Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Slažem se sa utiskom koji je izneo @Del Piero, onakve utakmice kao protiv Libereca su izuzetak i teško je očekivati da u kontinuitetu izgledamo tako. Ovo je bila utakmica koja se morala dobiti ako imamo nekkvih ambicija u ovom takmičenju i sve je bilo podređeno rezultatu, podsetila me na dana pod Milojevićem. Igra nije bila naročito dobra, a još manje dopadljiva ali je cilj ostvaren. Gent nije neka ekipa od koje treba da spadaju gaće ali ja ne vidim da smo mi išta kvalitetniji od njih. Ipak, ovakva bunkerica gde svi naši igrači pa i poslovično za odbranu nezainteresovani Katai isključivo imaju na umu popularni "kvadrat" na playstationu (u prevodu - samo je ispucaj što dalje od gola) jasno pokazuju da je to bio deo taktike stručnog štaba. Može se oprostiti zbog rezultata ali baš smo bili sabijeni u svoj šesnaesterac. 

 

Što se tiče Sanoga, on je jednostavno fizički najspremniji igrač u timu. Zaista nije neki fudbalski znalac i ne znam gde vidite neke njegove fudbalske sposobnosti koje nisu teška destrukcija protivničke igre, on 95% lopti šalje u rikverc, ali je esencijalan za ovu ekipu jer u veznom redu uglavnom imamo fizički slabašne igrače ili neke nedefinisane pojave poput Njegoša, Nikolića i sličnih koji niti su fizički moćni niti znaju fudbala. U tom smislu imam izvesnog razumevanja i za Gobeljarda jer je makar fizički besprekorno spreman iako je antitalenat. 

 

U Belgiji treba odigrati mnogo hrabrije, možemo da uzmemo 3 boda i tamo i tako treba igrati a ne na mrtvi remi koji nam odgovara, jer ako izađemo isključivo sa taktikom kao u poslednjih pola sata sinoć ovi su dovoljno ozbiljni da to kazne.

 

Nebojša Milošević - zapamtite to ime, njega uz aut liniju, a telećeg na tribine naoružanog kandilom.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

Slažem se sa utiskom koji je izneo @Del Piero, onakve utakmice kao protiv Libereca su izuzetak i teško je očekivati da u kontinuitetu izgledamo tako. Ovo je bila utakmica koja se morala dobiti ako imamo nekkvih ambicija u ovom takmičenju i sve je bilo podređeno rezultatu, podsetila me na dana pod Milojevićem. Igra nije bila naročito dobra, a još manje dopadljiva ali je cilj ostvaren. Gent nije neka ekipa od koje treba da spadaju gaće ali ja ne vidim da smo mi išta kvalitetniji od njih. Ipak, ovakva bunkerica gde svi naši igrači pa i poslovično za odbranu nezainteresovani Katai isključivo imaju na umu popularni "kvadrat" na playstationu (u prevodu - samo je ispucaj što dalje od gola) jasno pokazuju da je to bio deo taktike stručnog štaba. Može se oprostiti zbog rezultata ali baš smo bili sabijeni u svoj šesnaesterac. 

 

Što se tiče Sanoga, on je jednostavno fizički najspremniji igrač u timu. Zaista nije neki fudbalski znalac i ne znam gde vidite neke njegove fudbalske sposobnosti koje nisu teška destrukcija protivničke igre, on 95% lopti šalje u rikverc, ali je esencijalan za ovu ekipu jer u veznom redu uglavnom imamo fizički slabašne igrače ili neke nedefinisane pojave poput Njegoša, Nikolića i sličnih koji niti su fizički moćni niti znaju fudbala. U tom smislu imam izvesnog razumevanja i za Gobeljarda jer je makar fizički besprekorno spreman iako je antitalenat. 

 

U Belgiji treba odigrati mnogo hrabrije, možemo da uzmemo 3 boda i tamo i tako treba igrati a ne na mrtvi remi koji nam odgovara, jer ako izađemo isključivo sa taktikom kao u poslednjih pola sata sinoć ovi su dovoljno ozbiljni da to kazne.

 

Nebojša Milošević - zapamtite to ime, njega uz aut liniju, a telećeg na tribine naoružanog kandilom.

 

Sve se slazem, pa cak delimicno i za Sanogoa, ali ona otvorena kopacka, pa onaj bodicek, pa hvatanje sa dve ruke...A to sto nije ispratio svog igraca na golu dodje kao bonus. Cini mi se da je i protiv Libereca on ispao kad su nam ga svirnuli. Podseca me ponekad na kravu koja daje puno mleka ali ritne kofu i onda moz' se slikas.

