Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

15 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

kako god okrenes, radonja je resio poziciju

 

meni to nije bitno, ja ne krivim naravno ni radonju. nego se na topiku i dalje pada u fras kako smo to uzeli rochestieja ili coloma "kad je moglo uzeti toliko plejmejkera" ali i dalje niko da pomene nekog konkretnog osim pangosa od milion dolara ili eura

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

meni to nije bitno, ja ne krivim naravno ni radonju. nego se na topiku i dalje pada u fras kako smo to uzeli rochestieja ili coloma "kad je moglo uzeti toliko plejmejkera" ali i dalje niko da pomene nekog konkretnog osim pangosa od milion dolara ili eura

na to sam i mislio

ne krivim ni ja radonju...ali ni saleta preterano

kakva je situacija na trzistu se vidi po tome sto i mnogo platezniji klubovi od kkcz kubure sa pozicijom pleja i dovode igrace na probu i sl

 

ali eto, svaki forumas zna da smo mogli dovesti milion igraca i sns spin je da ne postoji adekvatno resenje za novac koji nudimo

 

radonju sam u tom kontekstu pomenuo zato sto je ovde konsenzus kako nas je sale upropastio selekcijom

a radonja je valjda bezgresan, pa sto on nije doveo jednog od tih milion pass first proper plejeva koji sede kuci cekaju na zvezdin poziv

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

Aj što nismo nikoga doveli, ali zašto je Hol bio na pragu šilbovanja?

Hteli su boljeg igrača, skautirali, gledali, tražili ... al džaba, nema pa nema.

Imao je Radonjić prostora da promeni dva igrača, al to se nije desilo. Zna čovek šta radi.

Znam da je maloj deci teško objasniti da nema, al odraslim ljudima ... :smiley13:

E sad, kao i svake sezone pojavio se jedan broj zanimljivih igrača po manjim klubovima,

to već sad kaparišu veliki EL timovi i tu se priča završava. Mi ćemo čekati gde će šta da otpadne

pa da odreagujemo, pa ako prođe - prođe.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da je Obradovic bas sagorio kod nas vemo brzo i na kraju se bas pogubio. Od pocetka je stalno galamio na igrace, onda na neke nije imao muda, i na kraju ga vise niko nije ni dozivljavao. Vrlo ruzan pristup po meni, pa sve i da donosi rezultat. 

I brate legiju stranaca pravimo. Mislim nikud to ne vodi.

Link to comment
Share on other sites

Da smo umesto Koloma ostavili Uskokovića, bilo bi dovedi bre nekog makar to bio nespremni Kolom.Tako to uvek ide. Jbg, greške od početka sezone ne možeš ispraviti sad u sred sezone. Slažem se za to da svi želimo pleja ali nigde konkretnog rešenja ili predloga, ali ima ljudi koji su plaćeni za taj posao i da pronađu neko rešenje. 

 

Inače, mnogo smo "tanki" u napadu bez JOB. Kakav god da je, fali ovom timu. Ne znam šta se dešava iza zavese sa njegovim ponašanjem ali definitivno nam je bitan u napadu.Ovako MJK i Kuz ništa ne mogu da urade u napadu. Biće jako jako teško posložiti sve do kraja sezone.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, đubrivo. said:
 
po meni je on aminovao dolazak coloma, pošto ne verujem u pregovore od jednog prepodneva ali to sam već pominjao. 

 

Kolom je u intervju-u po dolasku (ne mogu da ga sada lociram...) izjavio da je zahvalan Zvezdi što je bila spremna da ga toliko sačeka dok se odluči jer se ipak nadao da će ostati u Valensiji.

Na pitanje novinara zašto se toliko čekalo na njegovu registraciju i nakon njegovog dolaska u Beograd, rekao je da ne zna. Verovatno ni uprava nije znala šta će sa nikad lažnijim ,,sveckim šampionom'' kako su ga najavljivali neki mediji. Gde je tu prostor da Radonja aminuje tada već prisutnog pregojenog i cele karijere ,,odbrane bez'' pleja da ga vadi iz Saletove popare?

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

 Gde je tu prostor da Radonja aminuje tada već prisutnog pregojenog i cele karijere ,,odbrane bez'' pleja da ga vadi iz Saletove popare?

