Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Vecito smo proizvodili te defanzivne vezne, nazadnjake, tih smo imali za izvoz. Gudelj i Lukic, radijus kretanja 0, brzina 0, x pasova u nazad, trcanje kao da imaju prikolicu za sobom.

Sergej po obicaju ne postoji.Gacinovic isto.Milenkovic bomba pozadi. 

Svaki napad Madjara opasnost. Kao da gledam Zvezdu i njenu odbranu.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzabe sav posed i kontrola utakmice kada je svaka lopta iza ledja Pavlovica 100% sansa. 

Mislim da cemo dati jos jedan ali sam prilicno siguran da cemo i primiti jos jedan. 

Terzic osvezenje. Zivkovic je mister povratni pas i sinonim Srpskog fudbala. Stojkovic je zajebao dosta toga ali nije ni on kriv da je limitiran i da ga je procitao veliki takticki mag Rigobert Song u Kataru. Gotovi svaki gol koji primamo je iz polukontre. 

Generalno smo smesni ali i Madjari su. Grupa je nerealno laka a plasim se da je necemo proci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Piksijev seksi fudbal sa ovom stacijom je najblize seksi fudbalu sto mi možemo igrati prethodnih, a vala i narednih 20 godina... Bolji smo tim od gembeša, realno je trebalo da ih otresemo i u BG, a sada bi 2-1 za nas realka bila, ali eto, 2 suta, 2 gola, ona prevara. od Terzica trckara i mlatata rukicama umesto da juri momke u crvrnim dresovima, prvog koji mu je pobegao i drugog koji utrcava na sut... drugi gol prangija, sts ces, grizu Djarme, mora im se priznati... 

da izvuvemo neki x i odemo i mi i oni na euro, ali sve ovo je tankosava za. ozbiljno lozenje... 

Link to comment
Share on other sites

Da smo ovako igrali u Beogradu, djoku bi izgubili. Terzic nije normalan. Izbacio bih ga napolje momentalno posle one sramote kod prvog gola.

 

Meni su Lukic i Gudelj ok u napadu, moraju malo brze da reaguju i predvidjaju u odbrani. Sergej trckara li trckara. Steta sto se Gacinovic usrao kod one sanse (vrhunska lopta Terzica, mora se priznati), Zivkovic odlican, Mitar malo manje da se spusta po  loptu.

 

Nezasluzeno gubimo.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Terzic je dokaz da i sa NULA znanja mozes do Kalca i da lepo zivis od fudbala. Terzci je jedan UZASAN fudbaler, uvek sam se pitao zasto Milojevic NIKADA na njega nije racunao u Zvezdi - evo zasto. 

 

Milan Rodic sa 33 na grbini je za dve klase iznad njega, Roberto Karlos iz najboljih dana. 

 

 


Meni je Terzic medju solidnijim igracima u ovom sastavu danas. Nije izgubio jedan duel i imao dve tri odlicne lopte jer u ovoj ekipi niko ne moze pasom da otvori prostor narocito bez Tadica i Kostica.
Naprotiv, bio je odlican. Sta reci za Zivkovica, Lukica, Milenkovica i Pavlovica (i pored gola). Katastrofa. Na moj veliki bedak je i Erakovic klasicni ziheras. 

Link to comment
Share on other sites

Мислим да играмо боље него у Београду. Желимо овде добар резултат али некада је теже него што се чини све жеље претворити у реалност. :classic_biggrin:

 

Барабар смо са Мађарима, сличне екипе по квалитету једино што су они своје прилике боље искористили а ми не. Ваљда ће се то променити мало у другом у нашу корист.

 

За неутралне мислим да је добра утакмица :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Meni je Terzic medju solidnijim igracima u ovom sastavu danas. Nije izgubio jedan duel i imao dve tri odlicne lopte jer u ovoj ekipi niko ne moze pasom da otvori prostor narocito bez Tadica i Kostica.
Naprotiv, bio je odlican. Sta reci za Zivkovica, Lukica, Milenkovica i Pavlovica (i pored gola). Katastrofa. Na moj veliki bedak je i Erakovic klasicni ziheras. 

 

Sta li si ti gledao? Direktan krivac za prvi gol, kod drugog gola je IZGUBIO duel sa desni bekom domacina, jer ga je otresao kao slinu i bolje se namestio. 

 

Ocito da ti nisi gledao utakmicu, vec nesto drugo. Terzic je NAJGORI na terenu, jezivo kako je odigrao. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dzoneee said:

Мислим да играмо боље него у Београду. Желимо овде добар резултат али некада је теже него што се чини све жеље претворити у реалност. :classic_biggrin:

 

Барабар смо са Мађарима, сличне екипе по квалитету једино што су они своје прилике боље искористили а ми не. Ваљда ће се то променити мало у другом у нашу корист.

 

За неутралне мислим да је добра утакмица :classic_biggrin:

Kvalitet igraca je daleko na nasoj strani, pogledaj samo klubove gde igraju nasi, a gde njihovi. Ali oni igraju mnogo lepsi i tecniji fudbal, grade igru vec iz poslednje linije. Mada i oni imaju defanzivnih problema, ali generalno su bolji tim od nas.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...