Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Grupa je sranje jer su rivali isti kao i 2018, a ne zato sto nisu prolazni. Sto se tice prolaznosti, grupa je ok, prolazna je. 

 

Cekas 4 godine za SP i dodje ti fucking ista grupa , jeeeeeeeeeebote. 

 

Za utehu i Francuzima je dosla ista grupa, France, Peru, Danska su igrali i 2018, fali samo Australija, a oni ce igrati baraz sa UAE i mozda Peruom. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Issey said:

Hrvati super prošli po običaju... Mi smo u baš teškoj grupi, ne odgovara nam nijedna ekipa...

 

Meni je do poslednjeg šešira njihova grupa imala potencial za grupu smrti. Belgija i Hrvatska su jake reprezentacije, a vahine afričke ekipe igraju odličan fudbal, pa tako i Maroko. 

 

Link to comment
Share on other sites

Au jbt cim je prosao zreb shvatio sam da nisam euforican, ono, svetsko prvenstvo u decembru... Svetogrdje bukvalno.  Kad se setim 2014, pa Šakira waka wakaa e e ee, pa se gleda po kaficima, malo svetsko malo ribe u minićima. Ihaaj, odmor za dusu. Sad se osecam bezveze, em sve lige pocinju u decembru ep Liga sampiioma i evrope, em Evroliga... Pa sta cu leti da gledam..?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Meni je do poslednjeg šešira njihova gruòpa imala potencial za grupu smrti. Belgija i Hrvatska su jake reprezentacije, a vahine afričke ekipe igraju odličan fudbal, pa tako i Maroko. 

 

Pa realno gledano, nema lake grupe na Sp, osim grupe A gde je domacin. Katar domacin, ej, kao da smo mi domacini kriketa

Link to comment
Share on other sites

 

11 minutes ago, Redstar0356 said:

Kakav je Kamerun? Je l mozemo protiv njih?

 

Posle Tunisa, najslabiji iz Afrike. Toko Ekambi, Angisa, golman Onana i Abubakar kao najbolji igraci. Ostalo tanko.

Prizeljkivao sam Ganu ili Australiju ako prodju, pa da bude bas lepih osveta u grupi, ali realno dobro smo prosli sa poslednjom ekipom.


Jedva cekam okrsaj sa Svajcarskom, jedan od glupljih i tezih poraza reprezentacije u poslednjih 10ak godina.

Brazil je dominirao kroz kvale, cini se da su bas naspanovani. Nemam neka ocekivanja iz tog meca, svidja mi se sto otvaramo sa njima, pa sta bude.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je sto je Kamerun , za razliku od vecine iz 4 pota, mogu da namuce sve ekipe, sto znaci da i Svajcarci nece moci da racunaju na sigurne poene protiv njih. Grupa je prolazna i generalno sam zadovoljan, cak se i ukrstamo sa grupom gde je Portugal , jedina mana je sto su rivali skoro pa isti kao 2018, ali opet Brazil je uvek veliki izazov i spektakl , tako da igranje sa Brazilom na SP tesko da moze da bude nesto lose. 

 

Ali eto, sa Svajcarskom je mozda dobro sto ima sanse Pikseta da se osveti za onaj poraz sa lanjskog SPa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ovde i dalje potcenjuju Svajcarsku jer za njih igra par Albanaca. 

 

Realnost je zapravo da su oni top 10 reprezentacija Evrope poslednjih 10 godina vec, da su izbacili Francusku, da nisu izgubili od Brazila na proslom SP-u, da igraju kao tim uvek na 100% i svako prvenstvo igraju pakleno dobro tako da nemam razloga da pomislim da ce i ovog puta biti tako.

 

E sad ja verujem da ce nasi biti naspanovani na 120% bas za tu utakmicu pre svega zbog onakvog poraza kome je realno vecim delom sudija kumovao i da jedva cekaju taj mec, plus samopouzdanje koje im je Piksi ulio da li ce biti sve to dovoljno za povoljan rezultat jebem li ga. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Redstar0356 said:

Kakav je Kamerun? Je l mozemo protiv njih?

