Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Just now, Don Juan said:

 

Quote

Mora dobiti i podrsku države Srbije, jer je fudbal veoma bitan. Svi znamo da je predsednik Aleksandar Vučić veliki ljubitelj sporta, stoga ga pozivam da da svoj doprinos tako što će pokušati da ubedi Nemanju da preuzme tu odgovornost i krene u akciju spasavanja srpskog fudbala. Promašili jesmo evropsko prvenstvo, nemojte da promašimo Nemanju Vidića…

Msm slazem se veliki je Nemanja Vidic.Ali da se uplice Vucic?Da ga on nesto ubedjuje?

Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2020 at 12:01 AM, LayupFromTheMidget said:

Sta kod da se desava, zanimljiv timeline.
-Debakl kuci od Skotskih mesara
-Posle poraza Tumba prica o losoj atmosferi u ekipi
-Vodja najavljuje velike promene u fudbalu.
-Acika Kolarov se baca pod voz od strane FSS, a realno  niko nije suzu pustio zbog toga sto je mnogima antipatican i jajarski je uzeo traku posle Baneta. "Kapitenu ostavio si nas" i slicni genijalni naslovi sto ovde sto u Italiji..
-Razbijanje Rusa 5-0 bez veterana i Acike.
-Vidic-Pantelic-Matic drama koju su svi mediji ispratili relativno neutralno; Informer koji je ono 1/1 propaganda sns  pise ovo za Maticev tvit:
OGLASIO SE I MATIĆ! Vidić je pokrenuo LAVINU, Pantelić mu odgovorio, a sada je PRAVO U METU pogodio i fudbaler Mančester junajteda


Nisam nesto preterano optimistican ali dobro, uvek sam za fudbalere koji su sutirali loptu nego za stranacke lopove koji nisu.
 

Plot thickens, "kakav sok"
-Matic zove Vucica da bude spasilac fudbala i postavi Vidica na celu FSS. Hmmm slucajno se to uklapa sa 3 tezom iznad. slucajno
-Informer drzi Vidicevu stranu, pakuju Kokezu vec neko vreme.
Sve u svemu zanimljiva predstava samo da li je ishod "velika promena" i  duo Vidic-PIksi ili Vidic-Lalat/Sava to cemo videti u sledecoj epizodi. Pitanje je da li Vodja ima vremena da spasi fudbal ipak ispiti, korona virus i ozbiljan talas ko zna!?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo saopstenje Matica:lol_2:

A tek ovaj deo:lol_2:

 

Quote

Rekao sam da ako se te stvari ne promene "naletećemo" na neku malo ozbiljniju reprezentaciju i napuniće nam mrežu (desila se Ukrajina 5:0). Takođe, rekao sam da se nećemo plasirati ni kroz Ligu nacija, jer nam Bog neće dati (desila se Škotska).

 

Link to comment
Share on other sites

Ja zaista ne znam kako ste vi zamišljali da Vidić dođe na čelo FSS? Treba da fura priču ja protiv režima, pa da čistinom svog obraza osvetli pravi put i da na taj način dobije podršku srbadije koja prodaje glas za sendvič i sok. Ajde malo realnosti, bitno je kakve namere ima čovek i da li ima dobar plan rada. Čisto sumnjam da će Nemanja Vidić biti marioneta koja za procenat gura menadžerske prevare, ili da će dozvoliti da raznorazni likovi poput Tulumbe/Nosoroga/Stolice/Ćurčića dođu na klupu reprezentacije.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

2 minutes ago, Liska Manjina said:

Ja zaista ne znam kako ste vi zamišljali da Vidić dođe na čelo FSS? Treba da fura priču ja protiv režima, pa da čistinom svog obraza osvetli pravi put i da na taj način dobije podršku srbadije koja prodaje glas za sendvič i sok. Ajde malo realnosti, bitno je kakve namere ima čovek i da li ima dobar plan rada. Čisto sumnjam da će Nemanja Vidić biti marioneta koja za procenat gura menadžerske prevare, ili da će dozvoliti da raznorazni likovi poput Tulumbe/Nosoroga/Stolice/Ćurčića dođu na klupu reprezentacije.

 

Kako mislis da ce da bude nezavistan kada znamo ko je Radonjicev menadzer i zbog cega je Muslin otisao.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

 

 

 

Kako mislis da ce da bude nezavistan kada znamo ko je Radonjicev menadzer i zbog cega je Muslin otisao.

Ne znam odgovor ni na jedno od tih pitanja, zaista. Molim te da mi to malo pojasniš, kao i još neke stvari oko Vidare. On je meni uvek delovao ka srčan i pošten lik koji nema nameru da kalkuliše, već uvek kaže ono što mu je na duši.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Dajte braco neki link za to Maticevo pisanije

Mora dobiti i podršku države Srbije, jer je fudbal veoma bitan. Svi znamo da je predsednik Aleksandar Vučić veliki ljubitelj sporta, stoga ga pozivam da da svoj doprinos tako što će pokušati da ubedi Nemanju da preuzme tu odgovornost i krene u akciju spasavanja srpskog fudbala. Promašili jesmo Evropsko prvenstvo, nemojte da promašimo Nemanju Vidića…

Veliki pozdrav, Nemanja Matić".

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

U iscekivanju da  @Markoss  konacno kaze ko stoji iza Vidica? Spomenuo si da je Vidic istureno odeljenje sad lepo reci cije. 

 

Video sam ga sa Terzicem bar dva puta ove godine u istom drustvu, uz to je dovodio sina da mu trenira u Zvezdi, bio redovan gost tu na stadionu, generalno bio oko kluba i u dobrim odnosima sa ljudima iz kluba. Iz CZ i dalje idu informacije da Terzic hoce u FSS, a da Pantelic hoce u CZ, i da se sprema switch na tim pozicijama do kraja godine. Deki trener, Vidic SD i Pantelic prezidente, Kokeza jedini duva u kombinaciji, a svi ostali namireni. 

 

Ako Vidic sve ovo sam radi rispekt, ali ne verujem u to. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...