Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 hours ago, Geronimo said:

Cini mi se da je lose rasporedjena minutaza na 5ici sinoc u poslednjoj cetvrtini. Kuridza je ginuo, ali i crkao, a uvodjenjem Kuza bi mozda reket Boldvinu bio bar delimicno zatvoren... Kasnilo se i sa Lazom. Nije Radonja ostao dosledan svojoj mantri da ako ne znas napasti, probaj odbraniti.

 

Sve ovo može da prođe, naš je najviše ujebalo besmisleno držanje Davidovca na terenu. Drastično agilniji Simon bi tu bio neuporedivo korisniji, nešt bi i sačuvao. Ovaj nije mogao da prismrdi koga god da je čuvao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, mmajstor said:

 

Meni ne deluje. Ako su prva 2 pleja zdrava tu nema mesta za treceg. Znaci jedina sansa za Uskokovica jeste da se neko od njih povredi. 

 

A nadam se da Radonja nece biti toliki dunster pa da ne pomeri Voldena na 2. Volden je klasicno usko grlo proizvodnje na poziciji pleja. Cim je Trinkijeri pomerio i njega i Pejdza na 2 Partizan se preporodio. Ne mogu zamislim jos jednu sezonu sa njim na pleju. Tako da ocekujem Jovica, stranca, i Uskoka na tribinama jer Radonja nije neko ko tek tako daje sansu mladjim i nedovrsenim igracima sem ako na to nije prinudjen. Volden na 2 a mozda se tu dene i Blazic. 

Pa ja govorim o jednom klasicnom pleju, Uskokovicu kao drugom i jedna opcija 1/2 koja povremeno moze da uskoci. Dao sam primer Voldena, jer on to sad igra, ali se i ja nadam da cemo ga vise gledati na beku sledece sezone.

Volden/Dzenkins/Panter/Beron. Neko od njih moze da pruzi vise na pleju, neko manje, ali moze da krpi u slucaju faulova nekoga od prve dvojice plejeva.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Luke Mitrovica evo on sada kod Milojevica igra na 5-ci, i onih par minuta protiv Igokee u nedelju i sada protiv Burga u gostima krajem 3-ce cetvrtine. I meni je logicno da tesko da moze ista drugo vise da igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Borca said:

Sto se tice Luke Mitrovica evo on sada kod Milojevica igra na 5-ci...

 

ta-man da zameni Kuza da poziciji dežurnog rekonvalescenta...dodamo Jovića koji može sigurno da spoji svaki treći mesec u sezoni i produžimo Simketa da im drži tempo na treningu...a Kolom će biti tu samo dok se Hall ne oporavi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

Povratnici su dobitna kombinacija, tu nema greske. 

 

Uz Luku, Zirbesa i Djenku, ja bih otkupio i Dangubu od Partizana pa da zaplesemo. 

 

Obavezno i Vrbica Stefanov i, ako ne može Vladimir Štimac, onda bar da pojurimo Vladimira Ticu! 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Sector said:

Povratnici su dobitna kombinacija, tu nema greske. 

 

Uz Luku, Zirbesa i Djenku, ja bih otkupio i Dangubu od Partizana pa da zaplesemo. 

I da oživimo karijeru Radeta Zagorca. Momak je to zaslužio. Ima još košarke u njemu.

Link to comment
Share on other sites

Poceo Nije se zavrsio prelazni rok? 

 

Eeeee ok onda, da se upisem:

 

Jovic, Hol, Uskokovic

Volden, ?, Lazic (skorer poput Lojda ako ga vec ne mozemo zadrzati)

Dobric, DeDa, Lazarevic (moze Dobric da ode, a da priliku dobije Lazarevic, slican su mi profil igraca). 

?, ?, (sa Ritom da se mozda produzi, Simon u penziju a Borisa u neki e-sports tim). 

?, Nnoko, Djordjevic (Kuzmic je jednom mogao u FMP, moze jos jednom; MJK nadam se da nema jos jednu godinu ugovora).

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, đubrivo. said:

 

PAMETNOM DOSTA.

 

Ko razume, shvatice! Citaj malo izmedju redova, ljubitebrat! 😄

 

 

Sto se tice manager '22, zelje, cestitke i  mali pozdravi, ne bi bilo lose poganjati Casper Ware. Odlican igrac, cini mi se da je bas po Dejinom ukusu, perfektan bi bio u tandemu sa Walden-om. Na 5/4 John Mooney, ne dira vrh table, mrtvi bijelac, ali bas pravi old-school, nevjerovatan iq, i bas komplementaran Nnoku. Na dvojci Tai Webster, jeste malo divlji, ali nevjerovatan plafon. Atletican, brz, sut, ma sve, odlican pet. Na beku bih jos pogledao Nathan Sobey, ozbiljan suter.

