Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

12 minutes ago, Miskooo said:

 

Bezi tamo. Em igram bez Grifina, em sam igrao bez izmena, em u cetvrtak nisam ubacio igrace.... i opt nista nisi napravio. Pa koliko fore treba da ti dam?! :p

Nedovoljno morao si da ostavis Lemba na klupi, pokvarice ti hemiju tima. 

 

 

7 minutes ago, Zvezdinho said:

Gde su sad fantazeri sa komentarima  Madjija mnogo dobar, sastavio je mnogo jaku ekipu, favorit za titulu. Uini na radaru si mi zbog ovog uzimanja Brauna ispred nosa.

Madjija je igrao bez Janga. Da mu je igrao, bio bi ispod gyzatora. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Ima li neki superstar na trzistu, daj da unovicim ovaj kvantitet (kvalitetnih) visokih za neku zvezdu uz Janisa.
Od visokih ima sve: ovi sto skacu (Adams, doduse njega ne bih voleo da dam, duguje mi partije)
ovi sto blokiraju Ibaka,
ovi sto sve rade Al; 
U b kategoriji je maxi to je neki ibaka light 3+blk.
Od skorera: Ruza- najjaci ppm+ ast
Budi- pocinje da trpa, bice verovatno najbolji trojkas
Kenard- trojke
i hustleri:
Pj tucker-stls-rreb-3
Winslow-stls-blk-ast-reb-poeni (mini ben)
White-stls-blk sa pozicije pg-uz dobar  ppm i fg (duvaj ga popovicu)...
Ovi dosadni sto jure  Janisa tu mora barem pik 1 i pik 2 runde, ne Mitch i Tatum..... Znaci bas da se profitira u 2 za 1 razmeni a ne da  zajedno imaju goru produkciju od Janisa

Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Ima li neki superstar na trzistu, daj da unovicim ovaj kvantitet (kvalitetnih) visokih za neku zvezdu uz Janisa.
Od visokih ima sve: ovi sto skacu (Adams, doduse njega ne bih voleo da dam, duguje mi partije)
ovi sto blokiraju Ibaka,
ovi sto sve rade Al; 
U b kategoriji je maxi to je neki ibaka light 3+blk.
Od skorera: Ruza- najjaci ppm+ ast
Budi- pocinje da trpa, bice verovatno najbolji trojkas
Kenard- trojke
i hustleri:
Pj tucker-stls-rreb-3
Winslow-stls-blk-ast-reb-poeni (mini ben)
White-stls-blk sa pozicije pg-uz dobar  ppm i fg (duvaj ga popovicu)...
Ovi dosadni sto jure  Janisa tu mora barem pik 1 i pik 2 runde, ne Mitch i Tatum..... Znaci bas da se profitira u 2 za 1 razmeni a ne da  zajedno imaju goru produkciju od Janisa

 

Aldridz i Bejns.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Zvezdinho said:

Uini na radaru si mi zbog ovog uzimanja Brauna ispred nosa. I koj ce ti on kad si favorit za titulu.

 

verovatno ga samo strimujem za večeras pošto sujeta i v. prevara imaju 4x meča više a nisam gledao broj tekmi obrve i sv luke 

 

mada moze biti interesantan u narednih metar dana dok se r. jackson leči 

Link to comment
Share on other sites

da, čitao sam reakcije na tekmu, kažu pistons fanovi da je zapravo prvi put igrao pleja 

 

Edit imam nekoliko kandidata za FA. mikal i monk svakako, mada me rajcaju obojica, ovaj prvi krade za 15min što drugi vrsni lopovi rade za 30+ a monk je baš microwave za pts i ppm 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Cestitke Selfijevcima.

 

Lose vece. Knox i O'Neale 0/8 iz igre. Kljucni razlog za gubitak poena.  

 

Jedina poztivna stvar u ovom kolu je sto mi se napokon roster kompletirao, pa cu za naredne duele raspolagati svim naoruznjem (Z excluded).

 

Bas u losem trenutku mi dolazi Mizerija. Bilo bi bolje da je neki laksi matchup. Sta je tu je, u ovom kolu moram da probam da se izvadim.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Ima li neki superstar na trzistu, daj da unovicim ovaj kvantitet (kvalitetnih) visokih za neku zvezdu uz Janisa.
Od visokih ima sve: ovi sto skacu (Adams, doduse njega ne bih voleo da dam, duguje mi partije)
ovi sto blokiraju Ibaka,
ovi sto sve rade Al; 
U b kategoriji je maxi to je neki ibaka light 3+blk.
Od skorera: Ruza- najjaci ppm+ ast
Budi- pocinje da trpa, bice verovatno najbolji trojkas
Kenard- trojke
i hustleri:
Pj tucker-stls-rreb-3
Winslow-stls-blk-ast-reb-poeni (mini ben)
White-stls-blk sa pozicije pg-uz dobar  ppm i fg (duvaj ga popovicu)...
Ovi dosadni sto jure  Janisa tu mora barem pik 1 i pik 2 runde, ne Mitch i Tatum..... Znaci bas da se profitira u 2 za 1 razmeni a ne da  zajedno imaju goru produkciju od Janisa

Ben Simons. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Opet  imas trejd epizodu, uzmes igraca pa tog istog uvalis za par dana.
Sumnjam da mogu da ti dam vise od Markanena  i Fleta ipak su to top20 i top 50 igraci, Grofu jurio Budija pa opet nisam bio nesto pun entuzijazma u tom potencijalnom trejdu 😄 

Cus uvalim, pa ne dajem Luka Kenarda. 

Link to comment
Share on other sites

uze @Wook hrišćansko drvo. neka te služi u radosti i veselju i donosi dobre statse o raznim slavama.

 

stvarno bih voleo da momak uspe, nevezano za fantazi. da je pravde, trejdovali bi nekim budalama a da nisu knicksi, griffina i dali mu 30+ minuta da dominira.

opasan i moderan igrač a oni daju 9min thon makeru i 30ak 'keefu

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...