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

ne znam tebratore, najradije bih okrivio dobrića i za ovo ali ne mogu da pronađem validan ugao.

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

Kakva je situacija sa tržištem za PG dovoljno govori činjenica da jedan Real kapariše polu raspalog Huertela za narednu sezonu, a trenutna rotacija im je Laprovitola - Alocen, PAO trpi očajnog Macka, Makabi dovodi Chris Jonesa iz turske egzotike itd. Nije ovo u svrhu opravdanja Obradovića kome ne znam šta treba twitter diskusija sa selektorima iz fotelje.

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se u večem delu slažem sa mmajstorom, da Sale jeste preuzeuo odgovrnost time što je dao ostavku. 

 

Ali ovo pisanje po twitteru mu ne treba. Ja razumem da to možda i jeste istina i da on stvarno misli da su to bili jedni od razloga što se sve raspalo. Ali opet se to ne iznosi u javnost na taj način.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kakva je situacija sa tržištem za PG dovoljno govori činjenica da jedan Real kapariše polu raspalog Huertela za narednu sezonu, a trenutna rotacija im je Laprovitola - Alocen, PAO trpi očajnog Macka, Makabi dovodi Chris Jonesa iz turske egzotike itd. Nije ovo u svrhu opravdanja Obradovića kome ne znam šta treba twitter diskusija sa selektorima iz fotelje.

Bas sam hteo da primetim kako je ovo sto 'igra' Laprovitola tezak kriminal, da ovakve partije pruza u Zvezdi, dobio bi nogobulj zajedno sa trenerom I svima koji su ga u klub doveli, a navijaci bi pravili I spaljivali vudu lutkice sa njegovim likom.

Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da je Obradovic prerano dobio/dao otkaz. Sigurno nepopularno misljenje na ovom forumu ali moje je. Po meni Radonja nije unapredio igru nakon Obradovica. Eto juce nam Mega dala peko 80 poena. Nadao sam se makar pomaku u odbrani. Zao mi je sto ce mozda i sam Radonja da prodje kroz golgotu za koji mesec pa cemo i njega da oteramo. Ko ce nam onda doci. Sakota...?

Imali smo par raspada i pod Obradovicem i pod Radonjom ali i dobrih momenata. Povrede/korona/nezadovoljstvo su uticali na ekipu u jednom momentu gde je sve otislo do djavola. Ni prvi ni poslednji put u sportu. Odlucilo se da riba smrdi od glave i promenili smo trenera. Ipak problemi su ostali (ne svi ali pojavili su se i neki novi - ne igranje JOB-a). 

Sta radi Obradovic po twiteru i slicnim platformama me preterano ne zanima. To isto mislim i za Radonju i bilo kog naseg igraca. Njihovo je pravo valjda da smeju da podele svoje misljenje i opravdanje sa svima sa kojima hoce.

Meni bode oci trenutno pozicija 4 u ekipi. Za ABA-u je ok ali mnogo mrsavo za Evropu. JOB je po kvalitetu ispred ostalih cetvorki ali ako je trener odlucio da ga skloni sigurno ima jak razlog i to mozemo samo da prihvatimo. Kuridza mora da se trgne. Ovo je sve gore i gore.

Radanov isto mora da se trgne. Dobio je sansu i upocetku grizao fantasticno. Sta li mu se desilo? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chucky said:

Meni bode oci trenutno pozicija 4 u ekipi. Za ABA-u je ok ali mnogo mrsavo za Evropu. JOB je po kvalitetu ispred ostalih cetvorki ali ako je trener odlucio da ga skloni sigurno ima jak razlog i to mozemo samo da prihvatimo. Kuridza mora da se trgne. Ovo je sve gore i gore.

Radanov isto mora da se trgne. Dobio je sansu i upocetku grizao fantasticno. Sta li mu se desilo? 

 

Evropa je gotova za nas odavno.

Mrsavo je i za ABA-u, ali srecom ni ostali konkurentni nemaju neke igrace na poziciji 4 kojih treba da se plasimo. Kuridza? Covjek ima 30 i kusur godina i prvi put u karijeri igra u ovakvom ritmu utakmica, nije ni cudo sto se raspao.

JOB bi do kraja igrao na 5 u svakom slucaju tj ne bismo gledali Kuzmica u 12.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...