Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Rece lik koji davi sa epp-om i jednim jedinstvenim Matisom iz File. I koji je sinonim za fantazi epp. Bejns nije za prodaju, samo se divimo njegovim fenomenalnim partijama i statsima. I bolje bidni dobar i ne nerviraj me da ne bi prosao kao onomad u 1/2. Taman kad sam se uziveo u ovu borbu za opstanak ima da me iznerviras da teram do kraja.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Trebalo je ovog vikenda da bude arbitraža oko Aytona. Unija igrača je spremila odbranu i šta ti ja znam...nadaju se smanjenju kazne, ali videćemo.

 

Koliko sam shvatio, ne može da prodje fora ne znam šta sam sasuo u sebe, već im mora dati tačnu listu svega što je uzimao i ako se dokaže da je nešto od toga moglo izazvati pozitivne rezultate na testu, a da on toga nije bio svestan, mogu da mu smanje kaznu. Mada, to su priče za decu, verovatno je pokrivao neki žešći doping.

 

Ovih dana biće sve poznato. Ostaje li puna kazna, ili će mu smanjiti.

33 minutes ago, Zvezdinho said:

Rece lik koji davi sa epp-om i jednim jedinstvenim Matisom iz File. I koji je sinonim za fantazi epp. Bejns nije za prodaju, samo se divimo njegovim fenomenalnim partijama i statsima. I bolje bidni dobar i ne nerviraj me da ne bi prosao kao onomad u 1/2. Taman kad sam se uziveo u ovu borbu za opstanak ima da me iznerviras da teram do kraja.

 

Više ga pominješ ti, nego ja. Udavio si sa Bejnsom. Na svakoj stranici po par upisa o njemu.

 

Nemoj se nadati, nećeš ga trejdovati. Nije niko glup da ti da igrača za FA ubod koji ima ograničen rok trajanja.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wook said:

Trebalo je ovog vikenda da bude arbitraža oko Aytona. Unija igrača je spremila odbranu i šta ti ja znam...nadaju se smanjenju kazne, ali videćemo.

 

Koliko sam shvatio, ne može da prodje fora ne znam šta sam sasuo u sebe, već im mora dati tačnu listu svega što je uzimao i ako se dokaže da je nešto od toga moglo izazvati pozitivne rezultate na testu, a da on toga nije bio svestan, mogu da mu smanje kaznu. Mada, to su priče za decu, verovatno je pokrivao neki žešći doping.

 

Ovih dana biće sve poznato. Ostaje li puna kazna, ili će mu smanjiti.

 

Više ga pominješ ti, nego ja. Udavio si sa Bejnsom. Na svakoj stranici po par upisa o njemu.

 

Nemoj se nadati, nećeš ga trejdovati. Nije niko glup da ti da igrača za FA ubod koji ima ograničen rok trajanja.

 

Deglisha je ti vide sta ovaj napisa:18: Kaze ladno ne reklamiram Matisa dechka iz File, vise ga vi spominjete:18:

 

Bejns nije na prodaju.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

kao što rekoh, rip zach, we hardly knew ye 

 

Portland Trail Blazers forward Zach Collins will be out for “months, not weeks”, with “a return time for the playoffs” being a possibility according to a report from Dwight Jaynes of NBCSportsNorthwest. Collins injured his left shoulder Sunday in a game versus the Dallas Mavericks.

The article quotes league sources for the information. It also states that surgery decreases the chance of repeating the injury compared to natural healing.

Link to comment
Share on other sites

piše da je doubtful, mada ti tvoji šatro imaju dtd sve do tekme a onda cepaju 30min

 

sutra da preživim nekako obrvu, pa u sredu idete na slavu kod luke

 

 

ako vas interesuje koja je to slava u sredu na koju ste pozvani - sveti triple double

 

tenor.gif

Edited by uini
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...