovo kao neko zavodljivo igranje posto izgleda kao da je mentalno zaostala... no nebitno

 

Nikolic nije ni prvi ni poslednji kojeg ce da pojedu starlete i alkohol... plus nije ni toliki talenat

 

Za Spirida je jasno po izgledu kakav je lik

 

Treba ih obojicu baciti na tribine i skinuti 30% od godisnje plate... doduse, Spiridonu moze i raskid ugovora zbog krsenja klupskih obaveza i krsenje drzavnog zakona

Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2020 at 9:59 AM, vepar said:

Fud

 

 

 

 

Jel ovo kao neko zavodljivo igranje posto izgleda kao da je mentalno zaostala... no nebitno

 

Nikolic nije ni prvi ni poslednji kojeg ce da pojedu starlete i alkohol... plus nije ni toliki talenat

 

Za Spirida je jasno po izgledu kakav je lik

 

Treba ih obojicu baciti na tribine i skinuti 30% od godisnje plate... doduse, Spiridonu moze i raskid ugovora zbog krsenja klupskih obaveza i krsenje drzavnog zakona

 

I ja sam prvo pomislio kakvo je ovo bečenje.

 

Što napisaše sad več neki pre mene. Jbg, nemogu sad svi da se zamonaše i žrtvuju sve za karieru. Ako mogu da lumpuju u sitne sate i onda isporuče na terenu, neka izvole. Ali kad je nočni život utiče na performans, onda moraju da se preduzimaju neke mere.

 

Mada u ovim vremenima je stvarno neodgovorno ovakvo ponašanje. Ne ulazim u priču u o zdravlju, nego čisto iz stanovišta jednog fudbalskog kluba, koji igra bitne utakmice u evropi. Celu noč orgijaš, ujutru fino doneseš virus na trening i u četvrtak si ispao iz evrope...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, L' Imperatore said:

 

I ja sam prvo pomislio kakvo je ovo bečenje.

 

Što napisaše sad več neki pre mene. Jbg, nemogu sad svi da se zamonaše i žrtvuju sve za karieru. Ako mogu da lumpuju u sitne sate i onda isporuče na terenu, neka izvole. Ali kad je nočni život utiče na performans, onda moraju da se preduzimaju neke mere.

 

Mada u ovim vremenima je stvarno neodgovorno ovakvo ponašanje. Ne ulazim u priču u o zdravlju, nego čisto iz stanovišta jednog fudbalskog kluba, koji igra bitne utakmice u evropi. Celu noč orgijaš, ujutru fino doneseš virus na trening i u četvrtak si ispao iz evrope...

Nema ko da radi sa njima i da ih kontroliše, usmerava. Ja sam onomad pisao kako je kod onog drugog Stankovića, Branka, bila gvozdena disciplina i da su se igrači vraćali bukvalno pre ulaska u autobus zato što nisu obrijani i slično. (ironija ali jednom je i Mrkela bio na tapetu)

Ja shvatam da su se vremena promenila, ali mora neko makar te klince da drži na "lancu". Nije moguće da ispliva snimak sa ilegalne žurke na kojoj je naš fudbaler, a da on bude u avionu za Liberec. Makar su mogli takvu disciplinsku meru da mu lupe. Bez obzira što nemamo previše opcija na toj poziciji. Ovako znaju da im se ništa neće desiti i rade po svome, a time trpi i igra i rezultat i atmosfera u timu.

Da se razumemo, ja sam siguran da nisu samo problem Spiridonović i Nikolić, ali mora da se krene od nekoga.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sramota je sto nisu kaznjeni, i to ozbilljno. Da je situacija uobicajna, ok mi je da se prepusti strucnom stabu da donese odluku kako ce da reaguje. Ima trenera koje, ako isporuci igrac sta treba na treningu i utakmicama, apsolutno ne zanima sta on radi van kluba. S druge strane, ima trenera kao sto npr Dule koji je imao kljuceve od stanova igraca i zahtevao ozbiljnu disciplinu. Ali sad je korona, situacija je prilicno ozbiljna, mi igramo vazne utakmice, oni bleje po nekim ilegalnim zivim svirkama ko zna gde, sa ko zna koliko ljudi. Koliko cujem i Borjan je pravio zurku sa zivom muzikom. Da se covek zapita da li je u pitanju profesionalini klub ili neka amaterska zajebancija. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...