Jump to content

Predlozi, pitanja, problemi


zoe Bg

Recommended Posts

1 minute ago, wwww said:

govorila sam o dodatnim pravilima koja smo na pdf tenis dogovorili (da bi se izbegle svadje i konflikti), kao dodatak onima koji vaze na celom forumu (je l' se to zove "podzakonska akta"?).

a kad kazem "ljudi koji nemaju pojma" mislim na one koji ne prate tenis i nisu upuceni u lokalni dogovor izmedju forumasa koji pisu na ovom pdf.

 

Ne bih da me krivo shvatite, zaista nemam ništa protiv dogovora koje ste napravili. Ako to fercera ovolike godine, zašto bi menjali bilo šta. Gde su vam ta podzakonska akta? Ili, postoji prećutni dogovor aka "podrazumeva se"? U tom slučaju bih zamolio da ćelija dostavi spisak. :classic_biggrin: 

 

4 minutes ago, vanjabarsa said:

odavno sam pitala pa mi ni tadasnji moderator/ ka nije odgovorio/ la, kako se postaje to ? eto, zivo me zanima .

 

PM.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

a nije kao Fed?

ah, da, zaboravila sam: on ne mora da podnosi zahteve, njemu dolaze na noge i pitaju ga koji uslovi mu odgovaraju da bi osvojio turnir u Parizu, pa mu onda postave takvu podlogu. ili da li mu odgovaraju nocni mecevi, da ne remeti ritam i da se ne znoji, da li bi da se igra pod krovom i da ga tako zastite od nesnosne australijske vrucine, dok ovi peasanti iz Hrvatske i Ruminije (ipak su to balkanske rupcage) ima da cute i trpe, ne budu obavesteni o promeni uslova (pa ne mogu da adekvatno naspanuju rekete)...

:classic_dry:

 

Nije kao Fed, zato sam i rekla da je kao Noksa :61:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Neme said:

 

Ne bih da me krivo shvatite, zaista nemam ništa protiv dogovora koje ste napravili. Ako to fercera ovolike godine, zašto bi menjali bilo šta. Gde su vam ta podzakonska akta? Ili, postoji prećutni dogovor aka "podrazumeva se"? U tom slučaju bih zamolio da ćelija dostavi spisak. :classic_biggrin:

to je bio "usmeni", dzentlmenski dogovor izmedju forumasa, koji su postovali kako moderatori tako i forumasi.

ipak mi pisemo na podforumu jednog "dzentlmenskog" sporta :wink2:

 

2 minutes ago, Boxy said:

 

Nije kao Fed, zato sam i rekla da je kao Noksa :61:

e konacno da priznas da je Fed tretiran kao "jednakiji"

:Hail:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, svi pjevaju said:

Ne znam kako je bilo na drugom forumu i ne zanima me ali sam siguran da bi Boxy bila najbolji izbor za moderatora ovdje. Doduše, znam da to ovaj forum ne bi mogao podnijeti.

 

Hahahahaha, nemoj to ni u sali da kazes :classic_biggrin:

 

I da ne bude zabune, ja to u zivotu vise ne bi bila, posebno ne ovde :classic_smile:

Edited by Boxy
Link to comment
Share on other sites

@Neme

evo, npr, sad bi zoe otisla na Novakovu temu i sva ona trolivanja i nedokazanost (podizanje tenzija)  koju ispoljava Devil in ma Pants poslala na temu Mama, upozorila ga da prestane s takvim ponasanjem vec jednom i da na PM nastavi dalju diskusiju i prepiranje s kim god se svadja.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Neme said:

 

Voleo bih da vidim, jel možeš to da mi daš na pm? :wink2:

 

3 minutes ago, alcesta said:

Pa to je sa starog B92 foruma prenet dogovor, ne znam ima li ovde nešto konkretno.

evo, rece alcesta.

 

mozda ima negde na pocetku ove teme, kad smo na pocetku ovog foruma se dogovarali da preuzmemo pravila s starog foruma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, svi pjevaju said:

Ne znam kako je bilo na drugom forumu i ne zanima me ali sam siguran da bi Boxy bila najbolji izbor za moderatora ovdje. Doduše, znam da to ovaj forum ne bi mogao podnijeti.

