Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Bolje Piksi nego Tumba, Krstaja, Stolice i ostali kurci-palci. Covek je bar neko ime, harizmatican je, nemam pojma doduse kakav je trener, ali je za ove nase starlete mozda cak i bitnije da ih vodi neko od koga ce da zentaju, nego neki trenerski mag. S Mihajlovicem nije uspelo jer je odma usao u talove sa menadzerima i terao svoju pricu, al Piksi verujem da ce imati vecu autonomiju u odlucivanju. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Markoss said:

Bolje Piksi nego Tumba, Krstaja, Stolice i ostali kurci-palci. Covek je bar neko ime, harizmatican je, nemam pojma doduse kakav je trener, ali je za ove nase starlete mozda cak i bitnije da ih vodi neko od koga ce da zentaju, nego neki trenerski mag. S Mihajlovicem nije uspelo jer je odma usao u talove sa menadzerima i terao svoju pricu, al Piksi verujem da ce imati vecu autonomiju u odlucivanju. 

Piksi je nekada bio strah i trepet u reprezentaciji. Santrača nisu jebavali dva posto, ali uveče posle vremena za spavanje kada se čuje da Piksi dolazi, bila je bežanija po sobama.

Ako to prenese na ovu reprezentaciju, svaka čast.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve ovo oko Piksete vidim na sledeći način:

 

Veliki vođa se upetljao u priču jer postojeća ekipa ne uspeva da vodi stvari tako da se oni bliski stranci (čitaj: razni mufljuzi) budu zadovoljni, da se višak para skreće tamo gde treba, a da opet postoji neka fasada u vidu kakvih-takvih uspeha reprezentacije (bar plasman na SP/EP), čemu se pridodaje najavljena izgradnja infastrukture. Nemaju više koga da izvade iz rukava, nijedan iole normalan trener ne želi da radi sa njima, nakon svega viđenog.

 

Dotični ništa ne prepušta slučaju, jer zna da je euforija oko reprezentacije bitna za sveopšti pozitivan utisak u vezi njegove vladavine i nastavak guranja svih drugih problema (u fudbalu, a i u društvu) na marginu interesovanja. Zato cenim da se uključio, svima koji su bliže upetljani rekao da moraju malo da prikoče kad je muljanje oko nacionalnog tima u pitanju, da bi u nekoj budućnosti mogli da nastave biznis po starom, jer u suprotnom ko zna šta se može desiti.

 

Piksiju je, iz tog razloga, verovatno obećano da mu se niko, ali baš niko, neće mešati u posao. Moguće je da će, uz ove zvanične, dobijati dodatne pare na crno, kako ne bi bio na prevelikom gubitku u odnosu na uslove u Kini. Možda ga je navukao pričom o pomoći Srbiji, dugu srpskom fudbalu i slično. Ovaj, s druge strane ulaže svoje veliko fudbalsko (ne i trenersko) ime, što je u skladu sa nastojanjem ove ekipe da postavlja svetle fasade (a ako i unutrašnjost bude ok, tim bolje). To nosi i rizik, jer ako im ovo ne uspe ne znam šta će im ostati na raspolaganju.

 

Nemam nikakve insajderske informacije, ovo je scenario koji sam razvio gledajući šta se dešava. Ko zna, možda sam pogodio između 10 i 160% onog što se stvarno dešava. :classic_biggrin:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Piksi je nekada bio strah i trepet u reprezentaciji. Santrača nisu jebavali dva posto, ali uveče posle vremena za spavanje kada se čuje da Piksi dolazi, bila je bežanija po sobama.
Ako to prenese na ovu reprezentaciju, svaka čast.
Ima ona urbana legenda kada Santračev pomoćnik u toku utakmice zove Piksija kao treba da izađe.. I Piksi mu kaže- Marš u pm!
Pomoćnik se okreće ka Santraču a Santrač će - Jesam ti rek'o da neće.
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Sta mislim o Piksijevom imenovanju,vec sam pisao kad se informacija pojavila prvi put,pa ne bih da se ponavljam.
Siguran sam da ce igra biti bolja,gledljiva i da cu makar u startu biti zaintrigiran i motivisan da pratim repku.

Srecno Piksi,trebace ti dosta fortune u svakom pogledu.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Poznati beogradski ugostitelj Aleksandar Kajmaković rekao je policiji da je do poslovnih odnosa sa Veljkom Belivukom, zvanim Velja Nevolja, došao preko višegodišnjeg poznanstva sa predsednikom Fudbalskog saveza Slavišom Kokezom, prenosi Blic.

 

Komplikacije su počele 2016. godine kada ga je Kokeza više puta kontaktirao i ubeđivao da obezbeđenje “Kasine” na Terazijama preuzmu navijači Partizana.

“Rekao mi je da imaju najbolje obezbeđenje, da mogu da spreče dolazak kriminalaca i da neće biti problema sa navijačima”, preneo je izvor Blica reči Aleksandra Kajmakovića.

https://nova.rs/sport/fudbal/kokeza-preporucivao-velju-nevolju-kao-obezbedenje/

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto je Stankovic uradio od Zvezde, voleo bih da uradi Piksi od reprezentacije. Samo ovo nista vise ne mora za pocetak. Da se vidi neka disciplina i volja ne terenu u svakoj bitnoj utakmici. Nije bas isto kad ispred tebe stane jedan Stankovic ili Piksi ili Vidic pa treba da igras i za njega na neki nacin. Pogotovo ako si karakter kao sto je Stankovic ili Vidic a nadam se da je i Piksi takav. Disciplina pre svega pa onda sve ostalo.

Link to comment
Share on other sites

Hocel Piksi smeti vodi repku sa Marakane ako budemo igrali tamo? 

 

 

 

 

9 hours ago, Barkley#34 said:

Portali pišu da je priveden Kokeza.

 

Na info razgovor, usemljen je taj dosta, ali samo moj dojam bez ikakvog infoa je da ce se sa njim najlakse rastati aktuelna garnitura.

Lik ne bas obdaren pamecu, preambiciozan za svoje kapacitete, odavno je izasao iz opanaka. Ako neko treba da bude zrtveni jarac Kokeza Blokeza je idealan. Cak je i onaj 

degenerik Toncev shavtio gde mu je mesto za razliku od ovog kome je hajlajt zivota drzanje bordela na NBG, koga se nije odrekao ni kao predsednik FSS koliko je glup i iskompleksiran. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...