Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

6 minutes ago, berti said:

A ova voditeljka na rts-u prvo za sta se uhvatila je sreca. Jbg, jeste nekom krivo ali barem neka se kontrolise. Imali.smo.vise sansi, dva puta pogodili okvir gola. Povukli se jesmo ali da smo imali tu srecu resili bi ovo ranije.

Nemoj mnogo protiv Tijane da ne bi dosao na udar jednog moderatora kome je ljubimica. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mile1 said:

naravno da nije ironicno

kukala nam majka sa Njegosem i Nikolicem kao zadnjim bezveznim.Dva igraca koji nemaju duel igru


Prvi gol kasni da blokira udarac i prolazi mu lopta kroz noge. Ne znam što ga upoređuješ sa domaćim krševima. Čovek je očajan, pogrešio je još jednom na 1:1 kad mu je Milunović dodao loptu a on loše primio na pola terena, imao je Gent tad zicer, bio je 40 i neki minut. To ko je manje loš u našem veznom redu ne znači da je Sanogo dobar igrač. On kao toliko iskusan igra ispod svake kritike, kao i Milunović i Gobeljić.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Katai je proslog cetvrtka odigrao napadacki najbolju utakmicu u Zvezdi,a veceras defanzivno najbolju. Doduse,zli jezici bi rekli i jedinu takvu u dva mandata :lol_2: 

Stvarno,drugo poluvreme je iznenadjujuce dobro delovao nazad. Mnogo je pomagao nesretnom Gobeljardu. U par navrata klizecim startovima sprecavao centarsuteve i zaustavljao loptu. Gledam ga u 85'..sprinta da isprati svog igraca i uspeva u tome. Na sve to uspeo da ga metne iz slobodnjaka. Kazem - nece biti hvalospeva za njega u medijima kao pre sedam dana,ali u mojim ocima jos jedna maestralna partija.

  • Like 14
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, LeBron said:

Ajde ne lupajte, ko ne vidi znacaj Sanoga za nas tim taj ne razume fudbal.

Cinjenica je da je dosta bitan. Najcvrsci je igrac u ekipi, dobija dosta duela. Sa druge strane se mora istaci da ima dosta pomracenja. Neoprezni startovi, cesto na ivici crvenog kartona, grijesi dodavanja u opasnoj zoni, itd.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, LeBron said:

Ajde ne lupajte, ko ne vidi znacaj Sanoga za nas tim taj ne razume fudbal.


Naveo sam gore koliko je kikseva napravio. Čak je i u Nemačkoj mogao da mu se svira penal u prvom poluvremenu. Večeras su ga milimetri delili od crvenog kako je opasno išao sa otvorenim đonom na protivnika.
Ne znam stvarno što ga toliko hvalite. Opet ponavljam, bolji je od Petrovića i Nikolića, ali i oni su očajni, samo mnogo više nego Sanogo.

Ako ga kupimo na zimu, mi smo stvarno ludi. Prespor je, samo jednu nogu koristi, često previše komplikuje, svaki start mu je na ivici kartona. Pogledajte partije Donalda prve sezone kod Milojevića čisto da vidite kako ozbiljno izgleda jedan zadnji vezni u Evropi. Isto izbrojite koliko Sanogo ima žutih od početka sezone i koliko kikseva. Mora se potražiti bolji od njega u zimskom prelaznom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Shunsuke Nakamura said:

Cinjenica je da je dosta bitan. Najcvrsci je igrac u ekipi, dobija dosta duela. Sa druge strane se mora istaci da ima dosta pomracenja. Neoprezni startovi, cesto na ivici crvenog kartona, grijesi dodavanja u opasnoj zoni, itd.

Ima pomracenja, i neopreznih startova, ali bas dosta tih startova je doslo posle gresaka saigraca. Ne smemo zaboraviti da sa njim igramo u formaciji sa prakticno jednim zadnjim veznim, sto otvara mogucnost igre jos jednog ofanzivnijeg igraca napred.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

На страну што мора смањити оне грубе стартове, али ово што покушавамо би тек без Санога било ужас у одбрани.

Међутим фудбал смо играли сат времена, послије као да се вратио дух претходних времена. Ко га наговори да бункером брани резултат!?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve super dok nismo krenuli da jajarimo sa izmenama, i na kraju mogli da ispustimo pobedu. Ne znam samo kad ce srpski fudbalski strucnjaci shvatiti da uvodjenje defanzivaca i igraca koji sem opstrukcije igre nista ne znaju, ne garantuju defanzivu, zapravo ne garantuju nista. U trenutku gde mi vodimo 2:1, vapili smo za jos jednim svezim igracem, ne znam cemu to povlacenje.

