Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Odmah se videlo da nije ofsajd, ne znam kako ga je dosudio tim pre jer mu je odbrambeni igrac bio blizi.

14 minutes ago, Manoly said:

Trcimo za sve pare, milina za gledati.

Na ovoj utakmici se lepo vidi razlika izmedju ovoga i Evrope. Ovde Proleter krene u kontru 3 na 1, posle 30 pretrcanih metera nasih 6 njih 4, otprilike kao mi u LS. Ne moze ova liga da pruzi ritam koji je neophodan, ali pod Stankovicem po tom pitanju radimo najvise sto mozemo, trcimo bas dosta i nabija se ritam. Nema ono 2:0 i setkanje po terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad sam vratio unazad da vidim za penal. Posle kornera odbijena na 16 gde je Petrović prvo nekim karate potezom pomera napred a onda 2 igrača Proletera istrčavaju na njega gde Petrović pogađa direktno u ruku igrača sa brojem 25. Ruke široko van tela. Čist penal iako nije namerna igra. Anđeloski stoji na 2 metra pored i odmahuje rukom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sada je treba da svira faul za Proleter. Sudije su katastrofa.

12 minutes ago, Knipex said:

Sad sam vratio unazad da vidim za penal. Posle kornera odbijena na 16 gde je Petrović prvo nekim karate potezom pomera napred a onda 2 igrača Proletera istrčavaju na njega gde Petrović pogađa direktno u ruku igrača sa brojem 25. Ruke široko van tela. Čist penal iako nije namerna igra. Anđeloski stoji na 2 metra pored i odmahuje rukom.

Koliko sam ja video krajičkom oka, ruka je bila iznad glave.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Treba napuniti ove džibere do vrha, koliko god može. Još im pamtim džukačko ponašanje tokom prve utakmice.

Ja im pamtim džukačko ponašanje još od slučaja krađe onog talentovanog fudbalera, koji je napravio tako uspešnu karijeru da više se i ne sećam kako se zove.

Radaković valjda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...