Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

On 3/6/2024 at 10:59 AM, Juan Pablo Montoya said:

Vrlo moguće, mada je kod tih gastarbajterskih porodica češće veća želja za rodnom grudom nego li kod nas ovde.

 

U svakom slučaju, on igra u nemačkom klubu koji mu je dao šansu, rođen u Nemačkoj koja je njemu i njegovim roditeljima pružila priliku za pristojan život. Ako je odluka racionalna, to je no brainer.

 

Ima nešto drugo tu, doduše. I dalje tu postoji dosta nacionalizma, čak i u zapadnim zemljama. Ne gledaju svi sa odobravanjem što neko ko se zove Aleksandar Pavlović treba da igra za Nemačku. Tu mislim na same Nemce. sećam se kad je Zverev imao one optužbe da je tukao devojku, šta se pisalo...nije to Nemac, to je Rus, nasilnik... i tako dalje.

 

Dakle, čisto sportski gledano, bez dileme je odluka Nemačka...ali...

Musiala, Sane, Gnabry, Gundogan, Berisha, Vagnoman, Rudiger, Can, Thiaw....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bazdar kapira fudbal, al je lenj kao Scepovic, i na terenu, i na treninzima. S tim da je Scepakadabra bio jos i talentovaniji, tako da, ako se Samed malo ne uozbilji, nece se bas proslaviti. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Markoss said:

Bazdar kapira fudbal, al je lenj kao Scepovic, i na terenu, i na treninzima. S tim da je Scepakadabra bio jos i talentovaniji, tako da, ako se Samed malo ne uozbilji, nece se bas proslaviti. 

malo talenta ali dosta guranja zbog izdašnosti roditelja, ni prvi ni poslednji Pazarac koji je proglašen za talenta čim je šutnuo loptu, setimo se veličanja Đerleka,Šehovića, Mehmedovića a danas ih nema niđe

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bax said:

Kupio po 2 za Sloveniju i Dansku

 

Kako si bre uspeo da dodjes na red? :classic_laugh:

 

49 minutes ago, Barkley#34 said:

Kakav mi je napredak na ulasku u portal ući ću prekosutra.

 

Ja mozda do kraja radnog vremena, tu negde oko 22h :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Bugl Khan said:

Musiala, Sane, Gnabry, Gundogan, Berisha, Vagnoman, Rudiger, Can, Thiaw....

 

Još Ortega na golu i Pavlović i sastaviš užasno jak tim Nemačke bez i jednog etničkog Nemca.

 

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:


Fredi Bobic, Marko Marin 😄 

 

Boateng, Klose, Podolski, Cacau, Ozil, Kedira...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

 

Kako si bre uspeo da dodjes na red? :classic_laugh:

Mnogo sam jako refrešovao stranicu 😂

 

Sad kreće zajebancija oko odlaska 😃

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perkos2 said:

malo talenta ali dosta guranja zbog izdašnosti roditelja, ni prvi ni poslednji Pazarac koji je proglašen za talenta čim je šutnuo loptu, setimo se veličanja Đerleka,Šehovića, Mehmedovića a danas ih nema niđe

 

Uf, tog Mehmedovica su hvalili samo tako, a meni nista specijalno. Na jacim utakmicama se nije video. Pisao sam mislim ranije, meni je u toj Cukinoj generaciji, Milojev sin stvarno bio ubedljivo najbolji igrac. Ovi izvikani Mehmedovic i Vucicevic nista.

 

A Djerlek mi je stvarno bio dobar, ali se ugasio kad je dosao u Partizan. Posle ga gurali na krilo, a on to nema sanse da moze da igra. Opet, za sredinu slabasan za jaci fudbal. Steta za njega, mogao je da bude dobar igrac, ne znam ni gde je sad.

 

Da ne idemo u of topik, samo da zakljucim da mislim da od Bazdara nikad nece biti igrac. 

Link to comment
Share on other sites

Мене је искрено изненадило ово што је Белић "заглавио" у Холандији тј. АЗ-у и што је битније игра редовно. Мало сам погледао наступе његове, тј. оцене и он је одлично оцењен на свакој утакмици коју је играо малтене. Из неког разлога често буде промењен ту негде 15-ак минута пре краја? Сад шта ли је ту у питању, да ли оцене нису баш меродавне или можда нема кондиције за 90 минута у континуитету то већ не знам.

 

Нисам гледао пуно Белића и не знам пуно о њему осим што ако се не варам игра на позицији везног (дефанзивније орјентисаног) фудбалера, али не делује ми као неки нарочит таленат, више као радник, али као такав у лиги као што је холандска и поготово у клубу попут АЗ-а уз добијену прилику може баш доста да научи. Фудбалер обично више направи у каријери када има израженије радне навике него неког талента, поготово што се таленат у Србији прецењује, тако да се надам да је са Белићем то случај и да може бити од користи и за национални тим у будућности.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Belić fudbalski Aleksa Avramović, igrač koji unosi energiju i pokreće ekipu i kod dobrog i pametnog trenera može da bude igrač za promenu ritma i pokretanjue ekipe.  igranje u holandskoj ligi može samo da mu pomogne da stekne rutinu i naviku da igra fudbal a ane da odrađuje i čeka da se utakmica završi. Na njemu je da odlući u kom pravcu će mu ići karijera a na selektoru da mu nađe adekvatnu ulogu u timu. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bax said:

Mnogo sam jako refrešovao stranicu 😂

 

Sad kreće zajebancija oko odlaska 😃

 

brt, "rifresovao" sam i ja , na dva mob, jedino sto sam kasno počeo,  tacno u 11. Došao sam na red u 13:30, bas u trenutku kada sam vozio na posao 🤣  ostale bile za Eng najskuplje od 400€, za Minhen od po 200.

  Nista, cekamo sledeci krug 😁

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Stiletto said:

 

Još Ortega na golu i Pavlović i sastaviš užasno jak tim Nemačke bez i jednog etničkog Nemca.

 

 

Boateng, Klose, Podolski, Cacau, Ozil, Kedira...

Tah, Goetze...

14 hours ago, Problem sa licnim greskama said:


Fredi Bobic, Marko Marin 😄 

Oni su probijali led....🤣

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...