Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

15 hours ago, lajavi krelac said:

Evo ja verujem da hoce. Nije sada da cu se nesto preterano razocarati ako ne budem u pravu, ali verujem da ako bude pritiska konacno mora malo da se pomeri sa mrtve tacke u tom fudbalu nesto. 

 

Naivan sam ok, boli me uvo, ali eto odlucujem da verujem da ce se posle ovoga nesto bar malkice promeniti na bolje.

 

Ja bih voleo da se promeni. Ali ne mislim da ima ikakve sanse.

 

Radomir i Antic su smenjeni 2010-e, secamo se svi kako i zbog cega, zatvoreniku iz Spuza je bila prevelika njegova plata. Tada ovi skakavci jos uvek nisu bili na vlasti.

 

Neko je spomenuo i Vasovica, covek je probao da razjebe FSS mafiju i da skloni govna koja su imala stvarnu vlast umesto tada zvanicnog predsednika, vec ostarelog Miljanica, nije ni on uspeo. Ubrzo posle toga je i umro od srcanog udara, verujem da je ta borba imala dosta udela u tome.

 

Prema tome, mislim da mora nesto tektonski da se promeni, prvo u drzavi, pa da razne Raje, Ramadaniji i ostali odjebu od fudbala.

 

Naravno, Vidicevo pismo je melem na ranu. Ako nista, sada ce da izmile razne bubasvabe. Jedan je vec izmileo, mada nije morao prvi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Veliki Nemanja Vidić, fudbalska i ljudska gromada.

Upravo to. Ako neko misli da je on pristo da mu neko piše saopštenja koja će on potpisati, onda očigledno dovoljno ne poznaju Vidića.

Čovek nema apsolutnu nikakvu korist da se umiljava nekome i da dozvoljava da mu neko drugi blati i ime i ugled.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Juan said:

Upravo to. Ako neko misli da je on pristo da mu neko piše saopštenja koja će on potpisati, onda očigledno dovoljno ne poznaju Vidića.

Čovek nema apsolutnu nikakvu korist da se umiljava nekome i da dozvoljava da mu neko drugi blati i ime i ugled.

TOP 5 igrač iz Exyu u povijesti. Po meni osobno broj 2. I nakon što je izašao s tim pismom u kojem je napisao što i 99% vas ovdje misli, neki traže razloge da ga pljunu. Kao da mu bilo što od toga treba u životu. Da nije to napisao da se u nekoj bližoj budućnosti ogrebe za neke pare? Možda ide u menadžere pa priprema teren da gurne pokojeg balvana.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Don Juan said:

Upravo to. Ako neko misli da je on pristo da mu neko piše saopštenja koja će on potpisati, onda očigledno dovoljno ne poznaju Vidića.

Čovek nema apsolutnu nikakvu korist da se umiljava nekome i da dozvoljava da mu neko drugi blati i ime i ugled.

Bas tako, oni koji su pratili Nemanjinu karijeru znaju ko je i sta je Nemanja.

Da vidimo Matic sta ce reci a nadam se da ce se i Bane oglasiti pa i nasi nekadasnji asovi, Jugovic, Mijatovic i Piksi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Da su njegovi eksperimenti i promašene taktičke zamisli koštale nacionalni tim plasmana na kontinentalno takmičenje, u analizi za Srpski telegraf smatra i legendarni Ivan Golac (70).

 

POGREŠNI STARTERI

- Kao selektor treba da izađe i da objašnjenje naciji jer smo s njim živeli u laži, a Škotska nam je s gorkim ukusom sasula istinu u lice. Tumba to nije uradio, već je samo rekao: "Idemo dalje." Mi nemamo gde da idemo, na kraju smo i odavno u provaliji, iz koje ćemo teško izaći. Tumbakovića poznajem dugo, on je sigurno razmišljao o igri, ali smatram da je pogrešio i za startnih 11 iako je sigurno analizirao Škotsku, a imao je dosta vremena za to - rekao je bivši fudbaler Sautemptona.

Naš sagovornik smatra da svaka ozbiljna reprezentacija treba da igra sa dva napadača, kao i da ima ozbiljnu podršku sa bekovskih pozicija. Tako je bilo protiv "baćuški", što je pokazao levi bek Filip Mladenović s golom i dve asistencije.

65520_3401-golac-fraj-starsport_f.jpg?16

Ivan Golac

- Ja sam za zdravu ofanzivnu taktiku, s dva napadača, kao što su to bili Mitrović i Jović, plus pratnjom s bokova jer igra bez špica ili samo sa jednim više ne prolazi. Protiv Škota nam je bio potreban jedan igrač poput Filipa Mladenovića, koji se dokazao protiv Rusa. S druge strane, protiv Robertsona je mogla samo brzina da prođe, a nju bi nam doneo mali Nemanja Radonjić, koji je dao dva gola na prethodne dve utakmice - istakao je proslavljeni defanzivac.

 

 

Мимо усраног ФСС, могли смо и морали играти ово проширено ЕП. Објаснио Голац укратко.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mile1 said:

Zvezdan Terzic prvi kandidat da zameni Kokezu

 

Terzić: Nisam zainteresovan za mesto predsednika FSS, fokusiran sam na četvrtu uzastopnu titulu 😴

 

Zar i ti crni Mile da se svrstas u one koji pokušavaju bočnim udarima da osjete jos jednu titulu 😴

Link to comment
Share on other sites

Kao da imamo neku trenersku bazu opasnu pa se sad lomi da ne bi slučajno pogriješili. Paunović, Ivić, Mihajlović, Milojević, Nikolić, Jokanović. Zvati jednog po jednog, ako se neko slučajno zezne i pristane dobro i jest, ako niko od njih neće onda je svejedno svakako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...