Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Mićko i Baždar državni projekti ❤️

Mora nam Snexy Pixy izđuskati drugu mlados', a i treba na'raniti onoliku unučad i fameliju.

 

Što bi rekao jedan valjevski bard fudbala, strpite se momci, dosta smo i mi strpavali. Biće para biće kopačaka. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ni ja uopšte nisam ljubitelj Vanje M.S. međutim,budite svesni i uvereni da je veoma cenjen na "Čizmi". Vrlo mu je naklonjena kritika,cene ga fudbalski novinari..neretko ga i otvoreno hvale itd.
meni deluje dosta sirovo i nedorađeno,ali vrlo dobro brani u Torinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajd, kapiram uvek je bilo nekih kombinacija kod nas u reprezentaciji ...

Ajd, neka je i Baždar,dečko je mlad možda i nešto bude od njega na kraju ...

Ali Mičko :krstipd4: Čovek ima tri banke,verovatno najlošiji igrač u Zvezdi (ako ne računamo statiste tipa Nikolić,a i pitanje da li je bolki i od njega) ...

Pa da je pozvao Sremčevića.Kneževića,Šljivića nekako bi to i progutao ... Ali onog panja ... Mrš bre u ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Igor_ said:

Verujem da je ovo sa Maksimovicem u dogovoru sa njim ili klubom, drugog objasnjenja nemam. 

A Zdjelar/Micko su cist kriminal, cak bi mi bilo drago da je umesto jednog od njih pozvao Belica koji igra solidno u Alkmaru i gine svaki mec, da makar u ovakvom susretu dobije priliku. 

O Bazdaru pre Ratkova i da ne pricam. 

Da Belić bi već bilo logike da se pozove, mlad, ima potencijal, igra u solidnom klubu u dobroj ligi pa ako zatreba može i da uskoči u tim ali Mićko u reprezentaciji to je za momentalnu ostavku.

Link to comment
Share on other sites

Zdjelar je verovatno pozvan jer igra u Rusiji pa da pokažemo da cenimo njihovu ligu. Baždara očigledno tove za prodaju a Mijailović je tu jer je morao neki pandan iz Zvezde a ne ide baš da zove Rodića. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Што рече маре и слажем се са њим ајде Баждар и некако, млад је, ако ће му то помоћи у каријери нека га. Мада и то Баждар пре Раткова, реално смешно... Али Мијајловић :classic_laugh: 

 Смем да се кладим да у чак овој скрнавој лиги у бар 5 клубова играју макар за трунку бољи играчи од њега на тој позицији а да су бар неколико година млађи. 

 

Друга ствар, Белић је у Алкмару? Ја појма нисам имао за то. Још ако игра и ако се наметнуо то је супер за њега. Можда и испадне нешто на крају са његовом каријером?

 

На крају позива се Мијаијловић али зато када је била прича о Павловићу који је стандардни првотимац Бајерна из Минхена Пикси рече да мора да прође он ту неку селекцију прво, да се докаже, да не жури :classic_laugh:

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Piksi prvu konferenciju za štampu drži za nedelju dana, kad se okupe u Pazovi, da li je moguće da bar jedan novinar(ka) stisne petlju i propita ga sve što pišemo ovde i još dosta preko toga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Majke mi ko neke strine ste, boli me qratz za Micka mucenika, meni je problem sto reprezentacija igra bedno, ako ce da igraju 1/4finale na Euru, moze i moj komsija Stojan da bude 24. igrac sta me briga.


Sad odjednom nije problem sto ne licimo ni na sta vec duzi period nego sto je u 25 igraca jedan tutumrak i neznalica.

Smesno. 
Koji je to as izostavljen zbog njega pa treba da oplakujemo u 86 postova njegovo postojanje? Fokusirate se na nebitnu stvar dok bitne prolaze tek tako.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Majke mi ko neke strine ste, boli me qratz za Micka mucenika, meni je problem sto reprezentacija igra bedno, ako ce da igraju 1/4finale na Euru, moze i moj komsija Stojan da bude 24. igrac sta me briga.


Sad odjednom nije problem sto ne licimo ni na sta vec duzi period nego sto je u 25 igraca jedan tutumrak i neznalica.

Smesno. 
Koji je to as izostavljen zbog njega pa treba da oplakujemo u 86 postova njegovo postojanje? Fokusirate se na nebitnu stvar dok bitne prolaze tek tako.

Baš zbog toga što uvek neki tutumarak mora da bude u reprezentaciji nikad nismo niti ćemo napraviti neki rezultat. Čelnici reprezentacije i saveza i je razmišljaju o uspehu na EP nego kako da unovče odlazak na to takmičenje. Koji menadžer ponudi više njegov tutumarak će u ekipu a ispašće oni od kojih se ne mogu ogrebati. Svi igrači to znaju i zato se i zajebavaju kad dođu na termine reprezentacije. Opet ćemo čitati o švaleraciji, kocki, bančenju do zore i ko se s'kim potukao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

Bukvalno su cekali da Bazdar da neki gol, bar jedan...nesto da pokaze, da bi ga zvali u reprezentaciju. Kakav savez, jebo te lebac. 

 

O Micku necu ni da pocinjem...

Baždar je pozvan da bi se  sprečilo da zaigra za BiH, a ima ponudu od njih.

Za Mićka nemam pojma 😁

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Nek igra za BiH, najozbiljnije. Nikakav igrač.


BiH dozivljavam kao prijateljsku drzavu ali ni najgorim neprijateljima ne bi poslao tog balvana. Bolje da se mi nerviramo oko njega nego da ispada da smo im uvalili tog momka. Da se ja pitam bi zaigrao vec sutra za njih zajedno sa Mijailovicem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...