 

Ware, Walden, Uskokovic

Webster, Sobey, Radanov

Lazic, Dobric, Davidovac

Brown III, Kuridza, Simanic

Mooney, Nnoko, Kuzmic

 

Tako nesto, ne bas skup, i nije po imenima zvucan tim, ali uz dobar sistem bi mogao da bude fino iznenadjenje.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Princeton said:

 

Ko razume, shvatice! Citaj malo izmedju redova, ljubitebrat! 😄

 

 

Sto se tice manager '22, zelje, cestitke i  mali pozdravi, ne bi bilo lose poganjati Casper Ware. Odlican igrac, cini mi se da je bas po Dejinom ukusu, perfektan bi bio u tandemu sa Walden-om. Na 5/4 John Mooney, ne dira vrh table, mrtvi bijelac, ali bas pravi old-school, nevjerovatan iq, i bas komplementaran Nnoku. Na dvojci Tai Webster, jeste malo divlji, ali nevjerovatan plafon. Atletican, brz, sut, ma sve, odlican pet. Na beku bih jos pogledao Nathan Sobey, ozbiljan suter.

 

Ware, Walden, Uskokovic

Webster, Sobey, Radanov

Lazic, Dobric, Davidovac

Brown III, Kuridza, Simanic

Mooney, Nnoko, Kuzmic

 

Tako nesto, ne bas skup, i nije po imenima zvucan tim, ali uz dobar sistem bi mogao da bude fino iznenadjenje.

 

To bolje da javiš ovima u klubu.. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Princeton said:

 

Ko razume, shvatice! Citaj malo izmedju redova, ljubitebrat! 😄

 

 

Sto se tice manager '22, zelje, cestitke i  mali pozdravi, ne bi bilo lose poganjati Casper Ware. Odlican igrac, cini mi se da je bas po Dejinom ukusu, perfektan bi bio u tandemu sa Walden-om. Na 5/4 John Mooney, ne dira vrh table, mrtvi bijelac, ali bas pravi old-school, nevjerovatan iq, i bas komplementaran Nnoku. Na dvojci Tai Webster, jeste malo divlji, ali nevjerovatan plafon. Atletican, brz, sut, ma sve, odlican pet. Na beku bih jos pogledao Nathan Sobey, ozbiljan suter.

 

Ware, Walden, Uskokovic

Webster, Sobey, Radanov

Lazic, Dobric, Davidovac

Brown III, Kuridza, Simanic

Mooney, Nnoko, Kuzmic

 

Tako nesto, ne bas skup, i nije po imenima zvucan tim, ali uz dobar sistem bi mogao da bude fino iznenadjenje.

Zar Tai nije u Galati igrao pleja?

Zašto se vratio na Novi Zeland?

Link to comment
Share on other sites

@Laki21 Ma malo fantaziram, ne vjerujem da ima i promil nade da se dovedu ovi igraci. Samo ako je trend nestasica dobrih PG i C u Evropi, mogli bi da pogledamo malo na druga trzista (kao npr. Aus). Casper Ware, vec pominjani Scott Machado, Bryce Cotton.. sve odlicni igraci, a koliko cujem imali su prilicno smanjenje plata (Covid), pa bi cak mogli da budu i pristupacni.

 

@pavijan 1 i 2, meni je to sve isto. U NZ igraju Corey i on skoro citavo vrijeme zajedno, i to veoma fino izgleda. Ne znam sto se vratio, nostalgija valjda, zazelio se majkine kuhinje 😄 

 

 

Nadam se da cemo za sljedecu selekciju biti malo pametniji, da imamo vise opcija za svaku poziciju, pa ako jedna ne prodje da imamo instant drugo rijesenje. Da nam sezona ne zavisi od jbnog Pangosa. Samo malo prosiriti vidike, cak i rizikovati, doplatiti ako je potrebno, ali da se dobije kvalitetna opcija na kriticnim pozicijama u ekipi koje nedostaju. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Princeton said:

 

Ko razume, shvatice! Citaj malo izmedju redova, ljubitebrat! 😄

 

 

Sto se tice manager '22, zelje, cestitke i  mali pozdravi, ne bi bilo lose poganjati Casper Ware. Odlican igrac, cini mi se da je bas po Dejinom ukusu, perfektan bi bio u tandemu sa Walden-om. Na 5/4 John Mooney, ne dira vrh table, mrtvi bijelac, ali bas pravi old-school, nevjerovatan iq, i bas komplementaran Nnoku. Na dvojci Tai Webster, jeste malo divlji, ali nevjerovatan plafon. Atletican, brz, sut, ma sve, odlican pet. Na beku bih jos pogledao Nathan Sobey, ozbiljan suter.

