Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Pazarih i ja neki namestaj u Matisu iz Ivanjice, kad nema Nefe, sad mora u Matisu jer smo tako u mogucnosti :s_d: Samo sam pazario 1s pre vremena pa mi Kori Dzozef nece igrati veceras:frusty:

 

Skliznuo ti prst sa obarača? 😁😂😂

 

Jbg. nezgodno je to.

Evo mene @Wook proziva kako ne spavam noću, a ja navio sat, specijalno za Jokaru protivu Mordora + da malo zakačim kraj u Kanadi, kad ono meč teško njesra bio, te sam se tako fokusirao na Buckets-ovu dominaciju na severu a posle na ono ludilo u Teksasu, ponajviše jer videh da se Lonnie zapalio.

Pokupih ga u onoj jedinoj preostaloj ekipi što sam napravio ove sezone još pre ovog meča, jer sam video da daje znake života. 

A jutros sam ga jedno dobrih 45 minuta držao obeleženog za uzimanje, dok sam vagao da li, šta, kako i umesto koga i prelomih na kraju.

Nisam imao predstavu za 1 meč u narednih 8 dana, što @Drakaris spomenu, ali šta je tu je, dobrodošao malac! 😀😉

 

Inače Vučini je lako da se kurči, kad ga je onako usralo sinoć.

Pratio sam boxscore, mislim da onih 5-6 njegovih bezveznjaka nisu promašili više od 3 šuta ukupno u 2/2.

Šta reći, kad mu je Kawhi odigrao najslabiju partiju noćas. Epski user!

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li mi se ovo vraća za prethodne godine, ali baš nemam sreće. Usrani Cam Reddish rekord karijere u poenima i trojkama sinoć, Dinwiddie i Fournier mogu da pripaljuju do mile volje jer su povređene glavne opcije u njihovim timovima, Justin Holiday i Doug McfuckinDermott naravno dvocifreni sa preko 50% šuta iz igre što je teška anomalija, Frank Kaminsky isto postade odjednom glavna napadačka opcija bednika iz Arizone...na sve to protivnik ima 7, 8 mečeva više - Kemba i DeGrozan mi imaju samo 2 meča ove nedelje, kao jedine pouzdane opcije za poene koje imam.

 

Sreća pa sam napravio solidnu zalihu na početku sezone inače bi ovo bila gola borba za opstanak. 

 

Na FA bukvalno nema šta da se uzme, a ja iz dana u dan čekam neke bezveznjake da proigraju.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wook said:

@Noćna mora B92 fantazera Jesi navijao sat iz za Bambu, kad se Vucevic povredio, a i prosle godine za Farieda, kad se Kapela skrsio, jesi li isto navijao sat?

Nije. Uzeo ga je bio kratkorocno za jedno vece, medjutim, povredi se Vucko bas tu noc. U fantaziju treba imati i srece. 

 

Hjuston digao bunu protiv utakmice sa Bruklinom. Ceka se odgovor. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Wook said:

@Noćna mora B92 fantazera Jesi navijao sat iz za Bambu, kad se Vucevic povredio, a i prosle godine za Farieda, kad se Kapela skrsio, jesi li isto navijao sat?

 

 Ima Boro sixth fantasy sense

 

   @Chaos Is Me Mi smo protiv Berija i Altine s kojima sad igras imali 11-1-1 uz ajde da kazes 2 CAT koje su mogle tamo i ovamo i onda su se desili upravo navedeni.......

 

   ------

 

  Solidno vece nasih, vukli su ozbiljno Obrva, Hasan, CJ i donekle Sruder.... Duncan Robinson postade lagano starter sa dobrim trojkama, stilovima, solidnim skokovima i procentima. Melton i Bates su uneli nesto u kolone... Melton - 3stl, to mi se svidja. CJ je imao cak 4 !! blokade sa SG pozicije @Wook

 

   Enesa trener i dalje maltretira, steta stu to nije upao Diallo. Hood jedini tanak...  Ali Hasan jbt -> 22p (8/10 FG, 6/8 FT) , 16sk + 7as + 3blk.. Sprda se covek sa sezonom 🙂  

 

     

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Debeli pusti fantazi nego mi ti kazu sta to majstorisu na stadionu Napretka na tribinama, vidim iz stana da rade nesto.

 

Ne znam, ne vidim sa ove udaljenoi od 1500km, sac' upalim Google Street views :classic_biggrin:

 

Ma, kada sam bio pre mesec dana menjali stolice na istoku ( jug bio zavrsen) I popravlji beton(sku) podlogu i manje kozmeticke promene... sviranje q .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

E pa to, vidim ja nesto se beli istok.

 

Aha, radili du onu betonsku podlogu, ali pitanje je koliko je to kvalitetno i koliko ima da potraje :wink2:

 

Jos sad kad ugrade sedista da grejacima, da ne smrznes svoje stare kosti kada odes na utakmicu :classic_tongue:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Poslednji put u kladari igram svog igrača +. Mislio sam da će Haris doživeti renesansu protiv Urosa Nejakih iz Njujorka, ali izgleda rac. 

 

Valjda ce Fizdale uskoro dobiti otkaz. Sramotno je to što ne razvija Knoxa, već Bobije Portise i slične talibana od kojih NY neće imati ništa u budućnosti. Jedini trag će im biti na Google pretrazi Knicks rosters iz nastupajuce sezone, jer se niko neće ni sećati da su igrali za Knickse. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...