Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Meni jedino ovaj Spajić nikako ne puni oko. Ovo ostalo je negde i očekivano, manje-više. 

Irci su u ozbiljnom kanalu. Puno igrača im ne igra večeras, bar po onom što sam pročitao.

U 7 tekmi gol nisu dali, zaista će biti neuspeh za Srbiju svaki ishod osim pobede.

Što kaže @Don Juan , i ja imam tremu ali mislim da smo bolji i da ovo treba da rešimo.

Da ne kažem - rutiniramo.

 

2 hours ago, Bugl Khan said:

...Ali večeras ću baš od početka bit za vas, i to uglavnom zbog vas ovdje.

 

Naš brat Bugl. :thumbsup: 

 

2 hours ago, Bugl Khan said:

Tako da sretno večeras i da se vidimo u Kataru (ili kamo sreće kod nekog rezervnog domaćina). 

 

Da znaš da ni ja nisam srećan izborom domaćina, i to od prvog dana...

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Neme said:

Meni jedino ovaj Spajić nikako ne puni oko. Ovo ostalo je negde i očekivano, manje-više. 

Irci su u ozbiljnom kanalu. Puno igrača im ne igra večeras, bar po onom što sam pročitao.

U 7 tekmi gol nisu dali, zaista će biti neuspeh za Srbiju svaki ishod osim pobede.

Što kaže @Don Juan , i ja imam tremu ali mislim da smo bolji i da ovo treba da rešimo.

Da ne kažem - rutiniramo.

 

 

Naš brat Bugl. :thumbsup: 

 

 

Da znaš da ni ja nisam srećan izborom domaćina, i to od prvog dana...

Ma da frende. Zaslužili ste malo veselja s tom reprezentacijom. Kolko god klubovi nekad radili dobre rezultate, nikad neće bit među 8 ili 16 u Europi ili Svijetu. A kamoli nešto više. Reprezentacija ipak pruža tu mogućnost. 

Da, Katar nema veze s mozgom. Ali nikakve. Ne postoji ni jedan jedini razlog da bi se tamo igralo SP. To je kao da ZOI organiziraš u Senegalu. Još gore.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pero_Cameron said:

Zapravo, tek sad vidim da drugi ne ide direktno nego u baraz 😃

I to u playoff. 10 drugoplasiranih + 2 najbolje plasirane reprezentacije iz Lige nacija. 3 playoff grupe po 4 reprezentacije. Pobjednici idu na SP. Krajnje nezgodno

Link to comment
Share on other sites

Slušao sam sve Piksijeve intervjue i moram reći da me je iznenadio spremnošću. Jasno je da nije najelokventniji čovek na Svetu, ali se vidi da mu kliker radi i da ima neku viziju.

 

Ne svidja mi se spisak i pozivanje Veljkovića, Pavlovića, Petkovića, Lukića, Radonjića, Živkovića i Despotovića. Ne sviđa mi se jeftina teatralnost oko izjave da mu menadžeri neće krojiti spisak, jer je pozvao bar petoricu igrača sa jakom menadžerskom potporom kojima mesto nije u reprezentaciji, makar ne trenutno. Ne sviđa mi se ni očigledna euforija u onom delu javnosti koji je sklon odvratnim kampanjama kada stvari krenu naopako. 

 

Da sumiram. Za mene je Piksi najveći igrač koji je ikada igrao fudbal na ovim prostorima. Volim ga kao da mi je najrođeniji i želim mu svu sreću u kvalifikacijama, jer će mu sigurno biti potrebna znajući da nije vrhunski trener i da raspolaže sa veoma tankim sastavom. Nadam se da ćemo igrati brže i smislenije u napadu.  

 

Što se današnjeg meča tiče, najpre se nadam dobrom vremenu, jer bi kiša i klizav teren bili ozbiljan adut Iraca. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

suvo je ali hladno u BG pa će biti uslova za igru a moraće i da se trči da se ne smrznu😆. ja ne sečem nikad na prvu kakav god bude rezultat protiv Irske. tek su dva dana zajedno i nema tu mnogo vremna za trenerske finese. vise moze piksi na neku motivaciju večeras da ih pokrene pa kroz naredne utakmice da vidimo ima li taktičkog umeća. zavisi puno i od igrača i to koliko su oni vezani za Piksija i njegovo fudbalsko umeće. mnogi ga nisu nikad ni gledali uzivo pa je pitanje da li se lože kao mi stariji ljubitelji fudbala. mozda ima nekog vilotića i među ovim mladićima😦

Link to comment
Share on other sites

Nimalo nisam optimista u pogledu Piksija na mestu selektora.

 

Ja sam gledao utakmice onog njegovog Gvangžua, dok ih je on vodio. Pa to je svaka utakmica bila 4+, 5+. 7+...Milina bilo gledati njihove utakmice, najlepše i najlepršavije su igrali. Izraelac Zahavi, što sad igra za PSV, dve-tri sezone je bio najbolji strelac lige.

