Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

meni je prosto zao da se rastanemo s bilo kim uz spoljne linije. cini mi se da smo prosle godine sticajem okolnosti bili komplemetarni kao retko kad. baron, punter i jenkins. svako od njih je imao sta da ponudi. velika je steta sto je onaj tim onako nakaradno slozen i sto je jenkins toliko bagovao u napadu. na kraju sezone, bukvalno nije ni gledao kos.

ja sam tu u dilemi koga bi bilo isplatljivije zadrzati bearona ili puntera, jer je nama baron ipak bio vise od sutera specijalca, a opet tesko je ocekivati da punter ponovi onakve brojke. moram priznatoi da am jako nestrpljiv da vidim prvi saletov potpis.

 

kad smo kod tih sutera specijalaca meni je bronson koening u mornaru izgledao do jaja zajebano. sta se s njim desilo. ni u g-ligi ove sezone nije nista igrao

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod CMM, mnogi su njega poredili sa Nelsonom, no ja mislim da to nije bas idealno poredjenje, ja bih ga poredio sa Bredlijem Wonamejkerom pre nego sto je nabacio sut zadnje 3 sezone u El, slicna gradja visina, bolji ball hendling od Dijebog, lakse kretnje u napadu bolji pregled igre, dobra odbrana snaga, pregled igre, ako unapredi sut na nekih 36+% i bacanja 80+% po meni on moze postati neki Wonamejker tip igraca, ako ne ili stagnira onda najgore moguce Nelson tip igraca, istina je tu uvek izmedju ali dobro sad...
Drugi je Alex Hamilton, igrac slican Lorencu i po meni vec sada slicnog kvaliteta, s tim da postoje naznake da moze biti malo bolji suter, mada su im brojke trenutno priblizne osim sto je Lorenzo bolji izvodjac slobodnih, ostale brojke to je to...

I da dodam o CMM i njegovom sutu, on zadnjih sezona ima promenljive procente za tri izmedju 35% i 30% sto opet i nije tako lose, s tim da i broj uzetih trojki varira od skoro pola uzetih suteva do jedva 20/25 % uzetih trojki od ukupnog broja uzetih suteva i slobodna izvodi od 67% pa do 77% pa opet u krug, sto pokazuje da radi dosta na sutu i da ima promenljivih rezultata, kako sa formomom tako i sa samopouzdanjem, ja kada bih radio sa njim na njegovom sutu promenio bih sitan po sitan detalj ne sve od jednom, prva promena koju bih mu uveo jeste da loptu izbacuje sa desnog oka a ne levog, da bi imao ravnjanje sa polozajem tela i bolji ugao pri izbacaju, slican problem pri sutu ima i npr Jordan Theodore, nasa davnasnja zelja.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, 12Laki said:

Ajde da ga ne prizivamo ovakvim postovima..Uredu je kukati i sprdati se kad je deo tima Zvezde...Sad kad je u FMP-u nema potrebe da se priziva i spominje na ovoj temi(dosta mu je ona njegova) 🙂.

 

38 minutes ago, Šarac said:

Ovi nisu ni spomenuti u emisiji.

 

11 minutes ago, Mile1 said:

To je izjavio za mozzart ili maxbet

Ovo je bio neki sazetak o sledecim koracima

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zna li neko koje "personal issues back in the states" ima Djenka?

 

Bolelo me da ga gledam onako bezmudog, prosle sezone, nije 3x isao jako i do samog kraja za potencijalnih 2+1. Bas je (ofanzivno) bilo mucno gledati ga.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, leki bg said:

Zna li neko koje "personal issues back in the states" ima Djenka?

 

Bolelo me da ga gledam onako bezmudog, prosle sezone, nije 3x isao jako i do samog kraja za potencijalnih 2+1. Bas je (ofanzivno) bilo mucno gledati ga.

Navodno mu je majka bolesna. A nije bio zadovoljan ni ulogom na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...