Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

9 hours ago, red_white said:

Covjek u pripremnim utakmicama forsira 4-2-3-1 i sada dosao ovdje da proba sa 3-5-2 i to odbranom gdje je jedan od 3 stopera Kolarov. Igraci ne znaju gdje biju, sasvim ocekivano.

Quote

Ozbiljan fudbal pikamo...mislim ono bod u Portugalu je ok rezultat za svaku selekciju ali nacin na koji smo dosli do njega...i Albanija je na otvaranju kvalifikacija znala dobiti u Portugalu...

Ovaj tim je pun ofanzivnog potencijala i ovaj pristup je poguban. U ovoj grupi jedini pravi rival nam je Portugal, Ukrajina je teski raspad.

 

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Krstaji, nija mala stvar ostvariti najubedljiviji poraz u istorij Srbije (kao nezavisne) i to protiv prosecne Ukrajne. Ne moze to svako, malo je falilo da stignemo Kraljevinu SHS i njihovih 7-0 protiv Cehoslovaka i Urugvaja.
I ti posle toga ne das otkaz obraz kao djon. Sta bi bilo da nam vecina igraca nije u dobroj formi =/

Link to comment
Share on other sites

Zamisljam da sam Tadic ili Jovic ili ovaj muceni Dmitrovic, i da u zivotu igram ozbiljan fudbal i pokoravam neke ozbiljne fudbalske terene.

I onda dodjem da igram za reprezentaciju, zato sto zelim da igram za svoju zemlju ili zato sto volim svoje drugare sa kojima igram u repki.

I retardirani napredni guzicar mi napravi ovo.

Ucini da se pitam da li sam ja zaista toliko dobar, ucini da se osecam manje vrednim... ucini da mi karijera ode u suprotnom pravcu....

Jbt, kako i koliko ova spodoba unistava te momke, to je bukvalno da se proucava.

Jedna karakterna pizda, jedna palanacka splacina, jedan covek bez stida i srca... dodje i, verujuci sam sebi i Kokezi da je trener, sere po ljudima koji od zanata prave umetnost.

U lice bih ga pljunuo i otisao da se nikad ne vratim.

Milivojevic je moralni pobednik ovih utakmica, a gubitnici smo svi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Iz godine u godinu, iz utakmice u utakmicu ista priča: au kakav nam je sastav, au koliko vrede, au u kojim klubovima igraju, ima li ko jači....? I onda dođe 90 minuta protiv raznoraznih Ukrajina, Kazahstana i sličnih i naše skupe vedete podviju rep (nije mnogo bitno ko ih je selektirao). Ili ih mi mnogo precenjujemo ili....... Fun facts: poslednjih 5 mečeva protiv "mučenih" Ukrajinaca: 0 0 5 gol razlika 0:11!

Link to comment
Share on other sites

Neko želi da uništi ovu novu reprezentaciju

 

1. Ne želi da se dovede Paunović kao logični slijed nakon Sp da preuzme svoju generaciju koju je vodio do naslova Sp mladih

2. Forsiranje ovog neiskusnog trenera koji nema ni znanja ni harizme

3. Manifetluci za igračima, od toliko defenzivnih veznih guranje Ljajića na tu poziciju, nepozivanje Grujića sada kada je konačno u formi, igranje Prijovića u prvih 11 sada kada je otišao iz Paoka u neku slabu ligu. Neigranje Maksimovića, Nastasića i Milivojevića

4. Promjena formacije u 3-5-2 pred najvažniju utakmicu u kvalifikacijama

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Azazelkg said:

Iz godine u godinu, iz utakmice u utakmicu ista priča: au kakav nam je sastav, au koliko vrede, au u kojim klubovima igraju, ima li ko jači....? I onda dođe 90 minuta protiv raznoraznih Ukrajina, Kazahstana i sličnih i naše skupe vedete podviju rep (nije mnogo bitno ko ih je selektirao). Ili ih mi mnogo precenjujemo ili....... Fun facts: poslednjih 5 mečeva protiv "mučenih" Ukrajinaca: 0 0 5 gol razlika 0:11!

Sta je tu cudno kad im reprezentativne pripreme sluze za odmor, posetu splavovima, rodbine...?

Link to comment
Share on other sites

Sledeće godine što se tiče mutljavina u što reprezentativnom što klupskom očekujem još jače jer jbg idu izbori, treba sve to da se plati nekako. 

 

Ja koliko znam za sebe nije bilo bolje, ne znam samo na osnovu čega mogu da gradim neki optimizam? Fudbal kao strašan biznis prosto ne sme da isklizne iz ruku vladajućih garnitura ma ko to bio. Tako nam je zacrtano i tako će i da bude.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ace Rimmer said:

Neko želi da uništi ovu novu reprezentaciju

 

1. Ne želi da se dovede Paunović kao logični slijed nakon Sp da preuzme svoju generaciju koju je vodio do naslova Sp mladih

2. Forsiranje ovog neiskusnog trenera koji nema ni znanja ni harizme

3. Manifetluci za igračima, od toliko defenzivnih veznih guranje Ljajića na tu poziciju, nepozivanje Grujića sada kada je konačno u formi, igranje Prijovića u prvih 11 sada kada je otišao iz Paoka u neku slabu ligu. Neigranje Maksimovića, Nastasića i Milivojevića

4. Promjena formacije u 3-5-2 pred najvažniju utakmicu u kvalifikacijama

 

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Srećom nisam pogledao utakmicu a tek sam malopre video golove. Ušlo je i ono što nije protiv Portugalije, ali tako je to u sportu. Ozbiljan trener omladinske ekipe bolje uigra svoje igrače neko ovaj naš stručnjak. Kretanja naših igrača kod golova, sudaranja, ono kad ostave nekog samog pa onda trojica kreću da ga zatvore, komunikacija... su bukvalno na nivou amaterske ekipe.

 

Krstajiću, ajde nestani. Dezintegriši se.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...