 

Edit: uostalom, videcemo kako ce izgledati to protiv Genta u Gentu bez njega, pa cemo onda dati sud.

Edited by Ruby Rhod (koji lebdi)
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Don Juan said:

Nažalost nije imao ko da radi sa Nikolićem. Ako neko misli da je Grafičar mesto gde će naši mladi igrači da sazru, grdno se vara. 

Grujic je bio u Kolubari, pa sad ne verujem da je imao neki poseban rezim treninga i da je zbog toga izrastao u ozbiljnog igraca.

 

Veljko je na granici da predje faktor mladog igraca i on vec sad mora da bude donekle formiran igrac i da ima kontinuitet u svojim igrama.

 

Jos nije kasno za njega i ima jos vremena da se izvuce iz te žabokrečine.

 

Mislim da mu je ova sezona prekretnica ili ce biti nesto vise ili LLSL igrac

Link to comment
Share on other sites

Sanogoa ljudi ne vole ne zbog fudbalskih kvaliteta nego jer je pre svega ozbiljan mesar, rekao bih najveci u poslednih 20ak godina koji je igrao kod nas. Rekao sam da ga ne zelim u timu jos posle onog starta nad onim momkom iz Cukarickog kada mu je startovao otvorenim djonom na koleno i samo pukom srecom nije prekinuo karijeru, nema opravdanja za onako nesto. Kasnije povredio Sumu, a jos nekoliko njih se srecno provuklo.

Jedno je igrati cvrsto, tuci pa i deliti laktove kao npr Pavkov, a drugo je ovo kako igra Sanogo, ili Simunic ili Roj Kin recimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, merosina said:

Grujic je bio u Kolubari, pa sad ne verujem da je imao neki poseban rezim treninga i da je zbog toga izrastao u ozbiljnog igraca.

 

Veljko je na granici da predje faktor mladog igraca i on vec sad mora da bude donekle formiran igrac i da ima kontinuitet u svojim igrama.

 

Jos nije kasno za njega i ima jos vremena da se izvuce iz te žabokrečine.

 

Mislim da mu je ova sezona prekretnica ili ce biti nesto vise ili LLSL igrac

Grujić je jako kratko dok je imao 18 bio u Kolubari. Nikolić je koliko prošle godine igrao u Grafičaru.

I nije bitno gde se šalje na kaljenje, bitno je da tamo gde se šalje treba da stekne to za šta se šalje. U Grafičaru, potpisujem, neće naučiti ništa.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

A to sto nije ispratio svog igraca na golu dodje kao bonus. Cini mi se da je i protiv Libereca on ispao kad su nam ga svirnuli. Podseca me ponekad na kravu koja daje puno mleka ali ritne kofu i onda moz' se slikas.

To sto smo primili dva gola kad on nije pokrio dovoljno govori o njegovoj igri, tj. koliko je bitna njegova defanziva, ali ne moze on u svakom trenutku da bude na pravom mestu. Kada smo prethodni put igrali LE, mi smo na sredini imali Donald - Krsticic, pa ispred njih Kanga. Sada je Kanga pomeren unazad i ova sredina terena je mnogo ofanzivnija, Kanga ni u ludilu ne moze da radi ono sto je radio Krsticic.

Juce jesmo imali dosta gresaka na kraju utakmice na svojoj polovini i lako smo mogli da primimo gol iz tih gresaka, ali to je cena iznosenja lopte po zemlji. Ja pozdravljam to, greske ce se desavati, desavaju se i Manchester Cityu, ali to je neki dobar pokazatelj da ne idemo linijom manjeg otpora. Pritom, mi u toj zavrsnici nismo na terenu imali bas neku ekipu koja ce izneti loptu. Borjan nije sjajan u igri nogom, Gobeljicev prijem moze lako da napravi gol sansu protivniku, Milunovic je boze sacuvaj, Njegos se krije, Sanogo ume da pogresi (lepo je videti njega da ne panici, nekad preteruje, ali to je njegov stil), ostali umorni + dosta klizav teren na kome se tesko menja pravac kretanja i ako je malo losija lopta to je problem, ali smo i pored svega toga pokusavali i mozda zbog toga nismo kaznjeni.

