Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

26 minutes ago, Guru said:

 

Kao što rekoh: 

 

 

Sinerdzi jeste genijalna stvar, al' neće je svi iskoristiti na pravi način. :wink2:  A sada gledam tu sezonu na osnovu koje je Tomić to izjavio i Sinerdzi kaže sledeće:


 

  Hide contents

 

yfOvu36.png

 

3XkaQAO.png

 

L5voPEc.png

 

 

 

Tako da nisam baš siguran šta ga je ovde toliko impresioniralo, jer se i kod ovih par stvari gde je bio vrlo dobar/odličan radi o malom uzorku... 

Pa verovatno je osim same statistike, prikupljao i ove informacije

3 hours ago, Guru said:

 

Plus pravi skauting igrača bi ipak morao da obuhvati i ponašanje, karakter, mentalni sklop itd. a za te stvari nije dovoljno samo gledati utakmice i statistiku, nego moraš biti i umrežen sa ljudima iz sveta košarke, prikupljati informacije sa različitih strana, raspitivati se kod bivših saigrača, trenera, drugih skauta... 

Prvi bold je pitao mamu, a za drugi se obratio tati. Kad su ga svi ishvalili, video je da nema boljeg.

 

Priča se da je nakon ovog intervjua Sinerdži prodat jer su im pale akcije.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kankkunen said:

  rados, sreća za @Wingwalker :classic_laugh:

 

faljen Hesus...:Hail:

od sad pa na dalje mora da nas krene...izvukli smo sve krateže iz špila plejmejkera u zadnjih par godina:

Filip, Roč i Kolon...pitanje dal bi jedan umeo da preskoči ogradu u školskom dvorištu bez lopovske...

Ukazom zabraniti u KKCZ pleja ispod 189cm...i nikad iz kultnih klubova level - Promiteas.

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Wingwalker said:

 

faljen Hesus...:Hail:

od sad pa na dalje mora da nas krene...izvukli smo sve krateže iz špila plejmejkera u zadnjih par godina:

Filip, Roč i Kolon...pitanje dal bi jedan umeo da preskoči ogradu u školskom dvorištu bez da se ubie sve...

ukazom zabraniti pleja ispod 189cm.

 

Monako osvojio Eurocup sa trojicom takvih 💪💪💪

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Guru said:

 

Tako da nisam baš siguran šta ga je ovde toliko impresioniralo, jer se i kod ovih par stvari gde je bio vrlo dobar/odličan radi o malom uzorku... 

Pa impresionirao ga je tata koji je preCednik

Link to comment
Share on other sites

Pre pocetka PO sam apostrofirao da za nesto vise treba da popravimo formu, i da se obezbedi regularno sudjenje.

Nemamo nijedno od ta 2.

Ne bi me cudilo da ispadnemo u ponedeljak. Mozda bi mi to lakse palo od izvesnog gubitka finala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

walden podao za sve pare, najblaze receno.. usrali se i loyd i noko izmedju ostalih, al ubedljivo najjaci  magarac je simonovic.. kenja drugima nesto, a svo vreme bezi od suta a i taj jedan sut ispod kosa sto je uzeo, izblokirala ga 4 igraca.. serem ti se u tolke godine igranja a satro neko iskustvo, veca cava je sad nego sto je bio pre..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne treba nikog pikirati i apostrofirati, sezona je takva da prosto mora da se ponovi da ovakvi ne mozemo biti apsolutni favorit za trofej abe.

I ne radi se o ovoj utakmici, jasno je da zelim da dobijemo sledece nedelje i odemo u finale, koje cena svoj nacin biti mucno i mnogo tesko za gledanje...

Radonjic je svima nama uzdanica, al ima i do toga da pita od govana ne ide, al opet i njegovi racuni svode se nakon zavrsetka plejofa abe.

S

U svakom slucaju jasno je bilo i pre 1/2 finala nece biti setnja proziv Igokee, koja nas opet prejebava na svom terenu.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

herojska odluka radonje da pusti da ga bajic ovako ponizi...ne bi li u majstorici pred svojih 300 nelegalno uslih navijaca pokusao da izbori finale
realno, koliko trenera u evropi bi podnelo takvu zrtvu za klub?
kapa dole

Od ljubitelja Radonjica do najveceg hejtera na forumu.

Kapa dole.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ali batica Hol je zajebao i Lipovija po "nemanju pojma"... Taj čovek izgleda nije svestan uopšte da se igra neka utakmica... Čim podbace Lojd i Volden, mi nemamo šta da tražimo. Ali je i protivnička odbrana najviše fokusirana na njih, jer ostali nisu nikakva pretnja osim donekle DeDe...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je besmisleno pominjati sudjenje, nakon ovako tragicnog izdanja...cinjenica je da je ovo ekipa bez glave i repa, gde ako nas ne krene sut, imamo problema i Split da dobijemo. Bukvakno 8,9 igraca ne zasluzuju Zvezdin dres, moze i Covic licno da sudi.

Meni je ova ekipa na nivou nedopadljivosti, skoro kao ona tragicna, ljigava, nesrecna Alimpijeva skupina.

Verovatno cemo se dovuci do finala, ali ono sto mi igramo nije nivo ni KLS da se uzme🙄

Edited by Gudura
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bajić je za razliku od Radonje prepoznao pravi trenutak kada da dobije tehničku - nakon dosta nesviranih faulova njegovih igrača koji povlačenjima nisu dozvoljavali našim igračima da izađu iz bloka, prilikom čistog faula dosuđenog Klemonsu zbog povlačenja Lojda prigovorio je, dobio tehničku i odmah se kriterijum vraća na staro.

Link to comment
Share on other sites

Nnoko+Kuzmic+Reath = 11 poena. Sasjekli su nam totalno unutrasnju igru, branili dobro pnr, rotirali - veoma dobar skauting svih nasih mana, kako timskih, tako i individualnih.

 

Ove utakmice po pravilu trebaju da dobijaju ekipe koje gube manje lopti (12:12), kontrolisu skok (24:23) i daju vise poena iz reketa (26:18).. Ovaj put % suta debelo na njihovoj strani, koji je u stvari prevagnuo utakmicu u njihovu korist. Par razloga za nas los procenat, je svakako njihova odlicna odbrana, i nepovoljni match-up po nas. Duzina Atica i Josila nikako nije dozvoljavala Lloyd-u da se razigra sa krila iz pick-a. Dobro su timski ispomagali, rotirali brzo, i nisu nam ostavljali puno otvorenih suteva.

 

Za razliku od Igokee, mi kao da smo malo potcjenjivacki usli u utakmicu. Potu i poslije 2 trojke smo isli ispod bloka, Atic zavrsava preko Lloyd-a na niskom postu, bez ikakve ispomoci iz sredine. Prve 3/4 veoma mlaka i nezainteresovana odbrana, tek pred kraj smo podigli energiju na potreban nivo. Jovanovic+Karamajkl = 2 poena.. Meni je bilo ocigledno da smo morali odgovoriti visocijom petorkom, agresivnijom odbranom na lopti, sa puno pritiska na vodjenju i centralnim pick-om. Nije pomoglo ovaj put sto je Reath bio totalno neupotrebljiv, i sto nismo imali drugog visokog PF-a (Kuridze) da donese raznovrsnosti kod rotacije.

 

Mislim i dalje da smo prilicno bolja ekipa, i da cemo proci dalje, ali veoma razocaravajuc nastup. Kao da smo izginuli bez ispaljenog metka, imam osjecaj da pola igraca nije oznojilo dres veceras.

Edited by Princeton
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...