Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, 12Laki said:

I sta onda?Misko dovede i taj se ispostavi bust?Sta onda dalje?

Kod Miška je sve najbolja roba, nema tu škarta ... :classic_laugh:

Mogli smo uzeti Uniksu igrača, oni imaju trojicu na toj poziciji ... oni su EC, mi smo bre EL ekipa :classic_biggrin:

to što mogu da nas kupe za mekinje, nema veze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 12Laki said:

I sta onda?Misko dovede i taj se ispostavi bust?Sta onda dalje?

Menjamo dalje dok ne nadjemo pravog.

Gazdujemo ligom, pa cemo moci i preko 20 da dovedemo ako treba.

 

Ps-kakvo pitanje, takav i odgovor.

Jbg, i jedan real se muci...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba imati u vidu da mi od pocetka sezone imamo groznu selekciju. Imamo u timu Simonovica koji je bivsi igrac i Simanica koji nije odavno primirisao parketu. Takodje, Radanov je prve minute prakticno dobio kada je dosao Radonja. U toku sezone smo izvrsili doselekciju sa Dzonijem, a Teri je dosao umesto Noka sto je bio skroz logican potez. Pravo pitanje za Obradovica je sto je dovodio igrace na pozicijama na kojima smo puni, umesto da smo te finansijke resurse preusmerili na dovodjenje pleja. I pre pocetka sezone je bilo jasno da Simanic i Simonovic nemaju apsolutnu nikakvu ulogu u timu i ti finansijski resursi su mogli da budu presmereni na pleja sto bi nam ipak povecalo opseg igracs koje mozemo da dovedemo. Ili ako je vec zadrzao u timu ovu dvojicu, onda su trebali da ne dovode Dzonija nego da te pare daju za pleja a mi da se krpimo na cetvorci sa MJK, Ritom, Simanicem, Simonovicem i Dedom (sto je 5 igraca).
Sada imamo ukupno 6 igraca (ovi gore plus Dzoni) koji mogu da igraju na poziciji 4 i 4 igraca na pleju od kojih je jedan klinac, Volden koji je ispomoc ali je i tako najbolji i 2 igraca koja nisu dovoljno dobra.
Sve u svemu, verujem da postoji mala ponuda kvalitetnih plejmejkera, ali mi smo definitivno mogli da reagujemo boljom raspodelom finansijskih resursa, a ovako imamo gomilu igraca u timu, a za vecinu od njih se znalo da ne mogu da isporuce ono sto se ocekuje.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kankkunen said:

Pominjao sam tog Petersa letos, al pazi, mora on još mnogo pasulja da pojede da bude startni plej u EL, ako uopšte dobaci na taj nivo.

Znaš kako, svi smo generali posle bitke ... :classic_smile: kad je Roč došao bilo je oduševljenje po forumima, što se ubrzo promenilo u nešto drugo.

 

Mozda i mora ali ono sto je sigurno je to da nam jedan od plejeva u rotaciji izgleda kao da je pre svake utakmice pojeo ceo vojni kazan pomenutog jela (ko je bio u vojsci i dobio povremeno zaduzenje da pomogne u kuhinji i opere kazan zna koliko je to cudo) i onda izasao da protegne noge te da mu se sve to lepo svari u stomaku.

 

Neke informacije po forumima kazu da su ova 4 sa pozitivnim testom Lukman, Kosovic, Walden i Nnoko.
Videcemo da li je istina.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ulicni basketas said:

Kažu abrovi da je JOB fasovao koronu, dok je nakon suspenzije jurio dame sumnjivog morala po (zatvorenim) splavovima.

 

Evo kao da gledam Čokija kako piše kaznu:

 

1. ugrožavanje zdravlja svih u klubu, neodgovornim ponašanjem

2. narušavanje ugleda kluba

3. nepoštovanje klupskog pravilnika o ponašanju 

.

.

.

 

 

Šteta. Pomislio sam da bi stvarno mogli da predju on i Radonja preko nesuglasica i da se vrati u ekipu posle suspenzije. Ali ako se umeša tu Chova, tu više trava ne raste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borca said:

 

Mozda i mora ali ono sto je sigurno je to da nam jedan od plejeva u rotaciji izgleda kao da je pre svake utakmice pojeo ceo vojni kazan pomenutog jela (ko je bio u vojsci i dobio povremeno zaduzenje da pomogne u kuhinji i opere kazan zna koliko je to cudo) i onda izasao da protegne noge te da mu se sve to lepo svari u stomaku.