Edited by Del Piero
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Sanogoa ljudi ne vole ne zbog fudbalskih kvaliteta nego jer je pre svega ozbiljan mesar, rekao bih najveci u poslednih 20ak godina koji je igrao kod nas. Rekao sam da ga ne zelim u timu jos posle onog starta nad onim momkom iz Cukarickog kada mu je startovao otvorenim djonom na koleno i samo pukom srecom nije prekinuo karijeru, nema opravdanja za onako nesto. Kasnije povredio Sumu, a jos nekoliko njih se srecno provuklo.

Jedno je igrati cvrsto, tuci pa i deliti laktove kao npr Pavkov, a drugo je ovo kako igra Sanogo, ili Simunic ili Roj Kin recimo.

Mnogo veći "mesari" su igrali u Zvezdi od Sanoga u zadnjih 20 godina, i mnogo veći fudbalski dunsteri su igrali u Zvezdi, ali nisu bili "mesari" pa je sve ok.

 

Pravićemo Sanoga od blata kada ode.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Cavani said:

Sanogoa ljudi ne vole ne zbog fudbalskih kvaliteta nego jer je pre svega ozbiljan mesar, rekao bih najveci u poslednih 20ak godina koji je igrao kod nas. Rekao sam da ga ne zelim u timu jos posle onog starta nad onim momkom iz Cukarickog kada mu je startovao otvorenim djonom na koleno i samo pukom srecom nije prekinuo karijeru, nema opravdanja za onako nesto. Kasnije povredio Sumu, a jos nekoliko njih se srecno provuklo.

Jedno je igrati cvrsto, tuci pa i deliti laktove kao npr Pavkov, a drugo je ovo kako igra Sanogo, ili Simunic ili Roj Kin recimo.

I opet dolazimo do toga da nije startovao na igrača, već izbio loptu ispred njega i po inerciji otišao đon tamo gde je otišao. Za crveni da, ali nije bio start na igrača i više je nesrećan slučaj. 

 

Ono sa Sumom je neverovatno. Jedva ga je dodirnuo, a toliku povredu mu napravio. 

 

Sad ima takvu reputaciju da će svi bežati od njega u duelu.

 

Priča se da ćemo mu ponuditi ugovor na zimu, tako da izgleda da je struka zadovoljna. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mnogo više mlad igrač može da nauči u Kolubari, Loznici, čak i Slogi iz Kraljeva nego u klubovima poput Grafičara ili Kabela, ko prati srpski fudbal razumeće o čemu pišem!

 

Zvezda igrače na kaljenje treba da šalje u Proleter iz NS, TSC i Voždovac, to su ekipe koje probaju da igraju fudbal a ne samo da stoje u bloku, čekaju prekid i sudijsku gurku.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

To sto imamo Sanoga u timu i samim tim imamo jednog ofanzivnog igraca vise, forumasima to promice. 

Zato i ima vise startova i eto sticajem okolnosti vise kartona zbog toga sto ne igramo sa 2 zadnja vezna tj nema igraca koji ce mu cuvati ledja.

 

U Belgiji bi bilo pametno da se vratimo na formaciju protiv Hofemhajma, jer kad za 3 nedelje budu kompletni, ubice nas kontrama. 

 

Borjan-Degenek-Milunovic-Pankov (Erak) - Njegus (Nikolic) - Ivanic- Katai-Kanga-Falcineli

 

Taman cemo imati Bena kao kvalitetnu izmenu, jer nam je generalno roster uzas

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Don Juan said:

Mnogo veći "mesari" su igrali u Zvezdi od Sanoga u zadnjih 20 godina, i mnogo veći fudbalski dunsteri su igrali u Zvezdi, ali nisu bili "mesari" pa je sve ok.

 

Pravićemo Sanoga od blata kada ode.

Koji su bili veci od njega u zadnjih 20 god? Mozda ih ima al ih se nesto ne secam.

@Dropkick Murphys   Pa sa razlogom beze, u najboljem slucaju po njega je neartikulisan igrac. Od takvih najvise bezim na terminu od kada mi je pre par godina jedan  'slucajno' uklizao na stajnu nogu i izvukao skocni zglob sa sve nogom iz lezista, tako da mi je bilo stopalo pod 90 stepeni. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Juan said:

Mnogo veći "mesari" su igrali u Zvezdi od Sanoga u zadnjih 20 godina, i mnogo veći fudbalski dunsteri su igrali u Zvezdi, ali nisu bili "mesari" pa je sve ok.

 

Pravićemo Sanoga od blata kada ode.

