Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

On 8/19/2020 at 8:46 PM, Šarac said:

 

- sve se radi u sali , bez trcanja napolju, Meni je to cudno da nemaju futinge napolju, ali tako je kako je. 

 


Da ne bi pokušavali da zabusavaju i kriju se po sumi ko Divac 😄 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Vamos Laki said:

Dobro je. Ovo je bila ozbiljna pretnja, i bas bi bilo previse da nas ova posast zadesi opet.

Nadam se da ce zauvek ostati u ulozi navijaca.

Jbg sad, posast je stvarno ruzan termin sta god ko mislio o Stimcu kao kosarkasu.

Bilo je raznih likova koji su nosili dres Zvezde i pre, a i po dolasku Covica u klub, pa ih nismo nazivali posastima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Manoly said:

Jbg sad, posast je stvarno ruzan termin sta god ko mislio o Stimcu kao kosarkasu.

Bilo je raznih likova koji su nosili dres Zvezde i pre, a i po dolasku Covica u klub, pa ih nismo nazivali posastima.

Jbg, za mene je on klasican laznjak. I na terenu i van njega.

Na terenu realizovan zicer slavi ko gol a na drugom kraju parketa nas tovare jako.

Van terena se napusava na drustvenim mrezama s navijacima 😂

Uzasna pojava. Odmah iza fitjka i debilka milka.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Negde taj odnos navijača CZ koji kapiraju vs ne kapiraju Štimčev true contribution govori uopšte o našem društvu i o nekim izborima koje kao društvo pravimo.

 

Ukratko većinski dobro prolaze foliranti i loši glumci, takvi imaju najbolji rejting dok se nama ostalima okreće želudac da to gledamo.

Edited by Obi-Wan
  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vamos Laki said:

@Šarac ima li nekog nagovestaja oko tog beka? I jel stvarno Skomi planira Smorisu da uvalja u nba?

Mozda ce ovo biti prva sezona posle dugo vremena da nemamo neku posast u timu.

 

Neko rekao Branko Lazic?

Ok, aj da bezim od metaka unapred, pis maj bradrs, ali neko mora ozbiljno da se potrudi i da mi obrazlozi zasto je Branko Lazic i dalje legit kosarkas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neko rekao Branko Lazic?
Ok, aj da bezim od metaka unapred, pis maj bradrs, ali neko mora ozbiljno da se potrudi i da mi obrazlozi zasto je Branko Lazic i dalje legit kosarkas.
I da se ozbiljno potrudim ne mogu da ti obrazložim ali verujem da će Branko mnogo ozbiljnije izgledati na terenu sa trenerom kakav je Obradović nego što je to bio slučaj u prethodne dve sezone.
Ova Šarčeva analiza početka priprema mi uliva poverenje po pitanju sl sezone.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...