Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

završio svo ludilo za danas, spremam gistro domaće kokice...uz njih Birra Morreti neka cena sedamdes dindži...

...žena do osmice završava lazanje i ide kod kume...a kumin muž donosi neki uštekan mango...

...klincu kupio prošle nedelje PS4 i on ga već iskuliro...

 

...al nas drži momački...ima se ubiemo s Tekkeni do midnajt...ako ne i jače.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

završio svo ludilo za danas, spremam gistro domaće kokice...uz njih Birra Morreti neka cena sedamdes dindži...
...žena do osmice završava lazanje i ide kod kume...a kumin muž donosi neki uštekan mango...
...klincu kupio prošle nedelje PS4 i on ga već iskuliro...
 
...al nas drži momački...ima se ubiemo s Tekkeni do midnajt...ako ne i jače.
Probaj kozel, ista cena kada je na snizenju, a meni je za klasu to bolje pivo ,[emoji2]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wingwalker said:

završio svo ludilo za danas, spremam gistro domaće kokice...uz njih Birra Morreti neka cena sedamdes dindži...

...žena do osmice završava lazanje i ide kod kume...a kumin muž donosi neki uštekan mango...

...klincu kupio prošle nedelje PS4 i on ga već iskuliro...

 

...al nas drži momački...ima se ubiemo s Tekkeni do midnajt...ako ne i jače.

Nahebo je Kolom, skroz ... :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ja zadovoljan

mozda smo izgubili u poenima, ali smo sigurno pobedili u timskoj hemiji

a i primili smo samo 94

hemijom do konacne pobede!

Tacno su ovi sto su bili na pauzi zbog Covida razjebali hemiju sa kupa. A pretilo je sve da umlatimo.

Link to comment
Share on other sites

No s druge strane, uvek neko novi iznenadi - kao večeras Lojd i Volden - recimo pomisliš da je nemoguće da budu toliko loši i nesposobni - ali te oni dok si rekao keks razuvere i pokažu koliko si naivan i glup 🙂

Link to comment
Share on other sites

Prelomise nas na kraju trece cetvrtine. U cetvrtoj smo mentalno pali i nije bilo spasa. Hall je do blizu kraja skroz solidno igrao. Lojd sa druge strane ispod proseka. Odbrana nam je bila uzasna. Tesko reci ko je bio od koga gori u odbrani, ali moj tip je Davidovac. Nije igrao puno ali i to sto je igrao u odbrani je bilo bas lose.

Simon iznenadio.

Momci moraju jos dosta da rade da bi osvojili ABA ligu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto ispunila se i zelja nekima da se spusta lopta dole na Noka. Pogodio je samo kada sam ostane sa obrucem. Sve ostalo je bilo vrlo lose. I los pregled prilokom pokusaja povratnog pasa.

 

Al hajde da to malo pripisemo i pauzi.

Edited by Vlada_79
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

valjda je bilo dovoljno samo da se skloni da nam ne rusi ovu sjajnu hemiju i timsku igru

 

Ne mora da se sklanja, nije ništa više od još jednog malo važnijeg šrafa u timu, no svetlosnim godinama je daleko od kvaliteta igrača kojem se daju ključevi tima u ruke. Niti to može da funkcioniše kod nas, niti u bilo kom drugom timu u koji će otići. Gradi se neka koncepcija oko njega kao centralnog igrača ali to makar na EL nivou jednostavno ne može proći jer on nema kvalitet da to iznese. Čak i ABA, kada krene mesarenje pitanje je da li će moći.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast igracima. Tako se bori. Nije sramno izgubiti od Olimpijakosa, pa jos bratskog kluba. Ja sam zadovolja. Kuzmic konacno se izdigo iz prpela. Dobric odigrao vrhunski i sem nekoliko promasenih zicera nema se sta prigovorit. Simonovica i Lazica potpisati i za sledecu sezonu .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Svaka cast igracima. Tako se bori. Nije sramno izgubiti od Olimpijakosa, pa jos bratskog kluba. Ja sam zadovolja. Kuzmic konacno se izdigo iz prpela. Dobric odigrao vrhunski i sem nekoliko promasenih zicera nema se sta prigovorit. Simonovica i Lazica potpisati i za sledecu sezonu .

kako je tebi dobro :classic_blink:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...