Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

11 minutes ago, Kankkunen said:

Kobs ima ugovor i za narednu sezonu, Smit je pre nekoliko dana produžio ugovor sa Mornarom ... nači, ajmo dalje :classic_biggrin:

Gde dalje? Peri ide u PaO najverovatnije, Jaramaz u Bajern, Ivanovic nema teorije da dodje kod nas. Najrealniji mi je Blazic...

Link to comment
Share on other sites

naci dobrog pleja je skoro nemoguca misija, cobbs bi bio dobro resenje, uklapa se u radonjinu filozofiju, ali sto kaze @manoly ne cerupa se glavni rival tek tako. nisam neki perry-ev fan. bice pakao naci krstenog pleja

cak iako se ova sezona dobro zavrsi po nas, nisam neki optimista da smo u stanju  napraviti rebilding i skockati konkurentan tim. godinama se vec brukamo u EL i igramo EL bez ambicije. ok imaju drguri vece budzete, ali to nije uvek opravdanje. ne bi me cudilo da nam se cika jordi zahvali uskoro

nama predstoji i potraga za prvom napadackom opcijom. nece biti lako naci zamenu za loyda. meni je interesantan james blackmon jr. odlican skorer, nije rupa u odbrani, ima evropsko isksutvo

Edited by Nate
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za prvog pleja se mora dati lova i 400k je malo ako imas ambicije za PO. Ima plejeva ispod radara, moze biti macka u dzaku jer vecina EL plejeva se nije rodila u Realu. 

 

Ko pazljivo gleda evropske lige, zna da ima potencijala kao u QJ Peterson, ovaj iz Nemacke mali, spojiti ih sa Jovicem i dobijes dobar duo. Mogu biti i sranje, ali mogu biti i boom, al im se mora dati sansa jer ce oni da grizu naspram raspalih penzionera koje smo do sad uzimali ..

 

Posto nam je skauting poprilicno bedan..moze biti svasta..

 

Mozda da pitamo Takeshia 😊

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Za prvog pleja se mora dati lova i 400k je malo ako imas ambicije za PO. Ima plejeva ispod radara, moze biti macka u dzaku jer vecina EL plejeva se nije rodila u Realu. 

 

Ko pazljivo gleda evropske lige, zna da ima potencijala kao u QJ Peterson, ovaj iz Nemacke mali, spojiti ih sa Jovicem i dobijes dobar duo. Mogu biti i sranje, ali mogu biti i boom, al im se mora dati sansa jer ce oni da grizu naspram raspalih penzionera koje smo do sad uzimali ..

 

Posto nam je skauting poprilicno bedan..moze biti svasta..

 

Mozda da pitamo Takeshia 😊

Da bi skauting bio bedan, prvo moras da ga imas. Kako sam razumeo niko u regionu nema skauting sluzbu, vec se igraci nalaze uz pomoc agenata. Jedina sezona kada smo pogodili sa pojacanjima, je Tomiceva prva sezona, a on je onda koristio informacije skauting sluzbe Olimpijakosa, vec sledece godine znamo na sta je to licilo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Da bi skauting bio bedan, prvo moras da ga imas. Kako sam razumeo niko u regionu nema skauting sluzbu, vec se igraci nalaze uz pomoc agenata. Jedina sezona kada smo pogodili sa pojacanjima, je Tomiceva prva sezona, a on je onda koristio informacije skauting sluzbe Olimpijakosa, vec sledece godine znamo na sta je to licilo.

Koliko se ja secam, Tomic je pominjao softver gde se ukucaju parametri, a on ti izbaci. Zvuci kao igrica, pa ne znam da li se zez. ali je cak i naveo kako se softver zove. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

ma jok, naci ce forumaska struka pleja mamojeba za 400k dok trepnes

prva adresa gljivice

 

 

Pa pazi na forumu stvarno postoje ljudi koji znaju i koje bi Radonja mogao da posluša 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Neki ljudi su jednostavno rođeni pod srećnom zvezdom. Nemam drugog objašnjenja da Coloma hoće neki evroligaš.

