Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Za turnera i looneya  imas 2 out mesta koja za to sluse nisu dtd kao Adams 2 meca da samo drzi mesto u rosteru. To sto  si od starta imao jedno out mesto manje to je tvoj problem

Vidiš da ne kukam. Ćutim i igram. Ti si mi smešan, kukaš zbog pilaćara kao Winslow i zbog Adamsa, dok ti protivnik igra bez PG-a i Bagleya.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Ne igra Barton, ako ne bude igrao ni WhiteSide, najebali smo jer su skokevi nereseni. Josh igramo sve vreme bez drugog pika. 

Clutchov tim oziveo nakon potopa prvih par dana, moji se svi sjebali..

 

Ponudio sam se da otkupim prava na drugog pick-eta ? Slusam ponude 

 

47 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Evo ga Okafor 20/10 samo ga nema kod mene, Gendry siso jebale te rotacije.

i maxi i ruza upitni bogami lepa nedelja

 

Nadohnadices sve to vec sledece nedelje protiv znas vec koga, jer znas vec samo kome to moze da se desi 😴

 

6 minutes ago, uini said:

dodade jrue hartu za 3pts, ja u fazonu izdaja 

 

Und LonZo sisica, asistira Juretu... Jbg pise se ass trebalo bi da sam Happy , ali 😴

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

I maxi i ruza su dtd tj ruza ne igra danas 24 na rejter!, I maxi ce tesko sutra, to su 4 dtd, 4 prazna aktivna mesta. Inace ti pilicari su jedno 30 puta korisniji od mocnog Lunija

Jeste zato si pre neki dan davio za Oladipa i mocne ponude tj kukao da ti neko nesto posalje

Imaš problema sa logičkim zaklučivanjem. Ispitivanje tržišta i slanje ponuda za tebe je jednako kukanje :lol_2: Važi. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste tako se "ispitivalo" trziste i za Bugija pa je bilo nije mi igrao Bugi =/ , a za Kawhija ce cim se George vrati, kada dtd postanu ucestali da se "ispita trziste"
 


 

Vidiš da nemaš pojma sa zaključivanjem. Kakve ovo veze ima sa tvojim kukanjem oko dtd. Saberi se. Imam pametnija posla.

Link to comment
Share on other sites

Ima samo je to malo komplikovanije.
Posto imas jedno te isto ciklicno ponasanje, prvo guranje debilnih projekcija da se upeca neko za trejd, pa onda idu  klipovi kako kida pik x runde mogli ste jeftino da ga uzmete, a onda kada ga ne uvalis, ide  kukanje kao sto si kukao prosle godine za Bugija.
To se zove  modus operandi svake godine jedno te isto. Ni prosle godine nisu kukao na startu kako ti ne igra Bugi vec kasnije zato je i postao meme, tako ces i sada cim se zavrsi faza pokusaj uvaljivanja. 
A nulta faza ti je pred svake sezone kako neces da igras aktivno a dizes FA od sumraka do svitanja.
A posle da zakljucis zasto je OUT korisnije od dtd to je sledeca faza i to ces morati sam. Pogotovo kada imas 4 dtd a za neke se unapred par dana zna da su out.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...