Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

1 minute ago, Perkos2 said:

račić i lukić pre gudelja i makse su veliko iznenađenje ali ajde i to da vidimo. stopere i bekove nemamo pa tu i nema posebne razlike ko igra. napad je očekivan

 

Lukić je ofanzivniji, pa je to možda razlog, ali on ninmje neko novo ime.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Ma jasno je da Piksi kalkuliše  zbog gustog rasporeda i da misli kako ovakve Irce može i sa ovom postavom može dobiti.

Ali bojim se da je to potcenjivanje protivnika, koje može skupo koštati.

 

Lukić i Račić, a pogotovo ovaj drugi mi ne ulivaju nimalo poverenja.

 

 

3 minutes ago, Sprivel said:

Ohrabruje sto nema debelog cvarka Mitrovica. Bravo Pikse.

 

Mitar opet ulazi u drugom poluvremenu, kad Pikse uvidi da nemamo rešenja za tvrde Irce.

Link to comment
Share on other sites

Kao što sam rekao pre utakmice, sudiču po tome kako izgledamo na terenu.

 

Ali da je sastav blago rečeno šokantan, to jeste. I sasvim po nepotrebnom sebi navlači pritisak. Jer sa ovakvim akrobacijama, onda nemaš mnogo prava na kiks. Pored toga, stavljaš pritisak i na te igrače koje si iznenada gurnuo da igraju. Ajde da vidimo kako če se sa time snositi Gajić i kompanija.

 

Taj Lukić je meni lično misterija. Gledao sam i utakmice Torina, i stalno se tu nešto mota kao relevantna opcija u reprezentaciji, a da pokazao nije ustvari ništa konkretno. Od iznenađenja u veznom redu sam se nadao Iliću a ne Račiću.

 

Odmaranje i čuvanje igrača na samom startu kvalifikacija, protiv najdirektnijeg konkurenta, takođe nema nikakvog smisla. Ok je Mladenović kad nema mnogo drugog izbora, ali jbt taj Kostić je nekako umješan u 90% golova koje daje Frankfurt i igra na visokom nivou več neko vreme, a uz to ni želja i trud nisu bili upitni. Neznam stvarno...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam na osnovu cega ljudi govore za ovu Irsku, za ovakvu Irsku itd. Zapravo znam, na osnovu prethodnog ciklusa kvalifikacija. Ali ova i ovakva Irska ima 5-6 premijerligaskih igraca i ne znam sta nam daje za pravo da se smatramo favoritima sa igracima Zvezde, Strazbura, Torina, poljskih timova i sl (od kojih neki nisu konstantni ni tamo)

Link to comment
Share on other sites

Ocito je da Piksi cuva pojedine igrace za Portugal,a ceni da i sa ovom postavom moze da dobije ovo..uz korekcije sa klupe na poluvremenu.
To je mojih 5c

 
A danas igramo sa Farskim ostrvima, pa da odmore malo ovi najbolji. Ipak su Sergej i Filip veterani, sigurno ne bi izdržali 2 tekme za 3 dana. Ima logike.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...