Bas cudno sto Spanski evroligas zeli Spanskog reprezentativca da zameni njihovog povredjenog igraca(verovatno je to razlog) .... Zaista sam iznenadjen 😄 Da je u pitanju Pot, Hall pa i da razumem. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Inbox said:

Koliko se ja secam, Tomic je pominjao softver gde se ukucaju parametri, a on ti izbaci. Zvuci kao igrica, pa ne znam da li se zez. ali je cak i naveo kako se softver zove. 

 

Sinerdzi - genijalna stvar za pripremu utakmica, analitiku, skauting. Tu ima skoro sve što ti je potrebno, al' treba i to znati maksimalno iskoristiti, razumeti, staviti u odgovarajući kontekst. Plus pravi skauting igrača bi ipak morao da obuhvati i ponašanje, karakter, mentalni sklop itd. a za te stvari nije dovoljno samo gledati utakmice i statistiku, nego moraš biti i umrežen sa ljudima iz sveta košarke, prikupljati informacije sa različitih strana, raspitivati se kod bivših saigrača, trenera, drugih skauta... 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Borca said:

Objavila je i Baskonija, prenose Eurohoops i Sportando

 

 

 

BlissfulUnimportantBronco-size_restricted.gif.256ca78eefc4061e5ed82e04a9657191.gif

 

Ostace upamcen kao plej koji nije mogao da napravi vise asistencija od izgubljenih lopti. 

 

Sad Voldena, Hall-a, pa i Uskokovica cuvati kao suvo zlato da im se nesto ne desi do kraja sezone. 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Inbox said:

Koliko se ja secam, Tomic je pominjao softver gde se ukucaju parametri, a on ti izbaci. Zvuci kao igrica, pa ne znam da li se zez. ali je cak i naveo kako se softver zove. 

 

30 minutes ago, Guru said:

 

Sinerdzi - genijalna stvar za pripremu utakmica, analitiku, skauting. Tu ima skoro sve što ti je potrebno, al' treba i to znati maksimalno iskoristiti, razumeti, staviti u odgovarajući kontekst. Plus pravi skauting igrača bi ipak morao da obuhvati i ponašanje, karakter, mentalni sklop itd. a za te stvari nije dovoljno samo gledati utakmice i statistiku, nego moraš biti i umrežen sa ljudima iz sveta košarke, prikupljati informacije sa različitih strana, raspitivati se kod bivših saigrača, trenera, drugih skauta... 

Genijalna stvar koja je izbacila najboljeg domaćeg dostupnog pleja.

Quote

"On je imao veliki pritisak. Da, predsednikov sin. Ali, ja kada sam njega video na Synergyju, rekao sam da je to izvanredan plejmejker, koji zna da čita iz pik en rola, može da menja ritam igre…Postavio sam pitanje: ko je bolji igrač u Srbiji od Filipa? Dovedite mi boljeg.

Da je živ sinerdži i kuj ga glasa. Hvala im do neba na skautingu.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Neki ljudi su jednostavno rođeni pod srećnom zvezdom. Nemam drugog objašnjenja da Coloma hoće neki evroligaš.

 

Imaju onu foru u spanskom prvenstvu o broju Spanaca u timu.

 

 

Opaaaa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Dropkick Murphys said:

 

Genijalna stvar koja je izbacila najboljeg domaćeg dostupnog pleja.

Da je živ sinerdži i kuj ga glasa. Hvala im do neba na skautingu.

 

Kao što rekoh: 

 

1 hour ago, Guru said:

Tu ima skoro sve što ti je potrebno, al' treba i to znati maksimalno iskoristiti, razumeti, staviti u odgovarajući kontekst.

 

Sinerdzi jeste genijalna stvar, al' neće je svi iskoristiti na pravi način. :wink2:  A sada gledam tu sezonu na osnovu koje je Tomić to izjavio i Sinerdzi kaže sledeće:


 

Spoiler

 

yfOvu36.png

 

3XkaQAO.png

 

L5voPEc.png

 

 

 

Tako da nisam baš siguran šta ga je ovde toliko impresioniralo, jer se i kod ovih par stvari gde je bio vrlo dobar/odličan radi o malom uzorku... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...