 

Inace do poslednjih 20 minuta smo stvarno dobri bili. Lepo je gledati kako pobedjujemo u Evropi. Katai je majstor fudbala. Stranci isto odlicni, prave razliku na bitnim tekmama. Jedino gde skripi je odbrana. Mnogo nam treba taj dobar i pouzdan stoper, jer je Milunovic kriminal. Gobelja isto neznalica, ali on bogu hvala vise nije prva opcija. 

11 minutes ago, LeBron said:

Ajde ne lupajte, ko ne vidi znacaj Sanoga za nas tim taj ne razume fudbal.

 

Sanogo je bas dobar igrac. I treba neko ko ce da bije, uz to nije operisan od fudbala uopste. Zanese se ponekad sa tucom, ali posle Kanjasa, Njegosa, Jovance, i ne znam koga vec sve, red je da imamo nekog ko ce da se bije na poziciji koja zahteva tucu. Od Donalda nismo imali takvog igraca, a i Donald je znao malo da spusti rucnu kad mu dodje. 

 

Stranci su nam odlicni. Steta sto nemamo jednog i na stoperu, resio bi nam sve probleme. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Markoss said:

Od Donalda nismo imali takvog igraca, a i Donald je znao malo da spusti rucnu kad mu dodje. 

 

Imali smo Krsticica, najboljeg u novijoj eri, nezamenjivog, od njegovog pdlaska jos patimo.

44 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Eraković u derbiju pogrešio u dodavanju i ispade kiksara, a skoro svi naši igrači iz zadnje linije rade isto. Od Borjana do Sanoga. I sad, nikom ništa jer nismo primili golove, a Erakoviću će se ono pamtiti godinama. 

Pa bas me zanima da je Sanogo popio crvendaca sta bi veceras bila tema, inace Gobeljic je trebao da rusi igraca onamo, srecom Borjan ga je spasio, opet Borjan pre toga kardinalan, posle drugog gola, kao da nas je zahvatila kuga, raspali smo se.

Link to comment
Share on other sites

Par utisaka sa utakmice, manje-više ste sve već pomenuli:

-Previše grešaka u zadnjoj liniji, poklonili smo im barem 5 puta loptu u noge, sreća pa nisu iskoristili. Potreban nam je barem jedan siguran štoper.

-Kako bi nam igra lepo izgledala kada bismo imali bar solidne bekove, ne moraju biti previše brzi, ali dovoljno da mogu da iskoriste prazan prostor kad im dele lopte Katai i Kanga i naravno da imaju dobar centaršut.

-Žalosno je kada naša drvena gradja usere dobar pas pre svega Kange, ne umeju da prime loptu i primire. 

Gobeljić(što reče Decembarski)-zločin koji traje.

-Ivanić takođe drven i bez završnice.

-Talijan se borio i od mene sve pohvale.

-Jedna od onih utakmica kada je Ben totalno neprimetan.

-Katai magiko!

-Prerano smo počeli da se branimo i igramo kao čke i sreća naša što ga nisu metnuli i što imamo Borjana na golu!

-Ovaj sudac može zauvek da nam sudi, propustio par puta da nam udeli karton. 😀

-Imaju pravo i oni koji napadaju Sanoga i oni koji ga brane, ali samo zato što nemamo još nekog igrača koji je sposoban da kvari igru protivnika. Lično ne volim takve igrače, povrediće nekog do kraja. Kada bismo mogli da vratimo Krstičića u januaru, bilo bi fantastično.

Sve u svemu ogromne šanse za prolaz dalje!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Cika Kure said:

Vukomanovic u suzama zbog Genta 

I cinjenice da Kanga ipak ne gusi Nikolica

Slika i prilika naseg kluba, levi bek umesto da ugura loptu u prazan gol kao Gajic protiv Libereca s tim da je ovo bilo blize i lakse, namesta se na desnu nogu i masi sve kao i profesiju i onda plivamo.

 

Borjan jeste ono dobro branio ali da je bio postavljen kao iole profesionalan golman ne bi dosao u situaciju da spasava glavu od lopte koja leti paralelno s golom i koju hvata svaki normalan golman.

 

Mladjani Petrovic tezak nemac pojma. Videcete u Belgiji kako to izgleda bez Sanoga sve i sa kiksevima.

 

Mladjani Nikolic se opasno izblamirao u onoj kontri

 

No Kanga = no footbol al to vec znamo .

 

Ivanic mekana pickica koja cuva nogice.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na osnovu cega su znatno jaci?

 

Mi da umesto 3-4 domaca balvana imamo neke cestite igrace, pregazili bi ih. Oni nemaju ni jendnog igraca klase Katai, Kange ili Degeneka

 

Brzi su od nas mnogo sto nije cudo s obzirom ko nam sve igra

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...