Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

11 minutes ago, Orthodox89 said:

Boriša nije draftovan, ne znam da li može da dobije neke minute kod Saleta, makar u ABA. 

da, ovo mi je promaklo

mada je od pocetka bas bio veeeliki strech da se neko zajebe i pokupi ga

jel ima neko info iz kluba ili od miska sta se tu planira?

 

golema tuga za decka koji sa tim fizikalijama i talentom i posle 5 godina u klubu ne moze da prebaci u rotaciji preko jednog simona od 35 leta

Edited by Takeshi_Kovacs
Link to comment
Share on other sites

Komšije cigani, čestitke na sinoćnoj pobedi.

 

Rutinski, rekao bih. Milano je već standardno tim koji ne opravdava uloženo, čak mislim da ni vi niste odigrali bog zna kako kvalitetno sinoć (posebno u napadu), ali piše se pobeda. Imam neke ludačke smene koje mi dozvoljavaju da samo pola oka bacim na utakmicu, međutim čak i tako mi je bilo vidljivo da tri dana ne bi mogli da vas stignu. 

 

Vidimo se u ponedeljak, šanse su 80 - 20 na vašoj strani, ali ne se znae 😉

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Meni se sviđa kod Kuzmića što bez pardona kreće na kucanje uvek. Jbga, to što mu treba idealna situacija bez ikakvih distrakcija je minus. Baš ga je dobro nalupao Brooks sinoć, sjajne blokade. Iako je kilav, nekako sam spokojniji sa Kuzmićem na parketu vezano za skok, defanzivne kretnje i sve te stvari koje inače centri treba da rade, nego kad ludi Terry krene da preuzima kao na fudbalu. Jbga, koliko para toliko muzike.

 

Sinoć je uveo i odbranu dupetom 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki21 said:

 

Sinoć je uveo i odbranu dupetom 😎

 

dobar je bio terry sinoć, ne zezajte

uhvatio je puno lopti. da je dobio neki proper alley-up pas, bilo bi još bolje

uostalom, minutaža govori da je obrad bio zadovoljan performansom. ne znam da li je ikada duže bio u igri (doduše i skraćeni hunes mu prija ovako mator)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Laki21 said:

 

Sinoć je uveo i odbranu dupetom 😎

 

Komična scena, konačno neko da obogati repertoar komedije osim kapitena s loptom.

Ali taj Terijev potez govori da on nije obučen dovoljno tehnički&taktički i da tu ima još prostora za napredovanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dingospo90 said:

Ne zelim da ovo bude shvaceno seksisticki, ali ova Ana Panter je jedna od najgorih sudija koje sam video u zivotu. Svaku utakmicu mi se zivot smuci kada vidim kakve odluke donosi.

Srecom tu je Lamonika, pa imamo cemu da se nadamo 😄

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 

 

Gdin Bissang koji je sinoc delio pravdu nije nista bolji, sa tim sto on samo ne zna, a Ana Panter ume tendeciozno da ne zna. Kapiram da Boltauzera i dalje ledja bole koliko je morao da iznese utakmicu sam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

da, ovo mi je promaklo

mada je od pocetka bas bio veeeliki strech da se neko zajebe i pokupi ga

jel ima neko info iz kluba ili od miska sta se tu planira?

 

golema tuga za decka koji sa tim fizikalijama i talentom i posle 5 godina u klubu ne moze da prebaci u rotaciji preko jednog simona od 35 leta

 

Videcemo sta ce se tu desavati, uglavnom Misko je menadzer i Simanicu i Radanovu, a i Sasi Obradovicu (prvo sto se desilo javno po njegovom dolasku u Beograd na potpis ugovora sa Zvezdom je vecera sa Miskom uz slike na Instagramu) pa verujem da ce se pronaci neko resenje. Nikome nije u interesu da igraci od 22 godine presede ne klupi (ili jos cesce pored klupe u "civilu") celu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Borca said:

 

Videcemo sta ce se tu desavati, uglavnom Misko je menadzer i Simanicu i Radanovu, a i Sasi Obradovicu (prvo sto se desilo javno po njegovom dolasku u Beograd na potpis ugovora sa Zvezdom je vecera sa Miskom uz slike na Instagramu) pa verujem da ce se pronaci neko resenje. Nikome nije u interesu da igraci od 22 godine presede ne klupi (ili jos cesce pored klupe u "civilu") celu sezonu.

 

imam ja predlog, ali znam da vam se ne bi svideo 😄 

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Boriša je tek pred sam draft angažovao ličnog trenera a tokom pauze radio sam. Par godina ga pritiskaju da sa nutricionistom odradi program ishrane jer ima neki ultra minimalan procenat masti i top definiciju ali i pored rada u teretani ne uspeva da vidno poveća mišićnu masu pa ga u igri ledjima pomeraju kao kancelarijsku stolicu. Dečkonja tera GL i piči Sony...ume sebi da udovolji...ali nije spreman na odricanja i top posvećenost. Kao da čeka da nešto padne sa neba....a za to vreme Donča školuje babaroge po amerikama.


 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Voleo i Danguba pa opet bio bitan deo Radonjine mašine, posle prošetao dupe po Evropi, ljuštio švabice i špaljolke, pa i uzeo neku kintu finu...

...zna gde je bio i koji su mu limiti. Mirna mu glava sada. A Boriša kupio plac u Bataji...:whistling:

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Wingwalker said:

Voleo i Danguba pa opet bio bitan deo Radonjine mašine, posle prošetao dupe po Evropi, ljuštio švabice i špaljolke, pa i uzeo neku kintu finu...

...zna gde je bio i koji su mu limiti. Mirna mu glava sada. A Boriša kupio plac u Bataji...:whistling:

Sta fali Bataji 🙂

Link to comment
Share on other sites

Knipex je nobles iz Pazove stara aristokratija Vojvodine, to mirisi ko u Provansi kod njih. Salim se lepa je Pazova bas. I jedna i druga. Malo rizicna za zivot al lepa 😄

 

Od ostalih vesti gospoda od na prekoputa se stidljivo budi, mora pod hitno jedno razbijanje snova o boljoj ekipi da se dogodi. 

 

Sto se nasih igraca tacnije centara tice kad sam Lesora mahnitoga preziveo prezivecu i Terija. Ovaj mozda i nauci nesto do kraja sezone. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Borca said:

 

Videcemo sta ce se tu desavati, uglavnom Misko je menadzer i Simanicu i Radanovu, a i Sasi Obradovicu (prvo sto se desilo javno po njegovom dolasku u Beograd na potpis ugovora sa Zvezdom je vecera sa Miskom uz slike na Instagramu) pa verujem da ce se pronaci neko resenje. Nikome nije u interesu da igraci od 22 godine presede ne klupi (ili jos cesce pored klupe u "civilu") celu sezonu.

 

7 hours ago, Laki Dzep said:

 

imam ja predlog, ali znam da vam se ne bi svideo 😄 

 

Evo i ja da dam predlog - mi Megi Borišu, Miško nama Petruševa 😎

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

Knipex je nobles iz Pazove stara aristokratija Vojvodine, to mirisi ko u Provansi kod njih. Salim se lepa je Pazova bas. I jedna i druga. Malo rizicna za zivot al lepa 😄

 

Od ostalih vesti gospoda od na prekoputa se stidljivo budi, mora pod hitno jedno razbijanje snova o boljoj ekipi da se dogodi. 

 

Sto se nasih igraca tacnije centara tice kad sam Lesora mahnitoga preziveo prezivecu i Terija. Ovaj mozda i nauci nesto do kraja sezone. 

 

Pazova i  nocna 701 :classic_love:

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...