 

Ware, Walden, Uskokovic

Webster, Sobey, Radanov

Lazic, Dobric, Davidovac

Brown III, Kuridza, Simanic

Mooney, Nnoko, Kuzmic

 

Tako nesto, ne bas skup, i nije po imenima zvucan tim, ali uz dobar sistem bi mogao da bude fino iznenadjenje.

 

opet legija stranaca i volden na pleju? thanks but no thanks... 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Webster je barem duplo lošiji igrač od Loyda. Ja bih nekako zaobišao i Jovića, njegov zdravstveni karton je ogroman minus, jebeš ti to da se opet svedemo u najvažnijem delu sezone na komboa i Uskokovića. Ako bismo jurili na 2 igrača poput Avramovića (lošija opcija) ili Blažiča (bolja opcija) - u svakom slučaju igrač nižeg ranga od Loyda, onda na 1 mora da bude neki jebač presretač. Što se pozicije 5 tiče meni je ok i ovakva rotacija: zdrav i spreman Nnoko / Kuzmić / Stefan Đorđević. Na 4 bi isto trebao neki jak igrač. Na trojci mi deluje da će narednih 10 godina rotacija biti ova standardna: Laza, Deda i Dobrić.

 

Jebač - Hall - Uskoković

Blažič - Walden - Radanov

Davidovac - Dobrić - Lazić

Presretač - MJK - Simonović

Nnoko - Kuzmić - Đorđević

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Princeton said:

@Laki21 Ma malo fantaziram, ne vjerujem da ima i promil nade da se dovedu ovi igraci. Samo ako je trend nestasica dobrih PG i C u Evropi, mogli bi da pogledamo malo na druga trzista (kao npr. Aus). Casper Ware, vec pominjani Scott Machado, Bryce Cotton.. sve odlicni igraci, a koliko cujem imali su prilicno smanjenje plata (Covid), pa bi cak mogli da budu i pristupacni.

 

@pavijan 1 i 2, meni je to sve isto. U NZ igraju Corey i on skoro citavo vrijeme zajedno, i to veoma fino izgleda. Ne znam sto se vratio, nostalgija valjda, zazelio se majkine kuhinje 😄 

 

 

Nadam se da cemo za sljedecu selekciju biti malo pametniji, da imamo vise opcija za svaku poziciju, pa ako jedna ne prodje da imamo instant drugo rijesenje. Da nam sezona ne zavisi od jbnog Pangosa. Samo malo prosiriti vidike, cak i rizikovati, doplatiti ako je potrebno, ali da se dobije kvalitetna opcija na kriticnim pozicijama u ekipi koje nedostaju. 

 

Ja sam mrtav ozbiljan, siguan sam da posvećenici poput tebe koji imaju znanje i prvenstveno im je interes kluba a ne isključivo igrača u pitanju mogu da urade neuporedivo bolji skauting od onih kojima znanje dopire tačno do Miškove sveščice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Princeton said:

 

Ko razume, shvatice! Citaj malo izmedju redova, ljubitebrat! 😄

 

 

Sto se tice manager '22, zelje, cestitke i  mali pozdravi, ne bi bilo lose poganjati Casper Ware. Odlican igrac, cini mi se da je bas po Dejinom ukusu, perfektan bi bio u tandemu sa Walden-om. Na 5/4 John Mooney, ne dira vrh table, mrtvi bijelac, ali bas pravi old-school, nevjerovatan iq, i bas komplementaran Nnoku. Na dvojci Tai Webster, jeste malo divlji, ali nevjerovatan plafon. Atletican, brz, sut, ma sve, odlican pet. Na beku bih jos pogledao Nathan Sobey, ozbiljan suter.

 

Ware, Walden, Uskokovic

Webster, Sobey, Radanov

Lazic, Dobric, Davidovac

Brown III, Kuridza, Simanic

Mooney, Nnoko, Kuzmic

 

Tako nesto, ne bas skup, i nije po imenima zvucan tim, ali uz dobar sistem bi mogao da bude fino iznenadjenje.

Ovaj John Mooney je zanimljiv, kao da gledam Miletu Lisicu ... em je ´98 godište, pakuj na 3 +1 :classic_smile:

Brown III je zacementiran, tu smo se ranije složili ... cenim da je i po Lakijevom ukusu, zaboravio bi Jarebka. :classic_smile:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...