Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, 12Laki said:

Dobro koraci Berona jesu bili ali u KLS-u a KLS koliko znam ne donosi nista.Tako da koraci Berona nisu doneli 2 EL...

 

 

E bas nije tacno - koraci su nam doneli pet Evroliga a mozda ce i sestu!!

Link to comment
Share on other sites

Meni je misterija gde su bili svi ovi forumaši koji se i dalje pozivaju na nestrpljenje uprave, igrača i navijača na onih mesec i po dana apsolutnog raspada trenera koji je svoju frustraciju ''nije ispalo kako sam zamislio a numem da popravim''. Čak i da nije odreagovala uprava njegovom smenom siguran sam da bi u jednom trenutku sam napustio klub ''aka Tomić'' jer se iz satelita videlo kako su mu svi igrači okesili nosine i vuku se po terenu dok dobijaju po ušima na oba fronta kao da je sezona davno ispušena. Kakvo crno strpljenje i ugovor na tri sezone kada EL tim dovučeš na taj level raspada a nastavljaš sa pičkama materinama i brecanjem samo na igrače koji sada vade kestenje. Svi znamo, kao i Sale, kako je to izgledalo kada se izbečio na profesionalca sa imenom i autoritetom. Ko bi to gledao i trpeo na terenu i treningu još nedelju - dve? Žešće loše bilo rođaci, da se ne lažemo. Poverenje u ideju trenera i strpljenje se treba zaslužiti bar obrisima neke smislene igre, trenerskog pečata i igračima koji ginu da to ostvare ali eto ne ide za sada. Znači pruženim maksimumom koji iz nekih spoljnih faktora ili okolnosti nije ni blizu zacrtanih planova.  

Za strukovnu grešku i pomračenje sa zadnjim napadom Future da se zahvali Mornaru, kao i mi, jer sada bi već čekirali karte za čarter Podgorica i onda ih verovatno dočekali u trećoj uz apgrejdovan Čoki folklor pri rezu 2:0. 

Dobra namera i velika želja da napravi rezultat sa timom u kojem je napravio igračko ime je kod mene totalno devalvirala i može je mačku o rep nakon onog sujetnog detalja: ''...oću i kup bonus...nećete me prevariti''. Ćao - zdravo stejtment.

Iskreno...sve mu ostalo treba isplatiti kao i svakom profesionalcu koga oteramo i jednostrano raskinemo ugovor. Ubrzo smo shvatili da to veze nije imalo sa sporazumnim raskidom. Verujem da mu je menadžer, kum ili bar neki dobar prijatelj savetovao da ne ide tako nisko sa tim zahtevom ali očigledno mu je pala sklopka i siguran sam da se već sada kaje zbog toga, pošto je svestan da sa onom odlaznom pomirljivom izjavom ,,do neke naredne prilike'' može samo da nasapunja ludu glavu. Ozbiljno sam bio sretan i zadovoljan kada smo ga potpisali i nešto jače od toga kada smo mu uručili otkaz. 

Edited by Wingwalker
  • Like 12
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo jednostavno... Covic da je bar povremeno izlazio u medije i govorio da trener ima svu podrsku uprave kluba. Isto ono sto je radio kada je Radonjica stitio od hajke gde nije bilo coveka koji nije zeleo da mu vide ledja. Tako bi i reakcija igraca bila drugacija, jer bi jedini izbor imaliili da pocnu da igraju ili da se presele na tribine... sto je nas kapiten realno i zasluzio u jednom trenutku (ili mozda vise trenutaka). 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, mmajstor said:

Vrlo jednostavno... Covic da je bar povremeno izlazio u medije i govorio da trener ima svu podrsku uprave kluba. Isto ono sto je radio kada je Radonjica stitio od hajke gde nije bilo coveka koji nije zeleo da mu vide ledja. Tako bi i reakcija igraca bila drugacija, jer bi jedini izbor imaliili da pocnu da igraju ili da se presele na tribine... sto je nas kapiten realno i zasluzio u jednom trenutku (ili mozda vise trenutaka). 

Radonjića nije sačuvao Čović nego navijači pošto je bilo ipak mnogo više onih koji su ga podržavali a i oni što su zviždali su nakon poklonjenog šala počeli da skandiraju " radonjić dejan"

Link to comment
Share on other sites

Radonjića nije sačuvao Čović nego navijači pošto je bilo ipak mnogo više onih koji su ga podržavali a i oni što su zviždali su nakon poklonjenog šala počeli da skandiraju " radonjić dejan"
To je bilo daleko pre Cibone a i ti navijači sa šalom su bili sa šipke... ako se dobro sećam bio je Dunjić

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Laki21 said:

Nekad si čuo predsednika nekog kluba gde izlazi u medije i javnost i govori da trener nema podršku kluba?

 

Jel sam ja rekao da treba da javno kaze da nema podrsku ili da ima podrsku? 

 

32 minutes ago, Perkos2 said:

Radonjića nije sačuvao Čović nego navijači pošto je bilo ipak mnogo više onih koji su ga podržavali a i oni što su zviždali su nakon poklonjenog šala počeli da skandiraju " radonjić dejan"

 

Dobar vic. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Setite se 2011 said:

To je bilo daleko pre Cibone a i ti navijači sa šalom su bili sa šipke... ako se dobro sećam bio je Dunjić

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 

Naravno da su bili sa šipke,nikad trenera u Zvezdi nije oterala grupa sumpatizera

Link to comment
Share on other sites

Tek sad mogu da ocenim treci mec.