 

Zadnji (bez)vezni: Isah, Savio, Bogdanović, Garrido, Aca Tenk, Goran Čaušić, Račić itd. itd.

 

Sanogo je odličan igrač. Stoji da dobija mnogo kartona, ali mora se uzeti u ozbir i formacija i igrači sa kojima igramo. Ili igra sa Nikolićem i Ivanićem, a juče Kanga i Ivanić. Znači dva lagana vezna igrača, bez duel igre, od kojih jedan ide napred, a drugi se krije levo kod Kataija. U takvoj situaciji, Sanogo često ostaje sam u koritu i mora da seče opasnije napade. A svaki iole ozbiljniji evropski sudija to broji i neminovno je da dobije žuti karton. Mislim da će se videti protiv Genta u gostima koliko će nam faliti, ali očekujem i drugačiju postavku i način igre tamo.

 

Preteruje se sa tim pričama da je mesar, samo na osnovu tog starta protiv Čukaričkog. Duel sa Sumom je bio očigledan nesrećan slučaj gde nije bilo nikakve namere, a koji su navijači Partizana jedva dočekali da se žale, zaboravivši da su prilično nedavno imali igrača koji je bio još gori po pitanju opasnih startova.

 

Ja bih voleo da ostane Sanogo, ali ne znam koliko je realno. On u Al Itihadu ima ugovor još godinu i po dana sa veoma ozbiljnom platom, sumnjam da će pristati na smanjenje sada, a ne verujem ni da će ga Itihad baš džaba pustiti jer su dali 7 miliona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Ikac said:

 

Zadnji (bez)vezni: Isah, Savio, Bogdanović, Garrido, Aca Tenk, Goran Čaušić, Račić itd. itd.

 

Sve su to bili i te kako bezvezni igraci (Isaha bih mozda izuzeo, bio mi je nekako ok), ali bas da su bili mesari, nisam siguran. Sanogo jeste kvalitetan igrac, ali mora da bude oprezniji. Imam utisak da kad ulece igracu uopste ne razmislja kako ce se to zavrsiti. Gledas fudbal, znas da ima puno radilica i korektora koji imaju no-nonsense pristup.

Offtopic, gle sad kad Racic napravi karijeru u Valensiji, prodali su i Kondogbiju Atletiku pa bukvalno nema konkurenciji na svojoj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

U "revansu" necemo imati Sanoga, pa cemo verovatno morati defanzivniju formaciju da izvedemo, sa Petrovicem i verovatno Nikolicem. Da imamo vise bekova, ja bih probao i sa Gobeljicem kao zadnjim veznim. Ali ovako, tanki smo sa tim defanzivnim veznim igracima, kakva ironija, pre samo nekoliko meseci dojam je bio da ih imamo bar 10.

 

Ovakva igra od sinoc znacice siguran poraz tamo. Nacin na koji smo klonuli od 60. minuta u skoro svakoj utakmici za klonuli tim znaci 2 do 3 primljena gola. Mi smo sinoc izdrzali, sledeci put necemo.

 

Bili smo potpuno bezopasni iz kontre. Bezidejno, neuigrano, ne zna se ko gde trci, stalno se kasni sa pasom unapred. Na tome moze da se radi i mislim da mora da se radi. Cak i kad se branis, ne smes da se panicno branis, vec moras imati plan za kontru. Nismo imali igraca manje pa da bunkerisemo.

 

Sve u svemu klasa vise protivnik u odnosu na Liberec i verovatno sreca nasa sto su dosli sa trecim golmanom kome se oba puta provukla lopta ispod ruke. Sa druge strane, mogli smo i par gola vise da damo jer je Katai pogodio precku a Ivanic ekstremno lose reagovao u prvom poluvremenu nakon najbolje akcije na mecu, ono sa propustanjem lopte Falcinelija je bilo velika steta sto nije gol.

 

Negativan utisak - Milunovic. Uzasan, spor, neokretan, u skoku konstantno bije protivnike, stalno kasni. Sto je najgore, iskace visoko i uvek je podlozan ispadanju. Gobeljic, prosto to nije to. Igrac jako niske fudbalske inteligencije, verovatno moze da trci tri dana ali trci u prazno. Nekultivisan igrac bez jasne pozicije za igru.

