Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Meni smo svi mi heroji koji i dalje pratimo ovu sprdnju od ekipe u EL. Bukvalno da ubacis poljske Gljivice bolje bi izgledali od nas. 

 

Jedino sto hrabri jeste igra Kuzmica, koji je prodisao odlaskom stetocine. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

Baš smo postali jako luzerska ekipa, već nas je neprijatno nas je za gledati...

 

Pitam se hoćemo li upseti da izgubimo od Himkija?

 

Namesta se ne taj ishod, Himki dobi danas posle valjda 17 poraza za redom.

Link to comment
Share on other sites

Takođe, uvek se nađe novi junak koji u neizvesnim završnicama uspe da napravi nešto neopisivo glupo, večeras Volden sa one dve retardirano izgubljene lopte. Bukvalno znaš da će neko nešto takvo da napravi, ne postoji ni trunka sumnje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dobrih 35 minuta, a onda potop u zadnjih 5. Zakasnela reakcija Radonjića kad je Baldwin sam krenuo da smanjuje razliku. Tu je odma treba ubaciti Lazića da ga sasječe. A napad nam u stani-pani momentima bude previše jednoličan i lako ga čitaju.

 

Sa malo više koncentracije u završnici smo trebali ovo dobiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema tu mnogo pametovanja, jednostavno imamo eurokup ekipu, rekao bih cak i ispodprosecnu, pogotovo u ovom svesrpskom sastavu. 

Dogodine za nauk ukoliko je budemo igrali, bukvalno nikakva steta ako preskocimo godinu ili dve ako planiramo ovako neozbiljno da je igramo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Borca said:

 

Namesta se ne taj ishod, Himki dobi danas posle valjda 17 poraza za redom.

 

Ja se u stvari ne bih kladio da na kraju EL nećemo biti iza Himkija.

 

U stvari, ima li negde da se stave pare na to?

Link to comment
Share on other sites

Steta. Po ko zna koji put mi ne znamo da zatvorimo utakmicu. Najvise krivim Radonjica. Bas me je vodjenje cetvrte cetvrtine izbacilo iz takta. Bajern docekao Lucica u poslednjoj cetvrtini cije trojke su prelomile utakmicu (Baldwin jeste trpao nas kos do iznemoglosti ali je po meni Lucic prelomio). Radonjic jeste reorganizovao odbranu ali napad u odnosu na Obradovica nije uopste upgredovan. Na Live temi se dosta pisalo o losoj igri centara. Po meni je Kuridza odigrao sasvim korektno. Odlicno se borio sa njihovim centrima koji nisu imali neki uticaj na igru. U napadu je u skladu sa svojim mogucnostima dao svoj doprinos. Kuzmic sa druge strane dosta lose. Mnogo fali jos jedan centar u rotaciji.

Mi previse zavisimo od Loyda i da sam Radonjic na ovome bi najvise poradio. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Boldvin je lagano igrao sa 4 licne celu 4/4 i nijednom nije bila akcija da se on napadne.Sta nam je uradila ona celava prevara nadam se da ce zakonom biti zabranjen njegov ulazak u pionir

 

Jeste bilo. Dobrić je išao čak više puta zaredom na prodor da izvuče lične greške, ali se ovaj dobro čuvao.

 

Ja recimo nisam pristaš toga silovanja sa ciljom da se neko izbaci iz igre zbog ličnih greška. Retko kad se završi dobro, pošto oništiš sav svoj ritam u napadu i potrošiš tih par napada na neke gluposti. Tako je bilo i danas. Trebao je jednostavno da ubaci Lazića, kako se Baldwin nebi toliko razigrao u završnici.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

Takođe, uvek se nađe novi junak koji u neizvesnim završnicama uspe da napravi nešto neopisivo glupo, večeras Volden sa one dve retardirano izgubljene lopte. Bukvalno znaš da će neko nešto takvo da napravi, ne postoji ni trunka sumnje.

 

Nije samo veceras, covek jednostavno nije plej ali to izgleda mora da igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cavani said:

Nema tu mnogo pametovanja, jednostavno imamo eurokup ekipu, rekao bih cak i ispodprosecnu, pogotovo u ovom svesrpskom sastavu. 

Dogodine za nauk ukoliko je budemo igrali, bukvalno nikakva steta ako preskocimo godinu ili dve ako planiramo ovako neozbiljno da je igramo.

Nemamo ni EK ekipu, jer bi se i od  EK se oprostili jos u Decembru.

Nikad se jos ovako nisam iznervirao na tim CZV kao ove sezone. KRIMINALLL

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, L' Imperatore said:

Dobrih 35 minuta, a onda potop u zadnjih 5. Zakasnela reakcija Radonjića kad je Baldwin sam krenuo da smanjuje razliku. Tu je odma treba ubaciti Lazića da ga sasječe. A napad nam u stani-pani momentima bude previše jednoličan i lako ga čitaju.

 

Sa malo više koncentracije u završnici smo trebali ovo dobiti.

prvih 5 i poslednjih 5 minuta(ovo na kraju ne racunam) prakticno bez kosa

to je 10min od 40min...previse

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...