Pa, nisu ekipa koja ne može da se pobedi. Prošli su srećno protiv Alžira, pa mislim da im je sada sve jedno koga au izvukli, ali da mogu da otkinu bod - mogu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na SP nema lakih ekipa sem u slučaju kad srpski krimosi rasture našu reprezentaciju pa odemo kao turisti. Dakle ne plašim se protivnika u grupi nego terzica, vučele, vazure, ramadanija, raja i ostalih ološa koji unistavaju srpski fudbal decenijama. Ako se Piksi odupre tom ološu i nastavi sa svojim radom onda mozrmo očekivati dobre nastupe i borbu za prolazak grupe. Dakle sve je u nasem dvoristu pa kako se pripremimo tako ćemo i proći na SP.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Svedska, Slovenija i Norveska ce svakako biti odlicne "pripreme" za ovo sto sledi na SP. 

 

Moramo da uspostavimo neki kontinuitet, nema druge. Da zaredjamo pobede bar protiv ovakvih tipa recimo Madjarska, Norveska, Svedska i da se konacno preselimo u taj drugi razred kada su ovakva izvlacenja.

 

E onda na sledecem SP-u dobijemo lepo Japan i Solomonska Ostrva i mirna Bosna :classic_laugh: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brazil nece znati gde je levo, a gde desno, na otvaranju. Igramo prvu sa njima, sto je dobro, tada su najranjiviji, a ovaj srpski tim je ipak najjaci od ukidanja sankcija, sem one Piksi, Dejo generacije, ovo sada sto imamo je najmodernije i najkvalitetnije sto imamo,  sa sve manama koje defakto postoje. 

 

Najtezi rival ce biti Kamerun, bez dileme. Atletski mocni, takvi nam nikako ne leze. Svajcarce ce Vlahovic sa dopijetom da sredi lagano uz Tadicev gol i SMSov gol. Prolazimo svakako i onda je sve otvoreno, cak i da idemo na Portugal u 1/8, jedna utakmica, 50 50 sanse. 

 

Nakon SP cemo imati scenario za novi film poput Montevidea, mada i dan danas mi nije jasno zasto se nije pravio film o SP iz Rija sa radnim naslovom " Vidimo se u Riju " , tada smo takodje imali odlicnu pricu. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Nakon SP cemo imati scenario za novi film poput Montevidea, mada i dan danas mi nije jasno zasto se nije pravio film o SP iz Rija 1950 sa radnim naslovom " Vidimo se u Riju " , tada smo takodje imali odlicnu pricu. U grupi smo dobili Svajcarsku 3 0 i Mexico 4 1 i dovoljan je bio poen protiv Brasila da idemo u 1/2, tj finalnu grupu sa 4 selekcije koje odlucuju o titulu svetskog prvaka. Ipak je Brasil pobedio sa 2 0 pred 140.000 ljudi na brazliskoj Mari. Odlicna podloga za film. 

 

Neverovatno je da smo i tada 1950 bili u grupi sa Brasilom, Svajcarskom, plus Mexico - ludilo i gotovo neobjasnjivo

 

 

2022-04-01_213919.png

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

A i tu utakmicu sa Brazilom smo igrali sa igračem manje jer je Rajko Mitić na izlasku iz tunela na teren razbio glavu o neki gvozdeni poklopac, a tad nije bilo izmena, pa prošlo pola prvog poluvremena dok su mu naši lekari zaustavili krvarenje i poslali ga na teren. A sam je posle prvenstva pričao da na terenu (verovatno zbog potresa mozga) ceo ostatak utakmice nije znao gde je levo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nikog ne treba potcenjivati pogotovo ne ekipe koje igraju redovno velika takmičenja. Treba naravno da prvo sredimo našu ekipu i uigramo je do maximuma. Na SP moramo igrati takmičarski bez zaletanja i umiranja u lepoti i umetničkom utisku. Svaki bod moze da odluči prolazak a pogotovo ne treba od utakmice sa Švajcarskom praviiti cirkus i neki "sveti rat". Treba se makimalno usmeriti na fudbal i rezultat, igrači moraju biti pripremljeni da uloze 100% na svakom delu terena, ako treba da se dobije i crveni zarad ekipe i rezultata to se treba uraditi. Uvek kao dobar primer prikazivati Suresa i njegovo zrtvovanje da spasi gol igrajuci rukom a kao negativan primer trčkaranje karleuše-tošića iza igrača koji nam daje odlučujući gol.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...