 

Prvo, losa priprema Bajica - pokazao je da ipak postoji razlog zasto vodi Igokeu, a ne neki bolji tim. U mecu u kojem ti nemas nista da izgubis, a protivnik moze da izgubi sve igraci Igokee sutiraju 9/20 sa linije slobodnih bacanja, kao da se boje sanse i plase da nemaju neki kvalitet. Njihov kvalitet je opustenost i rasterecenost, ne neka timska igra ili to sto je Clemmons odlican pick igrac ili nesto trece.

 

Dalje, ne znam sto se Bajic toliko zalio na sudjenje? Njegov glavni problem je to sto su mu igraci birali toliko cudna, losa i ocajna resenja u napadu (Jovanovic da zavrsava horogom, da se covek prekrsti) da smo i mi mogli opusteno da igramo jer kako god lose igrali u napadu u odbrani nam je zagarantovano da ne primamo kos. I na kraju se i ispostavilo da ne mogu nikako da nam daju kos - 4 poena za 16 minuta su nam dali, to mora da je neki neslavni rekord.

 

E sad, sto se tice nase igre - vidi se da imamo 6 igraca koji imaju uticaja na igru, to su Dobric, Davidovac, Lazic, Walden, Loyd i Nnoko. Naravno, fali MJK jer sta god ko pricao o njemu, on je bio MVP kupa i neko ko ispod kosa moze da doprinese. Jos gore ce biti ako Walden ne bude igrao ili bude igrao uzasno jer je rovit - Buducnost mora bas da bude katastrofalna da bi izgubila finale i ako osvojimo to bez Waldena to ce biti jer se Buducnost samoubila.

 

Ne znam sta je bilo sa Reathom, ali on je itekako potreban. Mozda Radonjic njega vidi kao 5, ali opet mislim da bi trebalo da skrati rotaciju, samo sto je zdrav Walden tu bitan, da bi DeDa mogao da se koristi na 4 i rotira sa Nnokom i Reathom na 4 i 5.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

Gazda je 50 godina u kosarci, dobro je procenio koga treba cuvati a koga liferovati.

 

Pa naravno...onoga za koga dobije zeleno svetlo.

Ne bi drugacije potrajao tih 50 godina. 

 

 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perkos2 said:

Radonjića nije sačuvao Čović nego navijači pošto je bilo ipak mnogo više onih koji su ga podržavali a i oni što su zviždali su nakon poklonjenog šala počeli da skandiraju " radonjić dejan"

Tesko da su ga sacuvali navijaci jer su svi bili ogorceni, a iako jesu, sigurno se nisu samoorganizovali... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije njega sacuvala EC ili EL, imao je on dobar pedigre cim je sitgao u Zvezdu, i kontam da se sa njim planiralo na duze staze kao sto se i desilo. Jednostavno, poklopilo se da igramo EL(cak i da smo igrali EC ostabo bi) i on je ostao, ostalo je istorija. Isto tako, mozda bi on sam dao ostavku da nismo usli u EL ali sta bi bilo kad bi bilo. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Predragdjape said:

Nije njega sacuvala EC ili EL, imao je on dobar pedigre cim je sitgao u Zvezdu, i kontam da se sa njim planiralo na duze staze kao sto se i desilo. Jednostavno, poklopilo se da igramo EL(cak i da smo igrali EC ostabo bi) i on je ostao, ostalo je istorija. Isto tako, mozda bi on sam dao ostavku da nismo usli u EL ali sta bi bilo kad bi bilo. 

 

Mislim da ljudi hoce da hintuju da kod nas ni rezultati ni pedigre ni bilo koji sportski kvalitet nisu garancija zadrzavanja posla.

 

Ja, nazalost, iako sam obozavalac lika i dela Radonjica, imam naklonost ka toj ideji. Kod nas je mnogo toga blato, pa mi nije strano da je politika zadrzala Deju u slicnoj situaciji kada je pustila niz vodu Obradovica.

Edited by Hugo Punch
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Mislim da ljudi hoce da hintuju da kod nas ni rezultati ni pedigre ni bilo koji sportski kvalitet nisu garancija zadrzavanja posla.

 

Ja, nazalost, iako sam obozavalac lika i dela Radonjica, imam naklonost ka toj ideji. Kod nas je mnogo toga blato, pa mi nije strano da je politika zadrzala Deju u slicnoj situaciji kada je pustila niz vodu Obradovica.

Prosto nismo imali strpljenja za trenere. A i oni na pritisak rada u Zvezdi. Nama je, nazalost, svaki trener nakon Radonjica "smesan" i nemamo strpljenja jer hocemo iste rezultate sto je i normalno. Nestrpljivi smo, jbg. Bilo je price da, je polika htela da smeni Radonjica i dovede Maljkovica, a Covic to odbio i pojedini clanovi Upravnog odbora otisli iz Zvezde. A isto tako, mislim da, je bas sada Radonjic politicki dosao.  To je sve moje misljenje, jbg, mozda nisam u pravu..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Prosto nismo imali strpljenja za trenere. A i oni na pritisak rada u Zvezdi. Nama je, nazalost, svaki trener nakon Radonjica "smesan" i nemamo strpljenja jer hocemo iste rezultate sto je i normalno. Nestrpljivi smo, jbg. Bilo je price da, je polika htela da smeni Radonjica i dovede Maljkovica, a Covic to odbio i pojedini clanovi Upravnog odbora otisli iz Zvezde. A isto tako, mislim da, je bas sada Radonjic politicki dosao.  To je sve moje misljenje, jbg, mozda nisam u pravu..

 

Slazu nam se misljenja

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...