Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

36 minutes ago, Sector said:

Ima ona prica o Dubljevicu i cuvenom penthausu koji mu je klub ustupio. Rekao je covjek vise puta da ne bi mijenjao zivot u Valensiji ni za sta.

 

Ali kako smo nakon ovakve pobjede dosli do Dubljevica? :lol_2:

 

b1....jebeno najsavršeniji grad na svetu. Plus je @realno *w baš nekoliko puta pričao ovde (ili na rahmetli b92 forumu) o tome. Čovek živi život tamo, bog je i jebe mu se da ide u neke ruske vukojebine samo da bi zabo veće pare.

 

b2...šta je problem, evo sad se Durent oporavlja, očekujem uskoro come to Red Star bro akciju :lol_2: 

 

Rutinski dobiješ teškog protivnika i umesto slavlja pričaš o pojačanjima. Esencija ciganskog topika. 💓

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lojd Volden i JOB su definitvno naši go to rešenja kada se lomi i kada treba da se poentira. Lojd je već to dokazao, Volden polako pokazuje neki kontinuitet a JOB me lepo iznenadio sinoć i vremenom će biti i još bolji i sigurniji. Kada na ovu trojicu dodamo starog Deki Davidovca i MJK u dobrom izdanju to može biti jedna ozbiljna ozbiljna petorka sa mnogo opcija za koš. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

b1....jebeno najsavršeniji grad na svetu. Plus je @realno *w baš nekoliko puta pričao ovde (ili na rahmetli b92 forumu) o tome. Čovek živi život tamo, bog je i jebe mu se da ide u neke ruske vukojebine samo da bi zabo veće pare.

 

 

Ove godine 1.1 milion. Verujem da bi za neku top ponudu uspeo da zaboravi lepotu Valensije, ali kontam da bi to trebalo da bude duplo.

 

Plus mu je ćale rekao nešto u fazonu - ti idi ako hoćeš, ja ostajem ovde :D   Matori baš uživa tamo.

 

****

 

Elem, odlična partija juče, dobro raspoređeni poeni, sa dobrim šutem za tri, bez čega ne možete, ali bez previše šuteva. 

Čudno je to, koliko se taj patern ponavlja već godinama kod vas - najlakše igrate protiv ekipa nakrcanim dobrim igračima, ali bez nekog posebnog sistema, kao što su Milano, Baskonija, Himki, a mnogo teže protiv drugih "hard working" ekipa kao što su Žalgiris i slični.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dingospo90 said:

Ma daj covece, ne zezaj. Dubljevic je placen preko milion u Valensiji, a mi ni ne mozemo da pridjemo tome nikako. Kada na to dodas Brauna, dodjes do cifre od 2 milke minimum za 2 igraca. Nijedan tim u Evropi ne daje toliki kolac budzeta za 2 igraca. Ostatak tima bi nam bio Dobric, Davidovac, Seslija, Bursac, Pot, Uskokovic, itd. A sta bi se tek desilo da se u toj hipotetickoj situaciji povredi Dubljevic. Imali bismo ne krater, nego crnu rupu na terenu.
Da ne pominjem da ovoga boli ona stvar da ovde krvavi kolena, cima se, bude na udaru ogromnih prozivki u slucaju losih igara. A onda dolazi na red kasnjenje plata i porodicni koncept gospodina Covica....
Ne postoji teorijska sansa da su ta 2 igraca mogli da dodju. Niti ima zelje, niti para.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 

Aj' budi gospodin pa procitaj jos jednom sta sam pisao. Lepo sam rekao da ne racunam Braunovu cenu sada, nego za koliko smo mogli da ga zadrzimo u decembru...

Za Dubljevica, opet, ne gledam sadasnju cenu (neko rece 1.1mil), vec da su se stvari izdesavale drugacije mozda bi i bio dostupan za 700-800k. 

 

 

Just now, pavijan2 said:

Braun= Hol+Roč+ 600k

Dubljević= Kuz+Rit+ 700k

Ne bas toliko. Hoces da kazes da je razlika 1.3mil sada, ja verujem da je manja, a daleko bi manja bila da smo Brauna na vreme zadrzali.

 

 

Just now, Sector said:

Ima ona prica o Dubljevicu i cuvenom penthausu koji mu je klub ustupio. Rekao je covjek vise puta da ne bi mijenjao zivot u Valensiji ni za sta.

