Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Uskoković nema šta da traži u Zvezdi. Neka se za početak nametne u FMPu kao bolje rešenje od jednog Pota. 

 

Nekad je bolje trenirati u El ekipi i na treningu igrati protiv Brauna, Djenke, nego igrati Aba u Fmpu. 

Sve ima svoje prednosti i mane. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Ranije je bilo Prezi, Prezi, samo Prezi ( ajd i ako se covek zove Presi ovde ga prekrstili), sad je Glen Rajs, Glen Rajs, samo Glen Rajs Junior. Greota da igra u Saudiskoj Arabiji jbt. Sigurno nije nerealan.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ima, samo  ovo je kad je igrao u Izraelu i bio najbolji strelac tamo te sezone i MVP i osvajac kupa. Uklapa se u Saletovu fizionomiju igraca koji hoce i da asistira i ako je najvise poenter.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Nije nerealan ali je tolika lajsna da verujem da ga nijedna ozbiljna ekipa ne uzima u razmatranje. Tesko se tako usijane glave dovedu u red. 

Giedraitisa je trebalo pokupiti pre tri sezone dok je igrao u ritasu. Sad ga traze real i pao.

Ista prica i sa hermannssonom. Meni ludvig hakanson zalicio na igraca. Barselonino dete, skolovan igrac. Early bloomer, ali je imao bas finu sezonu u poljskoj. Moglo bi se malo eksperimentisati sa njim kao backupom.

 

 

Sale do sad nije imao te visoke petice u rosterima, ali kapiram da bi i jekiri i hamilton bili top. Iako mi se licno vise dopada hamilton, kapiram da bi jekiri bio zver kod saleta

 

Edited by Nate
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se skakaca tice ( posto vidim trazite skakace) PF/C sa Pitsburga, zadnja sezona 2.skakac turske lige Talib Zanna.

 

 

Evo vam pa gledajte statistike sa meca, ja njega predlazem jos kad je zavrsio koledz karijeru, dinamik duo Lamar Paterson i Talib Zana Pitsburga.

 

https://basketball.eurobasket.com/team/Turkey/Afyon-Belediyespor/19373?Page=2

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Del Piero said:

U redu za Giedraitisa, ali ne vidim sta Hermanson moze da trazi u najboljim klubovima Evrope. Njemu je ova Alba puna kapa.

 

4,8 asistencija u proseku, pravi kombo - bek koji moze da se upari sa igracem kao sto je CMM.

 

Uostalom, mi i trazimo jeftiniju varijantu i bitno je da igrac ima EL ili bar EC iskustvo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...