Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

22 minutes ago, Crni Bombarder said:

Slazem se.
I sam sam napisao pre neki dan da nisam zadovoljan i da sam ocekivao bolje od njega.

 

Ovde,pretpostavljam,mislis na ucinak u Zvezdi?

 

 

Pa,u ovome i jeste problem..meni makar. Sasha je nazivan ruznim imenima i pre nego smo upali u ovaj bunar krize igre & rezultata. Ne sa tvoje strane naravno.
Za plasman u plejof Evrolige jesmo izduvali sve i da se iscupamo iz te krize..naprosto nema ovaj tim kapacitet (a ni neke okolnosti mu ne idu na ruku) da poveze 7,8 pobeda u nizu..cak ni na domacem bunjistu.
Ja bih,u ovoj situaciji,bio "zadovoljan" da do kraja takmicenja u EL ostanemo kompetitivni,motivisani i da ne tankujemo utakmice. Ekipa najvise moze da raste kroz EL. Pa da onda docekamo odlucujuce borbe u plej ofu ABA lige.

Sa Sashom na klupi ako je moguce. Sam je iskopao rupu u koji smo upali,na njemu je da pronadje izlaz iz nje,a ne da se p(r)oziva na moral i ostavku.

 

Slazemo se skoro u svemu.

Da mislim na mandat u Czv. Zvuci lose ali nije dostigao ni Alimpov nivo.

Ja generalno ne mogu mnogo da krivim igrace. Strucni stab je najveci krivac.

Nisam veliki optimista. Tim je predugo u kanalu vec.

Mislim da se i na ovoj temi optimizam gaji iz nekih psiholoskih razloga, prosto kao da se radi denial.

S druge strane, nemoguce da je toliko los trener, pa tu vidim slamku spasa, gde samo moze bolje.

Edited by Losmi17
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vepar said:

Obrni, okreni, tolike pare spucane u dve mafijaske rupe zvane Zvezda i Partizan, kako u fudbalu, tako i u kosarci

 

To sto je nekom uspeh da budemo na dnu EL ili da igramo bunker protiv Libereca, ok, bas lepo ali ipak su ti desetine i desetine miliona od strane poreskih obveznika

 

Realno bi trebalo ugasiti sve klubove ukoliko ubrzo ne osvojimo EL i LS. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da mi je to bila najduža šetnja u životu nakon te utakmice sa Cibonom (dodatno me iznervirao cimer koji je na Vi sa sportom, u fazonu njegove reči su bile: koja si ti budala što se nerviraš zbog Zvezde), dok sam pomahnitalo šetao po NSu, zove me drug grobar, budala sam bio što sam se uopšte i javio, napušili smo se muški i sutradan zovem ja njega nakon njihove utakmice sa Cedevitom, nije mi se ni javio, ispao je pametniji u svakom slučaju. 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se vise ne secam da li sam u to vreme (Cibona,Arena,ABA Liga) vec bio registrovan na starom forumu (mislim da jesam),ali sam svakako prvih meseci malo i stidljivo piskarao tu i tamo..ono po cemu ponajvise pamtim tu utakmicu,odnosno raspolozenje nakon nje je sledece:
Ulazim na topik nakon pocetnog shoka,tamo atmosfera takva da je na svakom groblju veselije otprilike..forumashima koji su zadrzali sposobnost pisanja postovi se svode na spominjanje familije do askurdjela igracima i Radonjicu..ma da bar neki meteor udari u Zemlju i spasi nas kosarkaskog armagedona..izdvaja se Tito sa psovanjem.. oprasta se covek od kluba,gledanja..ma od foruma..kaze dosta mu je svega i nikad vise!

Nakon trojke Nolana Smita vraca se sa recenicom (parafraziram,ali skoro da mogu i da kazem,citiram): "Vanredne okolnosti zahtevaju vanredna ukljucenja" :roflmao::18:
Averovao sam :Hail:

Onda je sledilo finansijsko samo-ubistvo Cibosa i ostalo je istorijatm

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Obi-Wan said:

Gde nam je KK dospeo, da ga jedan Zvezdan Terzic podjebava...

Da li si siguran da samo podjebava. Ono sto me je zivot naucio je da i od goreg ima gore, da kada mislis da si pao najnize shvatis da ima jos malo nize 🙂   

Posle ove izjave mogu da zamislim 12 NBA igraca sledece godine, pa posle neuspeha doselekcija jos 6, sa budzetom ko Barseloninim, menadzeri rade punom parom, prodaju se igraci preko Kipra, a onda kljuc u bravu.

Jako me plasi ova izjava uzimajuci u obzir da je Covic izabrao da gleda FMP, a ne Zvezda-Alba.

On jeste namazan, pokvaren, sve nas nervira, ali Terzic je drugi nivo u odnosu na njega.

Ozbiljno sam se prepao kada sam procitao ovaj naslov . Zbog Terzica ne gledam vise fudbal, a bio sam i na Maksimiru 1990.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja autujem.

Najveća tuga:

1. Treća utakmica finala plejofa 1984. koš Mihovila Nakića i poraz od Cibone. Posledice osećam i danas.

2. Poraz u finalu kupa u Dubrovniku 1890. od Jugoplastike.

3. Poraz od Meša 1998.

4. Cibona 2014.

5. Poraz od Orteza u finalu KRK 1984.

Radost:

1. Osvojena prva Aba protiv Cedevite 2015. u Kutiji Šibica na mestu de su nas 1984. sahranile sudije i Mihovil Nakić.

Zadovoljenje neke istorijske pravde.

2. Pobeda protiv Fenerbahčea 2017.

3. Pobeda protiv grobara 98/99. Oliver Popović u zadnjoj sekundi.

4. Prva pobeda protiv Olimpijakosa 17/18 sa Alimpijevićem 

5. Treća utaknica polufinala plej-ofa Aba lige 2015. protiv grobara.

 

Edited by pavijan2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...