Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Izvuce se Madjija za ove of.skokove. D anije onako bedno odigrao ne bi menjoa tim i sad bi vodio of.skokove. Steta sto utakmica u Majamiju otisla u blowout mogao je do TD Batler. Kakav snajper Dankan Robinson odlicna sa saradnja sa Batlerom,7 trojki.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Na kraju finih 9-3-1, defanzivne smo izgubili za 3, ali ponovo smo imali jako zadnje vece - odlicna partija Bredlija 7/9 iz igre a i on je izasao ranije i sjebo se 😕

 

  Sad imamo 4 dtd-ovca -> Barton, Hasan, Hood i Bradley + Kanter out. Najverovatnije smo prvi, trebalo bi, nakon prve 2 nedelje ?  I sve to bez 2. pika.

Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2019 at 7:58 PM, John Dies at the End said:

 😁

 

P.S: ako, i treba da me kava (KoVenk) Luka kada nisam hteo da ga draftujem... 😴

 

P.S2: Duvaj ga Wini-eeee 😘

 

😴

 

 

btw, da li si uplatio kakav Loto Bingo Ticket za 50M?

 

btw2 duvaj ga 😘

 

Edited by John Dies at the End
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uini  uzima ovo. Dosla je ta sezona.

 

Mi sinoc  vise srece nego pameti. Da je ludi degli uzeo nekog normalnog  FA  a ne Tintoreta raspalog  mozda bi i skokove uzeli.

 

Posle dva fenjerasa sledi prvi pravi izazov. Prvi favorit, legenda i rascmarivac stariiiii   strejt aut d Njujork,  covek koji je znao da koristio IR   jos kad su ljudi uvodili dajl ap internet,  UINIIII

 

Minimalni poraz ce ovde biti veliki uspeh. 

Edited by maXa88
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Gober i Leri Nens izgubili oreb borbu protiv slatkog Lua i Set Karija. 

 

Bice umjetnost izbeci ispadanje u B, ubedljivo smo najgori u ligi trenutno.

 

daj ekipu brogdone

 

edit: mislim imam iskustva sa ispadanjem iz lige pa da ti kazem imas li cemu da se nadas

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

We did it. Izasli smo iz zone ispadanja.

 

giphy.gif

Slavi :lol_2:

 

Ja sa ovom mojom bolnicom i verovatno desetak mečeva manje dobio uvek neugodne i bivše šampione Altinu i Berija. Ne znam kako, ali je tako :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drakaris said:

Da sam uzeo Krisa Dana, sad bih imao i pobedu, taman za taj 1 stl. Dobro i neresen rezultat.

 

Dobro se borila Miskova ekipa.

 

Bezi tamo. Em igram bez Grifina, em sam igrao bez izmena, em u cetvrtak nisam ubacio igrace.... i opt nista nisi napravio. Pa koliko fore treba da ti dam?! :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miskooo said:

 

Bezi tamo. Em igram bez Grifina, em sam igrao bez izmena, em u cetvrtak nisam ubacio igrace.... i opt nista nisi napravio. Pa koliko fore treba da ti dam?! :p

Aj daj i meni četvrtak fore :lol_2:

 

Jeste da nemaš Grifina, ali nemam ni ja Turnera, Aytona i Looneya. Oladipa ne računam.

Link to comment
Share on other sites

Pripretili malo Oldboisi ali čim sam malo dao gas, ostavio sam ih u prašini. Marc pomalo dolazi sebi, još Ingles, Aminu i Crowder da odigraju nešto suvislo. Za sad mi je x faktor Jordan Clarkson, ko bi rekao da je dečko preko leta naučio da postoje i saigrači i da ponekad može da se doda lopta. 

 

Sad kad sam angažovao Meth Currya samo nebo je granica.

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...