Jedan smajli bi dao legitimitet ovom upisu, ali, avaj...

Link to comment
Share on other sites

Moderatori ovde za mnogo ozbiljnije stvari nisu odgovarali, i to prilicno skoro (razumem ako nemaju vremena, to je ok, niti su placeni niti su vezani za ovo mesto), ali imajuci to u vidu, jako je smesno da se sad dize neka buna zbog 10 puta manjih stvari od gluposti, a i gadosti, zbog kojih su prethodno kontaktirani.

 

Link to comment
Share on other sites

Intenzivni citac, povremeni skrabatelj: Poginite da alcestu i Bokija namolite da zategnu topik i popeglaju nivo komunikacije, odnose i sta vec treba...

Druga vrh opcija je kombinacija Crnog i svi pjevaju, da opuste atmosferu, iako mozda tu fali neko nadrkan da glumi bad guy-a.

Mada mi se javlja da se sanse da ikog od njih namolite sa se uhvati moderatoske palice mere promilima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Geronimo said:

da zategnu topik i popeglaju nivo komunikacije, odnose i sta vec treba

Ala ti imaš neke pojmove o moderatorskoj svemoći :lol_2:

Htela sam prvo da ti stavim plus za kompliment, ali kad bolje razmislim nisam sigurna kakvu reakciju zaslužuje pokušaj uvaljivanja ovoliko vrućeg krompira :classic_biggrin: svaka čast svima koji se prihvate da ovo sređuju.

 

A Boki je izgleda digao ruke od pdfa, baš ga odavno nema da nešto napiše :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

Realno, razlozi su sebicni, meni bi ceo pdf sa vama kao modovima bio citljiviji 😄

 

Jbg, prateci Tenis ovde i na b92, cini mi se da ekipe koje predlozih imaju odlicnu kombinaciju znanja, autorita, takta i odmerenosti (kao i nekih drugih vrlina za poziciju moda), a pride nemaju previse putera na glavi u vidu predjasnjih sukoba. A u stvari vas sve mrzim i hocu da vam natovarim moderatorsku muku 🙂

 

I da, mislim da to sto nema Bokija na ovim stranicama ide prilicno na dusu kako forumasima ovde, tako i modovima, bas krupan gubitak... (sad ce neki saljivdzija da se uhvati za ovo 'krupan', garantovano, a ja covek i ne znam)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Geronimo said:

Jbg, prateci Tenis ovde i na b92, cini mi se da ekipe koje predlozih imaju odlicnu kombinaciju znanja, autorita, takta i odmerenosti (kao i nekih drugih vrlina za poziciju moda), a pride nemaju previse putera na glavi u vidu predjasnjih sukoba. A

 

I gdje si nešto od toga kod mene vidio, ozbiljno pitam :classic_biggrin:

 

4 minutes ago, Geronimo said:

I da, mislim da to sto nema Bokija na ovim stranicama ide prilicno na dusu kako forumasima ovde, tako i modovima, bas krupan gubitak... (sad ce neki saljivdzija da se uhvati za ovo 'krupan', garantovano, a ja covek i ne znam)

 

Ne znam ga ni ja al znam da je krupan :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/7/2022 at 7:24 PM, vanjabarsa said:

odavno sam pitala pa mi ni tadasnji moderator/ ka nije odgovorio/ la, kako se postaje to ? eto, zivo me zanima .

 

Pokazes svojim pisanjem da imas kvalitet, razumevanje, dobar ton komunikacije... I da si prisutna.

 

I ako se ukaze potreba fino te pitamo da li imas volje za tim, obicno na preporuku nekog ko je vec u moderaciji ili ko je bio (dakle, da zna kakva je to obaveza). 

On 1/7/2022 at 8:26 PM, Milica said:

Da li moderator moze biti neko ko je ranije bio banovan? Ne pitam zbog autokandidature :lol_2:

Ja to ne bih uzimao kao eliminisuci faktor. Pogrese ljudi nekada. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...