Ali u zbiru, tim je bio sredina tabele. Jednu pobede 5:2, drugu izgube 6:1...

 

Nekako mi dolazi da ćemo pod Piksijem izgledati kao kod Boškova ona reprezentacija koja je igrala poslednje EP na kojem smo učestvovali.

 

Nama treba selektora od autoriteta, taktičkog znanja i discipline, ako hoćemo neke rezultate, stabilnost i kontinuitet. Mihajlović i Muslin su bili takvi tipovi, jer su svoje trenersko znanje pekli u taktički zahtevnim ligama kao što su francuska i italijanska. Ali nije ih se istrpelo iz ovih ili onih razloga.

 

Ne znam šta Piksi može doneti kao selektor, sa svojim iskustvima iz japanske i kineske lige. Nadam se bar dobroj atmosferi, što je jako bitno takodje.

 

Ovi Irci, bez obzira što su desetkovani su tu negde kao i oni Škoti iz decembra prošle godine. Ništa posebno kvalitet, ali će uvek odigrati 100% i teško ih je ono baš razbiti i nadigrati.

Link to comment
Share on other sites

Quote

SASTAV SRBIJE!

Mnogo iznenađenja, posebno u veznom redu!

SRBIJA: Dmitrović - Milenković, S. Mitrović, Pavlović - Gajić, Lukić, Račić, Mladenović - Tadić, Vlahović i Đuričić.

 

Mondo objavio. Piksli krenuo jako baš.

  • Ha-ha 1
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

Strašno.

Ako izvede ovaj sastav i ne pobedimo večeras, Piksi nek odmah podnese ostavku.

 

Stvarno ne kapiram.

 

Mada, najverovatnije planira izrotirati sastav za naredne dve tekme.

Edited by Bejbl
Link to comment
Share on other sites

Otkud sad kombinacija Račić i Lukić kad nikad zajedno nisu odigrali? 🤔 Mladenović nije mnogo lošije rešenje od Kostića na levoj strani, posebno zbog onih centaršuteva koji će odlično doći Vlahoviću ali ovo sa Gajićem na drugoj strani mi nije baš najjasnije. Inače, protiv Škotske se videlo da ni Lazović nije bogzna kakvo rešenje, ali sam ipak očekivao da dobije prednost na desnom boku. Nema potrebe za 3 štopera i 2 beka (doduše ofanzivna) protiv ipak ne previše ubedljivih Iraca. Dopada mi se tandem Đuričić - Tadić napred, ima tu i brzine, i tempa, i kreacije. 👍

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bugl Khan said:

Isprobava neke opcije dok ne krenu one bitne utakmice?

 

Nema bitnije utakmice od ove.

Sve utakmice u kvalifikacijama su bitne, a Irci su nam direktni konkurenti za drugo mesto.

Možda je najnebitnija utakmica sa Portugalom, gde malo šanse imamo.

Edited by Bejbl
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bejbl said:

 

Nema bitnije utakmice od ove.

Sve utakmice u kvalifikacijama su bitne, a Irci su nam direktni konkurenti za drugo mesto.

Možda je najnebitnija utakmica sa Portugalom, gde malo šanse imamo.

Znam, zato i kažem. Ovu utakmicu mora igrati najjača postava. Sad, da li Piksi tu ekipu smatra najjačom postavom, ili ima posebne taktičke zamisli za Irsku, ne znamo 

Link to comment
Share on other sites

Ovde su samo iznenađenja Račić i Gajić. Ostali su ili očekivani ili nisu neko veliko iznenađenje (Pavlović, Mladenović), meni sami nije jasno da nema Kostića, ali verujem da ga čuva za Portugal. Videćemo.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, drgnk said:

Otkud sad kombinacija Račić i Lukić kad nikad zajedno nisu odigrali? 🤔 Mladenović nije mnogo lošije rešenje od Kostića na levoj strani, posebno zbog onih centaršuteva koji će odlično doći Vlahoviću ali ovo sa Gajićem na drugoj strani mi nije baš najjasnije. Inače, protiv Škotske se videlo da ni Lazović nije bogzna kakvo rešenje, ali sam ipak očekivao da dobije prednost na desnom boku. Nema potrebe za 3 štopera i 2 beka (doduše ofanzivna) protiv ipak ne previše ubedljivih Iraca. Dopada mi se tandem Đuričić - Tadić napred, ima tu i brzine, i tempa, i kreacije. 👍

image.png.45b3fa3e61f3cfeeba12f9aadd0f9325.png

image.png.a7ff0e4c3545046c2d8b656e35c4b9dc.png

Uhodan je to tandem 😄

Edited by Dzistrou
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...