Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

5 hours ago, delgado said:

Pokidao ovaj Vinijev Braun, 14p 5oreb, 3blk, 2stl, 7ast -> e to se zove FA ubod, a ne razni Matisi

 

  Ajmo Hasane, vreme je za jednu 20&20 partiju vs GS, daj mu minuta Teri Stotse.

 

Sad mi je jasnije zasto taj Matis ima tako drvene statse.

 

https://matis.rs/akcija/

 

Inace zvanicno Korkmaz > Matis :cry::classic_sad:

 

23 minutes ago, uini said:

@John Dies at the End

odakle ispade ovaj bowman? nisam ga snimio na FA

 

Zato sto nije ni bio na FA uopste, pojavio se na vejveru. Pokupiste mi sve zive FA dok ja dzabe cekam da Vinslou ne igra i da Dankan Robinson opet pocepa ( doduse to je bio iznudjen potez zbog Uinijevo dizanja Brauna).

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zveki mnogo kenjaš. Ćuti malo i igraj. Koliko sam jadan sa visokim trenutno kad sam spao na tvoj dvojac Theis i Williams III.

 

Jedina dobra stvar je što nisam morao da dajem Oladipa za Will III +1.

Markieff PER - 7.38, Wood PER 24.73. E moj strategu na klupi Detroita...

Link to comment
Share on other sites

Kakav bre Wood de da igra kada ce Drum i Blake da biju po 40 minuta da se uguze u Po
u Detroitu postoje samo 5 relevantna fantazi igraca (6 ako racunas brucea). Drum-Blake-Rose/Jackson- Kenard(za poene i 3).
Ovo ostalo su kese...
Raduje i partija Cj.Miles ovakva 1 partija posle ozbiljne povrede, jos sranje konkurencija, moze to da ispadne jos 1 pristojan prangijas.
 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Zveki mnogo kenjaš. Ćuti malo i igraj. Koliko sam jadan sa visokim trenutno kad sam spao na tvoj dvojac Theis i Williams III.

 

Jedina dobra stvar je što nisam morao da dajem Oladipa za Will III +1.

Markieff PER - 7.38, Wood PER 24.73. E moj strategu na klupi Detroita...

 

Niko ozbiljan nije lud da da nekog ozbiljnog igraca za igraca za koga se ne zna tacno kada se vraca na teren, koliko ce ga dozirati, koliko ce ga odmarati na b2b mecevima i koji ima samo 2 meca u 1/8 u PO.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Kakav bre Wood de da igra kada ce Drum i Blake da biju po 40 minuta da se uguze u Po
u Detroitu postoje samo 5 relevantna fantazi igraca (6 ako racunas brucea). Drum-Blake-Rose/Jackson- Kenard(za poene i 3).
Ovo ostalo su kese...
Raduje i partija Cj.Miles ovakva 1 partija posle ozbiljne povrede, jos sranje konkurencija, moze to da ispadne jos 1 pristojan prangijas.
 

To sam i ja rekao uiniju, ali nikad se ne zna kada će Grifin da se povredi.

 

Čitao sam neke priče iz kampa Detroita, koje su procurele, kažu da je upitno koliko će Blejk odigrati mečeva ove godine. U lošem je stanju. Nemoguće je da izgura celu sezonu.

 

O 40 min. nema govora.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Ce vidimo, Blake je prosle igrao 35 toliko ce i ove. Njegov stil igre je toliko razlicit od onog sto je usao da se ne trosi uopste sto se tice skokova i atletike.
Rekoh Detroit ima 5 korisnih igraca a toga imamo 2 u mom timu, Drum je zver ovu 2 dvojicu ne bi dirao nikako (Blake i Jackson).
Zbog staklenosti Jacksona i Ruza i Bruce Brown moze imati dobru produkciju, kao i Galoway u ulozi ppm masine. Ovo ostalo meh. Snell kao renta player za dan  neke 3 i po koji skok mozda stl...
Naravno pod pretpostavkom da se bore za PO jahace ovu 5 po ceo dan.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wook said:

e, ovo je zanimljivo. da vidimo @Noćna_mora_b92_fantazera ko će bolje da hendluje izostanak prvog pika. ja ajtona ne dam, makar ispao.

 

Rekoh ti već u poruci kako ljudi gledaju/bi gledali na to. 😁

 

Jbg. Okolnosti - ono kad je situacija žešće zajebana.

 

Ali takve situacije volim, to mi daje motivaciju. Što bi Dulo rek'o "fenomen opruge". 😈

Edited by Noćna_mora_b92_fantazera
Ispravka
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad sam već tu, ako nekome treba ljudstva, ja imam svašta nešto korisno u ekipi, pa bi mi i pored ove novonastale situacije neki 2 za 1 ili 3 za 2 i sl. trejd odgovarao (ja dajem više igrača). Tu ne računam Collins-a, btw. 😊

 

Tako da, ako ima zainteresovanih, slobodno šibajte poruke, pročitaću sve večeras/ujutru, sad odoh da se roknem. 😁

Edited by Noćna_mora_b92_fantazera
typo
Link to comment
Share on other sites

Ajde da se malo kurčim, dok još mogu. 😂

Pa kaže:

"...Vredno radim svakog dana, da prehranim decu,

ribi ližem picu i kad ima Mecu..."

 

@jowanitza997 Ovo sam ti kao malo nešto vratio, za ono razčmarivanje od prošle sezone. 😄😜

Bez zezanja, ispade odličan duel, poslednjeg dana se o 7 kategorija odlučivalo, a obojica imali samo po 4-5 igrača.

 

Prilično sam siguran da nikad do sada nisam igrao neizvesniji duel tj. sedmicu na fantasy-ju.

 

Kapiram, bolje ovo gore, nego Zvekijeve trule i bajate fore, koje ponavlja kao papagaj. 😂😂

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj mali seronja nastavio Wini-evim stopama :wink2:

 

E da, duvaj ga Wini-eeeeeee :whistling:

 

 

Jbt, Al odigrao partiju sezone, stetocina Russ nasao kad' da odmara ... itd...

 

Jbg, ovo moze samo meni da se desi :wink2: (naravno)

 

:s_d:

 

BoraBoraoooooo znas da imam najbolje ponude.... izvolte :default_coffee:

Edited by John Dies at the End
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Begaj tamo neki Troy imao Dd pa taj dd do kraja sezone nece da vidi 😕 lee 10/11 slobodna sve neki g ligasi a ti kukas na all stara Al Horforda 🤔💯

 

Cek' da vidim koji je taj Troy :s_d: 

 

 Ovo je tek pocetak Troya:wink2: 

 

Da, jbt, nisam verovao kada sam video jutros  procente bacanja :lol_2:  

 

I zauzdaj malo ovog tvog Grka 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...