Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

no, jedino resenje da se odrzi sezona u ovim cirkus uslovima marketing korone, a da to ne ispadne totalni cirkus, su bablovi prvo za evropska takmicenja pa onda i nacionalna..

dakle prvi deo sezone, el na jednom mesti, ec na jednom mestu etc, po jedna utakmica medjusobno i onda plej of..

pa onda tako i za domestik takmicenja, aba, vtb i ostale nacionalne lige..

sve mimo toga ce biti totalni fijasko..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj pripremni period i podseća na Radonjićevu poslednju sezonu, kada se od starta videlo da "imamo igru". S obzirom da je Obradović tek na početku celog procesa, razloga za optimizam ima. Nadam se da će uprava imati sluha i sposobnosti (čitaj: novca) da sve to isprati na adekvatan način, možda i u nekom dužem periodu.

 

Ali kako svi kidišu...tačno se vidi da su "žedni krvi". To mi je glavni utisak i tu se na prvi pogled vidi pečat trenera. I s tim u vezi (neko je gore već rekao), šteta što za sada publike neće biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tvrdio sam i dalje tvrdim da Obradovic ima bolji trenerski CV od Radonje, zato me malo i jeste cudilo stanje na forumu kad je potpisao. Bas zbog tog CV, ali i kosarkaske filozofije sam miran kada procitam da Stimac ne ostaje u Monaku. Zar zaista mislite da njega Obradovic moze da vidi kao bitan sraf u masini.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kankkunen said:

Gledao sam Tofaš više puta, al ovo nisam primetio ... a to mora da se vidi na prvu.

Il sam ćorav, ili su mađije, il je nešto teže od oboje :classic_smile:

Jedna od defanzivno " briljantnih partija " Devina.

 

 

 

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Leonard said:

Covek je neunistiv. Isutirali ga iz Monaka pre nego sto je obukao dres. Jebeni stres iznova. Odjebi vise od kkcz!

Svaki put je dosao na isti nacin. Pametni ljudi ga nogiraju iz kluba, nama fali centar i... ostalo je istorija...

I evo opet ga oterase, opet nam treba centar... pa nece valjda opet jebote, sto je mnogo mnogo je 🤮

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...