Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

11 hours ago, Sector said:

Meni bi logicna zamjena za Nnoka bio Black ili Evans npr. Isti su tip igraca a i slicnog kvaliteta. Prica o nemanju para mi ne pije vodu, nije Nnoko trebao da igra za 200k.

 

Sa druge strane ako Sale stvarno zeli Williamsa onda valjda zna sta radi. 

 

Sto se pleja tice na mene je Hall ostavio bas jak utisak a i Walden djeluje ok. Mozda bih prije pojurio klasicnog sutera. 

Walden svakako treba svakoj ekipi sa energijom i skilom,ali ne na cistom kecu jer to stvarno nije.Jednostavno mnogo je brz za tu poziciju,pogotovo u nasoj ekipi.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Helmet said:

Dobrih bekova ce biti dosta kada krene NBA, ne treba nikako zuriti, obaj Wiliams mi ne deluje kao neko ko donosi neki instant kvalitet
 

 

po aktuelnim pisanjima nba neće krenuti pre božića ili čak mlk day (kraj januara) a može da se desi da krenu tek u martu, tako da će biti teško do nemoguće računati na taj famozni last cut 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

 

po aktuelnim pisanjima nba neće krenuti pre božića ili čak mlk day (kraj januara) a može da se desi da krenu tek u martu, tako da će biti teško do nemoguće računati na taj famozni last cut 

 

Ja uopste ne bih iskljucio da evropski nba igraci odigraju par meseci u Evropi poput onomad kad je bio lockout ako se ispostavi da stvarno nece pre MLK daya, koliko god da smo se na pocetku zajebavali na tu temu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Manu said:

 

Ja uopste ne bih iskljucio da evropski nba igraci odigraju par meseci u Evropi poput onomad kad je bio lockout ako se ispostavi da stvarno nece pre MLK daya, koliko god da smo se na pocetku zajebavali na tu temu.

 

To će im teško dozvoliti uprave...kod lock-out-a su igrači bili u fajtu sa vrhom franšize...sada je ipak viša sila razlog pauze.

Jedina sličnost je što se i tada nije nazirao kraj ali je money talks povukao nogu...bilo je samo pitanje nedelje. 

I šta će nam to...? Nama bi se opet zalomio Divac da zakrpi peticu.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

 

To će im teško dozvoliti uprave...kod lock-out-a su igrači bili u fajtu sa vrhom franšize...sada je ipak viša sila razlog pauze.

Jedina sličnost je što se i tada nije nazirao kraj ali je money talks povukao nogu...bilo je samo pitanje nedelje. 

I šta će nam to...? Nama bi se opet zalomio Divac da zakrpi peticu.

 

 

Kakve sve to veze ima sa tim sto sam ja vec napravio petorku Dragic-Gudura-Doncic-Beli-Vucevic i isplanirao da je gledam u decembru u Areni???

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Helmet said:

Ne znam zasto zure, ako je istina da dovode ovog Wiliamsa. Sasvim je ovo dovoljno za pocetak. Treba sacekati da se vidi gde skripi pa onda reagovati. Ja i dalje mislim da nam je cetvorka daleko potrebnija. Dobrih bekova ce biti dosta kada krene NBA, ne treba nikako zuriti, obaj Wiliams mi ne deluje kao neko ko donosi neki instant kvalitet. Ovoj ekipi treba slag, kora imamo dosta...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Slaga imamo i previse.

 

Otisao nam je startni centar, naravno da moramo da dovedemo igraca koji ce biti nosilac na toj poziciji.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Ponoviću - apsolutna je nebuloza da dovedemo igrača koji će jesti minute Loydu na bilo koji način. Poslednje što nam treba na ovaj roster je još jedna dvojka. 

Treba nam jedan cist suter na sgu kao zamena Lojdu, neko ko ce moci da igra u petorci i sa Hallom, Waldenom, Lojdom. Neko ko ce iz screena sutirati kao prethodnih sezona Beron... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ponovo gledam snimak protiv Karsiake,stvarno lijepo izgledamo.

Mislim da nam uopste pozicija 4 ne skripi kao sto se dosta prica,da tu Kuridza i Davidovac ekstra igraju,uz malu pomoc SS Simanic Simonovic pripaljivaca trica po potrebi.E sad kad bude neka jaka fizicki cetvorka protivnika koju Davidovac ne moze da brani mislim da ce se Davidovac malo spustiti na tri a Reath i Kuridza bi trebalo da mogu da se tuku sa svakim dole u reketu.Po meni nam bas fali cista petica ,uz Kuza,a da Reath bude taj koji pokriva obje pozicije po potrebi.

Sto se tice vanjskih pozicija mislim da nam stvarno treba bek koji moze da pokriva pozicije 2 i 3,Hol i Volden su po meni dovoljni za poziciju 1,pogotovo sto i Lojd moze malo tu da pomogne,kao i Davidovac na prenosu lopte a i Kuridza uz Davidovca moze dosta dobro da odigra nekog sekundarnog organizatora napada,Sikma za sirotinju.Ne vidim bas da Lazic i Radanov na dvici i trici mogu da predstavljaju neki ekstra kvalitet,uz Dobrica

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Ponoviću - apsolutna je nebuloza da dovedemo igrača koji će jesti minute Loydu na bilo koji način. Poslednje što nam treba na ovaj roster je još jedna dvojka. 

Onda kreni da opsedas Brendona Pola na Twitteru sa Come to RS bro...on je vise 3.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Karakondzula! said:

Nekadašnji reprezentativac Srbije Vladimir Štimac karijeru definitivno nastavlja u Kini,Kako smo i najavili pre dva dana, čovek koji je postao sinonim bespoštedne borbe u dresu s nacionalnim grbom napustio je Monako i sledeća stanica biće mu Cindao.

 

tenor.gif?itemid=9942838

 

 

Edited by Laki21
  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

Anadolu Efes registers one coronavirus positive among players

The squad last played in the Gloria Cup Tournament II in which they clashed with Galatasaray and twice against Tofas while their final game against Crvena Zvezda was canceled.

https://www.eurohoops.net/en/euroleague/1100362/anadolu-efes-registers-one-coronavirus-positive-among-players/

 

 

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...