 

Ali kako smo nakon ovakve pobjede dosli do Dubljevica? :lol_2:

Iznervirao me Kuzmic 😄

Link to comment
Share on other sites

Šalu na stranu, kao glavni kritičar O'Bryanta moram da priznam da je ono sinoć bilo dobro. Doduše, ušli su neki fade away šutevi koji inače ne ulaze ali primetan je bio veći rad za tim, a manje za sebe, mada ta težnja ka fade away je izgleda urođena, a i ono kad je poneo loptu kao kelner u finišu što je moglo da nam se obije o glavu. Ipak situacija u kojoj zida Hinesa, pa shvata da se previše zavukao pod koš i rešava da doda daje nadu.

 

Dobili smo zahvaljujući nekim ludim šutevima Loyda, a i ona trojka Simona je pravi flashback. Terry solidan u svojoj ulozi, Walden dobija EL rutinu i to je jako bitno, uz ove korisne partije O'Bryanta i Rochestiea. Kontrola skoka je bila na nivou i izuzev Micova, niko nam nije stvarao posebne probleme, odbrana je sad već sasvim dobra i nemamo nekakvog defanzivnog liabilitya osim Rocha kad je u igri. 

 

Sad sledi verovatno najteže gostovanje u EL gde su nas tradicionalno nabivali, tako da samo rasterećeno pa šta bude, a u odbrani zategnuto do maksimuma.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Koja razlika u pristupu u odnosu na ABA ligu (sto je donekle i razumljivo u ovom prenatrpanom rasporedu). Mi smo imali 10 skokova vise od Armanija (32-22). Nama bas odgovaraju ove ekipe bez dominantnog centra.

Zao mi je sto smo u par navrata nasim glupostima dozvoljavali da se Armani vrati u utakmicu. Imali smo par sansi da se dobro odlepimo. Nekako smo glupo gubili lopte u tim trenutcima. Inace bi verovatno dobili sa dosta vecom razlikom (+20 🙂).

Ja bih pohvalio sve igrace pa i mucenog Kuzmica koji je totalno isfrustriran svojim partijama. Vidi se frustracija na njemu i to je dobar pocetak. Zapece on pa cemo videti sta ce biti na kraju.

Simonovic vec drugu utakmicu za redom daje extra doprinos sa klupe na obe strane terena. Nisu samo njegovi poeni toliko bitni koliko se on trudi i u odbrani. Imao je 3 skoka za desetak minuta na terenu sto je skroz ok brojka.

Jedino je Dobric imao slabije vece ali nije ni dobio vecu sansu.

Jedva cekam petak

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Šalu na stranu, kao glavni kritičar O'Bryanta moram da priznam da je ono sinoć bilo dobro.

 

ti si po akviziciji lepo napisao kako on voli da igra i to prilicno precizno

mislim da takeshija triggeruje ekipa koja sedne na grbacu pa onda prica kako smo slabiji za igranje joba, ne kapira da treci plej ne moze da bude rochestie u naponu snage i da taj hall igra prvog pleja zato sto smo zvezda a ne barcelona

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ma znam, slažem se ja sa Takešijem uglavnom. Iznenađen sam relativno racionalnom Džonijevom igrom sinoć, ali suviše on ima taj gunnerski gen (u telu grizlija) da bih ovo smatrao konstantom. Neki šutevi koje inače ne pogađa su sinoć ušli, ali zaslužuje pohvale za pristup sinoć. Živo me zanima kako će da izgleda sutra u Blaugrani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno smo mogli malo bolje od Hall-a iako nismo Barsa. Sinoc kad je fintirao vazduh 10 sekundi pa bacio loptu u bunar, poplavio sam. Djeluje da bas lako pukne pod pritiskom, kad nema rijesenje, histericno reaguje. No sta je tu je, sumnjam da ce se nesto mijenjati sem ako ne produzimo Rochestija.

 

Sto se tice JOB-a, on je drugi najkvalitetniji igrac ekipe i jasno da je doveden da malo izbalansira spoljnu i unutrasnju liniju. Meni je neshvatljivo da njega neko dozivljava kao prvi, drugi, treci problem u ekipi kako god da odigra...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...