Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Aman bre sta ti je Josilo kriv? Zasto on? Zasto je majmun? Jedno je zvizdati protivniku, kad klima glavu kao Vanja Marinkovic vredi ga i napsovati, ali samo pikirati nekog bez ikakve veze? Cemu to? Kakav madlenijanum? Stalno sam isao na utakmice do korone. Nikad nisam krenuo horski da vredjam nekog iz cista mira.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Otkad smo se toliko profinili, to je utakmica, ziva materija, usvakom od nas cuci po neki Mister Hyde, pa ja kad gledam moj tim i vidim kako ga neko nabija prolaze mi misli kojih se u realnom zivotu stidim ali je jace od mene.

Kolko sam puta dosao u iskusenje da slomim TV, lap top nebitno, kolko je puta ekran ispljuvan ohohoo.

Ne znam, cini mi se da se radi o Medi sa bivseg foruma, mozda je i na ovome pod drugim nickom, covek je na live temi i na regularnom topiku bio neuporediv po nacinu pisanja, mogu da ga zamislim u hali recimo kad Walden masi polaganje jedan na obruc, pa dali je jedan jedini od nas ovde imao u vidu da covek igra pod blokadama, Dangubic nas je bio prodao od Nove Godine pa nadalje u onoj sezoni pod Alimpijem pa nikom nista, mogu da se usudim da kazem da bi sa njime ladno uzeli ABA  ligu bez obzira na sve manjkavosti tima, problem sa neiskusnim trenerom kao i sranja koje su vec eskalirali u odnosu sa Buducnoscu  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sudije nemaju gotovo nikakav rispekt prema Lojdu.

Nadrealnu kolicinu batina momak dobija. To i uzimanje suteva iz teskih pozicija znacajno uticu na slabe %.

Kako god bilo, ocrkujem boljeg Lojda u finalu, nijedan igrac Buducnosti sem Popovica ne moze da odigra tako dobru odbranu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Hugo Punch said:

Aman bre sta ti je Josilo kriv? Zasto on? Zasto je majmun? Jedno je zvizdati protivniku, kad klima glavu kao Vanja Marinkovic vredi ga i napsovati, ali samo pikirati nekog bez ikakve veze? Cemu to? Kakav madlenijanum? Stalno sam isao na utakmice do korone. Nikad nisam krenuo horski da vredjam nekog iz cista mira.

 

Nije on ništa kriv. Ali to nije ništa lično. Ljudi koji to rade, verovatno misle da će tako da ga izbace iz takta i pomognu svom timu. Ako ima iskustvo prosečnog srpskoligaškog igrača, Jošilo je na te uvrede zaboravio pre nego što je izašao iz hale.

 

Da li je to kul? Nije.

 

Da li je za gađenje? Takođe nije. Znaš zašto? Zato što takvom terminologijom relativizuješ stvari koje zaista jesu za gađenje:

  • vređanje na rasnoj, nacionalnoj, verskoj osnovi: kao imitiranje majmunskih krika
  • vređanje porodice, dece, roditelja na ličnoj osnovi (ta i ta se **** ko besna, ****** ti ćerku kopile)
  • vređanje na osnovu fizičkih karakteristika i sl... (vrati konju glavu i sl.)

...sve stvari koje gledamo već godinama svakodnevno na utakmicama našeg kluba i naših rivala. To su stvari zbog kojih bi utakmice moralo da se prekidaju i klubovi debelo kazne, čim se prvi put čuje tako nešto. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Te prozivke mogu da se opravdaju ako igrač provocira, ili vređa, ili nekim gestom isprovocira publiku.. Ne znam da li je to bio slučaj juče, često se te stvari ne vide u prenosu, ali sumnjam..
Jošilo izgleda kao korektan momak i stvarno je blamantno zvučalo prozivanje i to je krenulo nešto rano u 1/4.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tunji Awojobi said:

 

 

 

Kako ćete vas trojica tek da se gadite ako jednog dana sezonsku kartu za Madlenijanum zamenite sezonskom za Pionir, pa umesto Les Misérables odete da pogledate neku utakmicu. Pojma nemate. 🙂

 

Kakve smo sve gadosti imali prilike da slušamo i kod nas i kod drugih, od "prase pod nož" do "ta i ta se jebe ko besna" do "**** ti ćerku kopile", "vrati konju glavu", "slomiti ruke i oba ramena", i sad smo došli do toga da se neko GADITM zbog tako bezazlene uvrede, mislim da stvarno preterujete. Za godinu dana ćete se gaditi ako se bude zviždalo protivniku jer to nije fer, ometa ih u igri. 

Kako bih ti rekao, nije isto kada od 8 hiljada navijaca neko dobacuje i vredja, a drugo je kada to rade 'prijatelji kluba', aka Pelcovani. Pogledati pod Ibrahimovic na Marakani.

