Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

7 hours ago, Losmi17 said:

 

Bio bih zadovoljan Laprovitolom letos. On i Hol su kompatibilni.

 

 

i ja bih, samo što je teško poverovati da bi laprovitola bio zadovoljan, pošto se valjda možemo složiti da ne bi dobio ni blizu novca ka ou realu pa bi išao negde drugde. na mesto gde bi dobio isto minuta, više novca a navijači ga ne bi proklinjali što za te pare ne igra puno bolje nego koristi tviter.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Real nije hteo da raskine ugovor sa Laprovitolom, vec da ga posalje na pozajmicu. Tako je umalo zavrsio u Panati.

Sto znaci, Real bi i dalje snosio troskove dela ugovora, a drugi deo klub koji ga pozajmi. Sto znaci da bi on suma sumarum dobijao istu platu.

 

Apsolutno ne znam zasto objasnjavam ovo kad malo bolje razmislim. Potpuno je irelevantno i rasplinjava se tema na nesto sto nije fokus price.

Link to comment
Share on other sites

Uff, baš je ta korona morala da udari na najosetljivije pozicije u timu. Kako se bliži KRK, voleo bi da vidim Uskokovića,Radanova zajedno sa Dedom i Šegijem na tom turniru da preuzmu veću minutažu. Odlična prilika za njih. Lično volim KRK i uvek želim da ga osvojimo, isto tako se i smorim kada to nije slučaj. Sreća u nesreći, odlična prilika za ove momke . 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Predragdjape said:

Znaci igrac koji je planiran za raskid ugovora ili tribine sada mora da nam vadi stvar u KRK i u narednom periodu bude vazan sraf rotacije jer od Koloma nema nista... Vrhunski, bas me zanima Hallova motivacija nakon svega 

 

Sve ovo stoji...ali ne bi trebalo Hall-u da nedostaje motivacije. U svojoj tridesetoj je tek zaigrao Euroligu...nema on prostora za neko luksuziranje jer može da se nada da  će biti primećen na kraju sezone jedino ako nabije statse i zasluži jaču minutažu. Minutažu je zaslužio po difoltu i bez neke lude statistike, samo zato što je iza njega Kino prozor-reprezentativac.

Hall ima procenat za tri u EL 40%...a bacanja i pored malog uzorka su mu na 100%, ali valjalo bi da pojača ppg na tih 18 minuta proseka koji je trenutno 5,7...asisti 3,7 se mogu računati kao solidni u najbolju ruku jer sada je i zvanično prvi plej. Nama bi odgovaralo da podigne broj asista, iz pika prvenstveno, ali i ovih prodora kao protiv Mege...da uzme još neki šut više...da ga ne pročitaju nakon par napada.

Sušta suprotnost jednosmerne napadačke igre mogla se videti pre neko veče na top levelu kada Juta sa nizom od 11 pobeda nije par puta udvojila Jokića kada zida, čak ni u jakom mismeču, jer znaju da će tako lakše pokupiti faul koš ili baciti asist spolja za tri. Idu na manju štetu od dva primljena poena. Otprilike nema dalje od toga. Igrica pređena.

 

Stekao sam utisak da mi bolje branimo šut za tri sa parom Hall-Lojd nego Walden-Lojd ali u toj računici je ipak znatno veći faktor prisustvo Dede. Svedoci smo da njegovim skupljanjem po automatizmu uspevamo da oživimo i šutere kojima nije dan. Jednostavno kada te na taj način ostave kao duha u svakom ozbiljnijem timu lopta te nalazi. Sa Megom je Deda zadnji prišao da ''utroji'' Petruševa koji je već bio u sendviču pod košem i ostavio Simonovića na perimetru.

Hoćemo starog Dedu.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Znaci igrac koji je planiran za raskid ugovora ili tribine sada mora da nam vadi stvar u KRK i u narednom periodu bude vazan sraf rotacije jer od Koloma nema nista... Vrhunski, bas me zanima Hallova motivacija nakon svega 

 

Ovo bi možda bilo razumno pitanje da je on pauzirao par meseci, pa če sad konačno dobiti priliku u kupu. Realnost je da čovek več nekoliko utakmica za redom dobija sasvim ok minutažu i da nema nikakvih naznaka o tome da bi mu falilo motivacije ili nešto tako. Štaviše, meni je izgledalo do sada da je izuzetno motivisan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, zemljoradnik said:

Mega je prvi favorit, mi osakaceni koronom iza njih.

mega je igrala protiv nas u ponedeljak, moguce da ce biti virusa i kod njih medju igracima, treneri su im vec pozitivni i u izolaciji.

nista se ovde ne zna, na zalost je takva situacija, ko zna kako ce se uopste turnir zavrsiti.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...