 

Delimicno negativan utisak - Sanogo. Delimicno jer jadnik drzi celu defanzivu kada Kanga i Ivanic odu visoko, inace bi bila katastrofa. Sanogo je veoma neartikulisan igrac koji je i sinoc zasluzio crveni, DVA PUTA, prvo direktan a onda i drugi zuti. Bez njega cemo morati vise da krpimo sredinu ali pitanje je da li je to nedostatak. Covek je jak kao bik, ali previse drzi loptu. Borjan - iako istaknut kao heroj, u nekoliko navrata je zasrao i moglo je mnogo da kosta. Kao i Milunovic, ekstremno nepouzdan i labilan u igri nogom, ali se za razliku od Milunovica kod njega to i moze sakriti.

 

Neutralni utisci

Degenek - imam utisak da je bas pao u formi, mada je imao odlicnu reakciju da pokrije pomracenje moozga Borjana.

Ben - Nije postojao. Ne mogu da ga ocenim.

 

Pozitivni utisci:

Katai - ne znam vise sta reci, covek je maestro. Njegova karijera je ni blizu njegovog umeca. On je igrac za Barsu, zaista. To je taj skill set. Ne preterano brz, ali kolicina trikova koje on ima se samo radja, ne uci se. Cist talenat.

Kanga - Osim gola manje gnjavio loptu mada je i on kasnio da salje napred ili menja stranu. Ali ovaj put je pozitivan, vise je pomogao nego stetio.

Gajic - Decko je legitiman desni bek za europa league nivo. Za Gobeljica je izmislio fudbal i jasno je da mora biti prioritet na desnom beku.

Falcineli - Napadac koji vise radi za tim nego li sto je strelac. Sa nekim brzim napadacem bi bio izuzetan jer bi mogao vise da se posveti gradjenju lopte i predaji nego li postizanju golova. Ali mi igramo sa jednim napadacem. Sve u svemu bravo.

Ivanic - Osim sto je jako slab u zavrsnici, sve ostalo radi skoro perfektno. Kada je lopta na strani gde su on i Katai, nema brige, deluje tacno kao sat. Mirko je za mene igrac utakmice i njegova zamena znacila je pad Zvezde, poklopilo se bas. Mozda je i sam trazio izmenu, nisam video.

 

Izmene nemaju ocenu.

 

 

 

 

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, suptil said:

U revansu sigurno menjamo formaciju i igramo sa tri halfa. Bice to totalno druga utakmica u kojoj cemo biti kompaktniji na sredini. Sto se tice sinocnjeg meca najvaznije je da Zvezda ne kiksira kuci - pobedjuje, to je velika stvar. Imamo sve u nasim rukam. Prezimljavanje u Evropi bi bilo nesto kapitalno. Nemerljivo. Narocito bi bilo dobro da prodjemo i taj prvi mec u nokaut fazi. Mislim da je ekipa zrela za to uz neke korekcije u zimskom prelaznom roku.

Bumo videli koliko smo kompaktni u sredini na tom nivou bez Sanoga.

 

Gent je letos prodao igraca za 30 miliona evra. Mi sve da prodamo tesko da bi namakli toliko.

1 hour ago, Cavani said:

Koji su bili veci od njega u zadnjih 20 god? Mozda ih ima al ih se nesto ne secam.

@Dropkick Murphys   Pa sa razlogom beze, u najboljem slucaju po njega je neartikulisan igrac. Od takvih najvise bezim na terminu od kada mi je pre par godina jedan  'slucajno' uklizao na stajnu nogu i izvukao skocni zglob sa sve nogom iz lezista, tako da mi je bilo stopalo pod 90 stepeni. 

Pocni od Gobeljica. COvek onom litvancu zavrsio karijeru prosle godine

Link to comment
Share on other sites

Sanogo je previše spor da bi sam držao defanzivu u veznom redu. Verovatno je još sporiji sad nego kad je igrao za Jang bojs (imao je zajebanu povredu ili dve), a tamo je bio okružen mnogo boljim atletama. Njegovi mesarski startovi dolaze iz toga što:

  • sporo startuje pa pokupi igrača umesto lopte
  • je nesiguran jer zna koliko je spor i onda se služi rukama i snagom da proba to da kompenzuje. A jak je kao zemlja

Pravi nam problem i u ofanzivnoj tranziciji zato što igra samo jednom nogom. 

 

Imamo isti problem sa njim kao i sa Milunovićem. Naš sistem ne koristi dovoljno njihove prednosti, a ogoljeva slabosti. Protiv Hofa su obojica izgledali odlično.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U Gentu ce se svakako izaci sa defanzivnijom taktikom, a Sanogovo neigranje mnogo je veci problem od tih pomracenja koja covek ima tokom meceva.

