Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

5 hours ago, Kankkunen said:

Boltauzer, Radovic i Javor ... šta kaže @drakon1

tako se priča po čaršiji :classic_smile: nije zvanično.

Auh. Tesko za svariti. Boltauzer jos najsimpaticniji. Pa Radovic. Pa... nema dalje.

 

Edit: Mada mislim da je ovo, sve i za finale, overkill. Trojica sudija od kojih je svaki uglavnom 1. sudija. Mislim da ce tu sa jednim ili dvojicom ubaciti Peteka ili Majkica. Ako ubacuju Jovcica onda verovatno mora i Dragojevic da udje u kombinaciju. Ali, ko ce ga znati... Bomo videli.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kankkunen said:

Nema šanse ... možda Monro, dobar je sa Radonjom. I to bi bila premija.

 

Ako ne Monroe, cenim da če se tražiti neko sličnog profila. Ako ne računamo ovu sezonu, ne sječam se kad je zadnji put Radonjić igrao bez centra koji može da zida dole

 

12 hours ago, Crni Bombarder said:

Pre samo par meseci (Radonjic je vec bio coach) se vise pominjao Avramovic..mada se meni (iz onoga sto sam ja gledao) vise djasvi Dimitrijevic.

Ja sam uvek zato da se dovedu domači igrač koji imaju kvalitet za kakvu, takvu ulogu u EL. Ali sad stvarno neznam kuda bi sa Avramovićem. Iako ga na dosta mesta navode kao combo guarda, mislim da on nema šta da traži na pleju u EL. Kruno Simon tip igrača. 

 

11 hours ago, Knipex said:

@Wingwalker Nešto mnogo baguješ danas. Da nisi sinoć presisao-prepušio? :classic_biggrin: prvo u jednom od prethodnih postova stavljaš Atića u domaće igrače Budućnosti (kontam da je Apić u pitanju) a sad je španska košarkaška liga ABC, kao sirni namaz, umesto ACB :lol_2:

 

Slabo pratiš Wingwalkerov rad 😄

 

2 hours ago, Princeton said:

Jovic, Walden

Lloyd, Dobric, Blazic

Davidovac, Lazarevic

Kalinic, Ilic

Petrusev, Nnoko, Luka

 

 

 

 

Sutra bih potpisao bez ikakvog razmisljanja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Greškom ti se uvukao jedan B u drugom redu. Inače ok roster 😄

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Jovic, Walden

Lloyd, Dobric, Blazic

Davidovac, Lazarevic

Kalinic, Ilic

Petrusev, Nnoko, Luka

 

Greškom ti se uvukao jedan B u drugom redu. Inače ok roster 😄

Znaci, opet bez pleja nekoliko meseci u toku sezone. Petrusev, kako?  Msm, i za Kalinica mogu da napisem kako, ali ako se otvorimo dovoljno, mozda prodje. Za Petruseva se cini da je ili NBA, ili nista. Ilic ima ugovor sa Igosima (ako je tacno to sto je neko pisao), mada mozda mogu da se dogovore. Ko je Luka? 

Meni ovde nedostaje jedan plej, Blazic je visak, a Petrusev neverovatan. Opet, ko je Luka? Nije valjda Mitrovic. Ono to mi je odmah bila prva asocijacija, ali kapiram da nema bas nekog smisla. Ne bih da nakon Keselja i Simonovica gledamo i njega. Ako bi mogao da se napravi tim bez 'zasluznih' i 'nase dece', bilo bi lepo. Nasa deca = dobri momci, odigrali nekada nesto OK za CZ, a sada bi da pred penziju odrade jos neki ugovor jer vole CZ, a i znaju sistem. Jesam li rekao dobri momci? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Princeton said:

Jovic, Walden

Lloyd, Dobric, Blazic

Davidovac, Lazarevic

Kalinic, Ilic

Petrusev, Nnoko, Luka

 

Sutra bih potpisao bez ikakvog razmisljanja.

 

Ovo ne može ni na temu prelazni rok a kamoli ovde. Da se otvori tema "Vlažni snovi" :s_d:

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Ako ne Monroe, cenim da če se tražiti neko sličnog profila. Ako ne računamo ovu sezonu, ne sječam se kad je zadnji put Radonjić igrao bez centra koji može da zida dole

 

Ja sam uvek zato da se dovedu domači igrač koji imaju kvalitet za kakvu, takvu ulogu u EL. Ali sad stvarno neznam kuda bi sa Avramovićem. Iako ga na dosta mesta navode kao combo guarda, mislim da on nema šta da traži na pleju u EL. Kruno Simon tip igrača. 

 

 

Slabo pratiš Wingwalkerov rad 😄

 

 

Greškom ti se uvukao jedan B u drugom redu. Inače ok roster 😄

 

 

Odlicna petica,a verujem da ima kvalitet i za El,a veoma lako bi se uklopio u Radonjin sistem. 

http://www.tblstat.net/pd.asp?p=3184&s=2021

 

Mobilan,odlicno otvara reket trojkama, ume da proigra saigrace. Veoma komplemetaran sa Jaitehom.

https://www.eurocupbasketball.com/eurocup/competition/players/showplayer?pcode=010581&seasoncode=U2020

 

Krilni centar, iskusan i solidno pogadja trojke, ume da odigra i licem,iga na niskom postu je isto okej. Kompletan igrač i verujem da bi mogao igrati na EL nivou.

http://www.tblstat.net/pd.asp?p=3079

 

Ukoliko Lojd ode trebalo bi obratiti paznju na Erika Grina koji je i dalje na visokom nivou.

 

Jovic je neki logičan sled okolnosti.

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Princeton said:

Jovic, Walden

Lloyd, Dobric, Blazic

Davidovac, Lazarevic

Kalinic, Ilic

Petrusev, Nnoko, Luka

 

 

 

 

Sutra bih potpisao bez ikakvog razmisljanja.

 

 

 

 

 

 

 

 

sastav ti je skoro za bombonu. samo ja tu vidim problem opet na pleju. Jović je nažalost radi povrede leđa pa usudio bih se reći daleko od igrača na kojeg se može ozbiljno računati a Walden po vokaciji to nije primarno. i da Lazarević ozbiljno poradi na šutu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Losmi17 said:

Kakav jaka kakav dzemka.

Dokle vise s tim povratnicima.

Narocito s ovakvim Segijem. Ja bih sacuvao Lojda i Voldena i dobeo proper pleja, prvu peticu i prvu cetvorku.

Uz kostur od 5, 6 igraca i prikljucivanje Stefa Lazarevica.

 

Al to je sve otom-potom.

Daleko smo mi jos od dobijene serije.

Oklen pare za ovo, mislim i da imamo odakle nam?😀

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gudura said:

Oklen pare za ovo, mislim i da imamo odakle nam?😀

Dobicemo nazad o'bradovicevu platu, bonuse i plate svih igraca koje je doveo a ne mogu da igraju ni za crnokosu.

Otvara se tribunal za kosarkaske zlocine.

😂

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Veća je šansa da dovedemo Chris Paula nego Petruševa, a isto važi i za Kalinića. 

 

Ja bih ipak nekog zdravijeg od Jovića na PG, makar bio mačka u džaku, a takođe bih da Walden igra isključivo na 2 ako može, dakle da dovedemo dva plejmejkera.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...