Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Uvek mozes sakriti jednog igraca koji je slabiji sa odbranom ako nije fizicki hendikepiran. Nama jeste potreban bar jos jedan suter.

Mi smo se "raspali" kad je Volden napravio 2 faula u napadu(druga i treca licna) i izasao iz igre sredinom druge cetvrtine na 30:25 a vratio se posle nekoliko minuta u trecoj kada je vec bilo 48:32 i utakmica skoro pa vec bila odlucena. Sva 3 nasa beka su utakmicu zavrsila sa po 4 licne.

Nama je za EL jednostavno potreban jos jedan bek suter i to sto pre.

Link to comment
Share on other sites

Mene taj Spanulis nikad nije ni odusevljavao, ali eto, covek je legitimna legenda evropske kosarke. Ne tvrdim da sam u pravu, samo eto, ucestvujem u raspravi.

 

A svakako da vise od par godina nema nikakav doprinos. Bukvalno...gledam utakmicu, Spanulis se ispucava kao blesav i onda pogodi jedan od pet suteva i svi posvrsavaju na tribini, od komentatora do cirlidersica...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Babaduka said:

Ovom timu bi savrseno legao Tyris Rajs, malo je mladji od Roca, jos u njemu ima vatre, a pravi je majstor i jako dobar mix pasing/skoring, al jbg covek odabrao ligu sampiona...

Covek najavio penziju, sto je steta, i meni se cini da moze i dalje puno da pruzi

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

jebote imamo dvostrukog bringera jurolige tu pred nosom i mi pricamo o dovodjenju plejmejkera. pa gde ide ovaj svet??? cak i metro prave do zeleznika kako bi mogao da dolazi svaki dan i uveseljava drustvo a mi hocemo hleba preko pogace.

Edited by HAMMER
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Kakva penzija igra za Aek
Mislim da smo ga pojurili kada je napuštao Bamberg...ispostavilo se da tako rano očekuje najmanje 800k ...kasnije potpisao za Panatu i u prvom derbiju strpao Oliju 41 komad...toliko o Pengosu.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uncletima said:

@ Simonovic i ona cacanska prevara
 



Odma, zaljubio sam se!

Ne znam da li je iko primetio, ali prosao je Simana kroz kadar, dok se igraci dave u zagrljajima, a krov Pionira urušava, sa facom Šahbaza iz Top liste nadrealista, i dilemom da li večeras da oplete Fifu ili NBA na PS3... pokazni primer njegovog voljnog momenta i buduće karijere...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...