Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

2 minutes ago, Manu said:

Ja se coveka uopste ne secam iz Buducnosti koju sam te sezone gledao samo protiv nas, sto znaci da nam nije pravio probleme, ali ne mogu nista ni pozitivno ni negativno da kazem o njemu. @Kankkunen napisi koju kad budes imao vremena ako si ga gledao u Tofasu.

Ma covek je ulazio na +30 za nas pa verovatno zbog toga nisi ni obracao paznju.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Leonard said:

Bas bi bilo dobro da su me slagali, ali, dobro..uzdam se da Sale moze da ga natera da igra odbranu.

Imao sam i spremne njegove "majstorske" odbrane od pika, ali posto je done deal...da ne mračim. Ima fizicke predispozicije da igra korektnu odbranu. Skok nikada nije bio problem, napad korektan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

Ja se coveka uopste ne secam iz Buducnosti koju sam te sezone gledao samo protiv nas, sto znaci da nam nije pravio probleme, ali ne mogu nista ni pozitivno ni negativno da kazem o njemu. @Kankkunen napisi koju kad budes imao vremena ako si ga gledao u Tofasu.

Kako se ne sećaš skandiranja u finalu 😁 

 

Imao je jako dobru sezonu u Tofašu, svakako bih ga radije video nego Štimca. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, materazzi said:

Studirao je na Vest Virdžiniji kod poznatog trenera Boba Hadžinsa, dok se na evropskom košarkaškom tržištu pozicionirao u sezoni 2018/19 kada je u dresu Bujučekmečea bio jedan od najboljih defanzivaca turske lige i najistaknutiji bloker.😏

Kako se cudno pise buducnost na turskom jeziku???😉

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam miran kad je Škembe u pitanju. Nema teorijske šanse da će Sale u ovakvu odbranu da ugradi trokrilni ormar pun starih stvari kome je jedan nogar kraći od drugog. 

 

Ima i vesti da će Štime u Kinu. To bi me obradovalo. Em nas zaobiđe, em zabode neki masTan ugovor, em igra neobaveznu košarku po svojoj meri i završava sezonu sa 24p 14sk u proseku. 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Manoly said:

Gledali ljudi sta Sale forsira, niske petorke i brzu igru, a opet se pribojavaju famoznog visestrukog povratnika...

Cigani gospoda vazda bili blesavi/nalozeni/strucni.

Ne bih se ja bojao Stimbrona.Kad se on uspeo da se vrati i kod Radonjica sto ne bi i kod Saleta? :D

Edited by 12Laki
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam morao da pogledam utakmice Budućnosti iz te sezone, da bih pokušao da se setim ko je taj Vilijams. Da, u pravu je neko ko je napisao da je ulazio uglavnom na velikom minusu protiv nas, ništa posebno, i tamo je uglavnom više sedeo na klupi. Fizički veoma jak, dobar u skoku, možda i može da se iskoristi nešto od toga. Kuz prvi centar.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi trebalo da se gledaju njegove utakmice pre i sezonu posle Buducnosti. 26 godina, u punoj snazi, sigurno sa ambicijama da odigra jako i iduce sezone dobije dosta jaci ugovor. Ok, mozda nije brz kao Nnoko, ali je jak, dobar skakac, a ume i ispod kosa da odigra. S obzirom da je jeftiniji od Nnoka, mislim da ce se ta razlika dodati za malo boljeg back up Sg-a. 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

odgledah sad reprizu na SK, par utisaka:

- niko nije minus u odbrani

- rit igrao iskljucivo na 5, verujem da cemo ga tu i gledati kad sezona pocne. lako pravi faulove, nadam se da je to samo danas

- davidovac proveo dosta vremena na 4, reklo bi se da je sale jos jedan trener koji nece imati sluha za borisu. davidovac losa partija

simon ispalio 2-3 cigle, sa njemu omiljenih 45 stepeni

- hall nekako veci nego sto sam ocekivao, dugacke ruke. sto se kvaliteta tice, otprilike kako sam i ocekivao, nit smrdi nit mirise. dobra stvar je prisutnost u odbrani, sigurnost na lopti...losa sto je forsirao neke suteve iz driblinga, a reklo bi se da mu to nije forte. rekao bih da nema kvalitet za prvog pleja na EL nivou i bio bi odlican backup

- volden najaktivniji na obe strane, i generalno solidna partija

- loyd odlicno krenuo, posle malo stao sut...ali iz aviona se vidi da ima najvise talenta u ekipi

- dobric cini mi se malo igrao, i bez nekog znacajnijeg ucinka

- sale non stop aktivan, ucestvuje u igri, dernja se i gestikulira radonja stajl

 

kako stvari stoje, kvaliteta najvise fali na 1 i 4

ja bih na ovo doveo pleja kome je pick igra jaca strana, i neku 4-5 

ako stvarno dolazi devin, onda duop  kao startna 4

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cudno je preci sa Nnoka na Vilijamsa, nesto tu smrdi...

Mislim, ok, mozda je Sale bolje upoznao ono s cim raspolaze i skontao da nam fali malo post igre, ima viziju da ce Kuz tokom sezone uspeti da zaigra, mozda da Rit uzme minute altetske petice sa sutom, ne znam.. 

Ono sto je sigurno, Vilijams donosi stabilan skok, cvrste blokove i napaljenko je (da ima publike ovo bi bio solidan plus). Ono sto mi deluje, ima siri ofanzivni repertoar od Nnoka (tekme Albe protiv nas i oni horozi su autlajer, to mu se ne desava cesti), ali sporije noge, manju eksplozivnost, a i skracen je. Gresna mi dusa, al prve asocijacije su mi Edvards (Ceda, Igokea) i Tompson (jakooo nategnuto, sve u pokusaju da nadjem neku vezu sa Sasinim dosadasnjim radom). Po mom misljenju, to su super centri za ekipe bez (velikih) ambicija, prelepih brojki. Kod nas ga ne vidim kao prvo resenje na poziciji, vec da cemo situaciono koristiti svu trojicu petica, ako ovaj dodje. Sustinski, downgrade, al treba videti sta Sale planira s njim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

Ima i vesti da će Štime u Kinu. To bi me obradovalo. Em nas zaobiđe, em zabode neki masTan ugovor, em igra neobaveznu košarku po svojoj meri i završava sezonu sa 24p 14sk u proseku. 

i onda se sledece sezone vraca na velika vrata. jaci nego ikad.

Link to comment
Share on other sites

Meni bi logicna zamjena za Nnoka bio Black ili Evans npr. Isti su tip igraca a i slicnog kvaliteta. Prica o nemanju para mi ne pije vodu, nije Nnoko trebao da igra za 200k.

 

Sa druge strane ako Sale stvarno zeli Williamsa onda valjda zna sta radi. 

 

Sto se pleja tice na mene je Hall ostavio bas jak utisak a i Walden djeluje ok. Mozda bih prije pojurio klasicnog sutera. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...