On prakticno sam nosi defanzivnu vezu u jucerasnjoj taktici 4-1-4-1, s tim da ume ds bira losa resenja kad pokusa da organizuje pocetak napada sto mu posao sigurno nije.

Uz to verujem da ce u Belgiji Deki pribeci slicnoj taktici kao i protiv Hofenhajma, pojacace vezni red, nece se zuriti, a to moze da znaci i zadnjoj liniji gde je Milunovic po ko zna koji put sinoc pokazao da u igri sa 2 stopera ne ume, niti moze da odradi dobar posao 90 min.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Sporac sa zakasnelim startovima, nerezonskim faulovima, cesto na ivici crvenog kartona, golovi koje smo primili sod Slovana i Genta su njegovi, davi loptu... Sta on to drzi? Nas svaka ozbiljnija ekipa resi u par poteza, za sekundu se stvore u sesnaesterac, mozda bi bio korisniji da ima Krsticica pored sebe, i stoji da je najbolje resenje koje imamo, ali suludo bi bilo da se otkupi. I opet kazem da je bio VAR, popio bi crveni i pricalo bi se o njemu onako kako i treba da se prica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Sporac sa zakasnelim startovima, nerezonskim faulovima, cesto na ivici crvenog kartona, golovi koje smo primili sod Slovana i Genta su njegovi, davi loptu... Sta on to drzi? Nas svaka ozbiljnija ekipa resi u par poteza, za sekundu se stvore u sesnaesterac, mozda bi bio korisniji da ima Krsticica pored sebe, i stoji da je najbolje resenje koje imamo, ali suludo bi bilo da se otkupi. I opet kazem da je bio VAR, popio bi crveni i pricalo bi se o njemu onako kako i treba da se prica.

Cika Crni, po tebi nam se crno pise sa Sanogom...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Sporac sa zakasnelim startovima, nerezonskim faulovima, cesto na ivici crvenog kartona, golovi koje smo primili sod Slovana i Genta su njegovi, davi loptu... Sta on to drzi? Nas svaka ozbiljnija ekipa resi u par poteza, za sekundu se stvore u sesnaesterac, mozda bi bio korisniji da ima Krsticica pored sebe, i stoji da je najbolje resenje koje imamo, ali suludo bi bilo da se otkupi. I opet kazem da je bio VAR, popio bi crveni i pricalo bi se o njemu onako kako i treba da se prica.

 

Ne drzi on nista, ali za taj deo nije kriv. Ne bi niko mogao da drzi kad ga ceo tim ostavi na cedilu a on ostane sa puzem Milunovicem i Degenekom kao defanzivnim igracima. Zato i kazem da je donekle opravdano to kako on igra. Ne moze on to da odradi.

Link to comment
Share on other sites

Lepo bi bilo da dovedemo kompletnijeg igrača od Sanoga ali poznajući rad dvojca mrkela&terzić ostaćemo na petroviću i dovesti nekog izvikanog talenta sa naših livada, možda nekog iz Grafičara uz priču da će se tu zaraditi pet miliona.

Sanogo je za nas premija igrač pošto da nije njega igrali bi neki bunker sa dva zadnja vezna non stop, ovako to igramo povremeno.

Takođe sumnjam da će se dovoditi još jedan štoper a da se prethodnoi ne proda neko od postojećih, jedino ko može da dobije pristojnu ponudu je Degenek ali on jedni koji zna da odigra pozadi pa ne bi trebalo da je na prodaju.

Možda ipak stanković nekako uspe da nametne neku novu priču ali sve dok su trgovci robljem na čelu kluba sumnjam da će se nešto drastičn promeniti. 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Manoly said:

Cika Crni, po tebi nam se crno pise sa Sanogom...

Ne pise nam se crno, samo ga ne treba otkupiti. Crno nam se pise sa Njegosem, Gobeljicem i Milunovicem, samo je pitanje kad ce zasrati bitnu utakmicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni said:

Ne pise nam se crno, samo ga ne treba otkupiti. Crno nam se pise sa Njegosem, Gobeljicem i Milunovicem, samo je pitanje kad ce zasrati bitnu utakmicu.

U tome jeste stvar, poenta je ukazati na ozbiljne i prave probleme u nasoj igri pozadi, Sanogo je igrac koji je mnogo puta pokrio odbranu, sasekao napad protivnika i odradio svoje zadatke.

Mnogo cesce gledali smo ispadanja i greske u osnovnim pasovima Milunovica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...