 

Neke informacije po forumima kazu da su ova 4 sa pozitivnim testom Lukman, Kosovic, Walden i Nnoko.
Videcemo da li je istina.

Malo se preteruje, al samo malo ... :lol_2:

Ako je ovo za pozitivne istina onda do q...    Čović da se mane šilbovanja pod hitno, inače, loše nam se piše.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Evo kao da gledam Čokija kako piše kaznu:

 

1. ugrožavanje zdravlja svih u klubu, neodgovornim ponašanjem

2. narušavanje ugleda kluba

3. nepoštovanje klupskog pravilnika o ponašanju 

.

.

.

 

 

Šteta. Pomislio sam da bi stvarno mogli da predju on i Radonja preko nesuglasica i da se vrati u ekipu posle suspenzije. Ali ako se umeša tu Chova, tu više trava ne raste.

Jos da mu na dusu stavi i roaming pa smo bogami debelo zaradili na JOBu...

Just now, Sector said:

Nnoko i Walden. Tesko sranje. 

Daj brze-bolje da se svi zaraze pa da ne igramo 10ak dana dok se svi ne oporave.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

Pa jbt...

 

S druge strane, makar smo ih korona neće sprečiti u završnici lige...

 

Nnoko nije ni usao u formu kakvu treba, a sad ce biti opet odsutan. Bas ga tera baksuz, a i nas sa njim.

 

Ko ce nam igrati centra?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Kankkunen said:

Malo se preteruje, al samo malo ... :lol_2:

Ako je ovo za pozitivne istina onda do q...    Čović da se mane šilbovanja pod hitno, inače, loše nam se piše.

 

I RSB admin potvrdio sva 4 imena (po njihovim saznanjima).

Inace na jednom drugom forumu neko napisao da je Nnoko letos vec bio pozitivan na testu (ne znam da li je istina ali ako jeste otpada @Laki21nada za prelezavanje).

 

Evo prilike da vidimo (a i strucni stab i menadzment kluba) kako ce sve da izgleda bez dva najbolja igraca na poziciji 5 u timu, jedan iz zdravstvenih, a drugi iz disciplinskih razloga.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

pa radonja se pominje u kontekstu da eto ima sta da se probere na trzistu...ili sto bi neki rekli ima ih kao kusih pasa...i on evo za mesec ipo dana nije probrao nista

isto kao sto je sale cekao i cekao i merio i na kraju doveo ali nedovoljno dobro

 

moja poenta nije bila ni da branim obradovica niti da napadam radonju

jednostavno mislim da je jako losa situacija na trzistu i za to sto mi nudimo imas izbor izmedju bivseg EL igraca i macke u dzaku...a i takvih ima vrlo malo...ili ih pokupi jedan PAO

to je sve

 

Pa nema sta Radonjic da probere kad imamo dva plejmejkera do kraja sezone. Kako zamisljas sad da zamenimo Coloma kad ima ugovor do kraja sezone? Ne kazem ja da bi on iskopao nekog mamojeba, ali on sad jednostavno nema izbor. Ako nista, siguran sam da bi Radonjic doveo nekog ko je bar fizicki spreman, da odgovori njegovom stilu igre.

4 hours ago, đubrivo. said:

 

kako "čemu sad pominjanje radonjića", kada je radonjić aktuelni trener? 

grdila se ćelava prevara što nema sluha za radanova, došao radonja, unleashovao radanova i bacio ga u zimnicu.

 

to je sve okej jer trener brine o rezultatu, a ne o igračima pojedinačno, ali onda ne treba trpati ćelavu prevaru za istu stvar.

Cemu pominjanje Radonjica u odredjenom kontekstu, ne cemu pominjanje Radonjica na ovom topiku. Radanov nema nikakve veze sa ovim o cemu smo mi pisali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozitivnima zelim sto brzi negativni test.

 

Nista, nek poziciju 5 pokrivaju Kuzmic i Rit, a poziciju 4 Kuridza i Davidovac a Simana nek bude u pripravnosti, pa kom obojci kom opanci....Simonovica verovatno necemo gledati barem jos mesec dana s obzirom da je imao upalu pluca i da je verovatno ispao iz forme.

 

Ako bi Davidovac igrao na 4 mozda bi bilo mesto i za Radanova na 3.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...