Ne znam uopste potrebu da se pravdaju one persone na tribinama, transfer blama kada ih je kamera uhvatila.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Cavani said:

Kako bih ti rekao, nije isto kada od 8 hiljada navijaca neko dobacuje i vredja, a drugo je kada to rade 'prijatelji kluba', aka Pelcovani. Pogledati pod Ibrahimovic na Marakani.

Ne znam uopste potrebu da se pravdaju one persone na tribinama, transfer blama kada ih je kamera uhvatila.

 

Nije isto. Ali u primerima koje sam ja pomenuo se ne radi o tome da neko dobacuje i vređa, nego to radi horski cela hala. Po pravilu. Iznova i iznova. Daleko brutalnije. Lično. Satima. Na svakoj utakmici. Što je još gore od toga da to rade prijatelji kluba. I niko ne reaguje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djura.net said:


da je neko drugi u pitanju, da glumata kao neke umisljene zvezde, a ne ovakva lafcina kao Loyd, dobijao bi 12-18 bacanja po utakmici bez problema.

MnR64H.gif
1N2u-t.gif
MdCTeH.gif

 

Sporan je samo prvi klip,a ovi ostali ulaze u normalnu kategoriju za beka sutera.

Pogledaj samo sta sve rade JC Kerol,da bi se oslobodili za sut,ili Beron, Kjurik,Bubua i da ne nabrajam dalje.

 

Edit,slovo.

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Vidio sam da je u nekom trenutku Neša Ilić nešto govorio na razglas, ali bio mi je isključen ton  na TV u tom periodu, pa ne znam o čemu se radi. Je li to bilo zbog tog vrijeđanja Jošila? I kako im se obratio Neša? "Molim članove uprave, sponzore i prijatelje kluba da se kulturno ponašaju"? :classic_biggrin:

 

Šalu na stranu, uvrede igrača sa tribina na Balkanu nisu rijetka stvar, ali kad se to desi u okolnostima tzv. prazne dvorane to je već nešto posebno. Koliko god dobrog da je za klub uradio, mene je sramota N. Čovića i njegove ekipe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kankkunen said:

Isto bi taj Klemons prošao kao i Hol, evo i Lojd više nije igrač za Zvezdu ... i tako :lol_2:

 

Lojd je baš igrač za Zvedu, nigde više neće biti prva violina, teško i starter.

 

6 hours ago, Losmi17 said:

Sudije nemaju gotovo nikakav rispekt prema Lojdu.

Nadrealnu kolicinu batina momak dobija. To i uzimanje suteva iz teskih pozicija znacajno uticu na slabe %.

Kako god bilo, ocrkujem boljeg Lojda u finalu, nijedan igrac Buducnosti sem Popovica ne moze da odigra tako dobru odbranu.

 

Kobs je sjajan odbrambeni igrač.

 

3 hours ago, Crni Bombarder said:

Pitam se da li @Laki21ima tviter nalog?
Da se nije on dopisivao sa Loydom sinoc :smiley33:

 

Jok.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Lojd je baš igrač za Zvedu, nigde više neće biti prva violina, teško i starter.

 

 

Kobs je sjajan odbrambeni igrač.

 

 

Jok.

Kobs nema taj kapacitet da igra pitbul odbranu i pritom isporuci 20 poena.

Jedno ce morati da zrtvuje.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Laki21 said:

 

Lojd je baš igrač za Zvedu, nigde više neće biti prva violina, teško i starter.

 

 

Gledajući sastave ovogodišnje el, Lojd bi bio prva violina u Albi, Baskoniji, Panatinaikosu, Oliju, Bajernu, Žalgirisu, Makabiju i Asvelu. Računajući nas to je već pola el. I sigurno bi bio u prvoj petorci u Himkiju i Zenitu. U samo par najboljih klubova bi bio granični igrač za prvu petorku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tunji Awojobi said:

 

Nije isto. Ali u primerima koje sam ja pomenuo se ne radi o tome da neko dobacuje i vređa, nego to radi horski cela hala. Po pravilu. Iznova i iznova. Daleko brutalnije. Lično. Satima. Na svakoj utakmici. Što je još gore od toga da to rade prijatelji kluba. I niko ne reaguje. 

Pa dobro, ne moramo jednu glupost da branimo drugom 🙂

Ima i gorih vredjanja od 'majmune' svakako, sto ne znaci da ti prija kada te zovu tako neki sto do majmuna jos nisu ni dosli u evoluciji. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

 

Gledajući sastave ovogodišnje el, Lojd bi bio prva violina u Albi, Baskoniji, Panatinaikosu, Oliju, Bajernu, Žalgirisu, Makabiju i Asvelu. Računajući nas to je već pola el. I sigurno bi bio u prvoj petorci u Himkiju i Zenitu. U samo par najboljih klubova bi bio granični igrač za prvu petorku. 

Ma jasno ... možda momku to i nije prioritet kako se misli, al dobro.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...