Jump to content

Forumas forumasu


Amigo

Recommended Posts

@Kronostime u pravu je @Constantin jer tu nema nikakve rasprave, samo se mozes pridruziti sa twittarenjem ili da se upustis u propagandu kao sto to radi npr @Dragan, sto me bas cudi da se covek ozbiljnih godina i to Svice bavi tako nekom copy-paste propagandom.

@Dragan nije mi jasno kome je to namenjeno samo i da li zaista mislis da ce neko promeniti svoje stavove zbog toga i cime to doprinosi toj raspravi ili je samo ono kud svi Turci tu i mali Mujo.

Edited by Amigo
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Amigo said:

@Kronostime u pravu je @Constantin jer tu nema nikakve rasprave, samo se mozes pridruziti sa twittarenjem ili da se upustis u propagandu kao sto to radi npr @Dragan, sto me bas cudi da se covek ozbiljnih godina i to Svice bavi tako nekom copy-paste propagandom.

@Dragan nije mi jasno kome je to namenjeno samo i da li zaista mislis da ce neko promeniti svoje stavove zbog toga i cime to doprinosi toj raspravi ili je samo ono kud svi Turci tu i mali Mujo.

Hajde ti pocni neku raspravu, mozda mi i promenis misljenje.

Ocigledno da vam bas nije leglo ovo "pregrupisavanje" Rusa (koje sam jos u maju propagandno najavio).

Ili cekas dok stabilna budala ponovo dodje na vlast i podrzi zlog gnoma ? Ili da se jadna Evropa smrzne i NATO propadne ?

 

Edited by Dragan
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dragan said:

Hajde ti pocni neku raspravu, mozda mi i promenis misljenje.

Ocigledno da vam bas nije leglo ovo "pregrupisavanje" Rusa (koje sam jos u maju propagandno najavio).

Ili cekas dok stabilna budala ponovo dodje na vlast i podrzi zlog gnoma ? Ili da se jadna Evropa smrzne i NATO propadne ?

 

 

No comment, samo nastavi.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dragan said:

Hajde ti pocni neku raspravu, mozda mi i promenis misljenje.

Ocigledno da vam bas nije leglo ovo "pregrupisavanje" Rusa (koje sam jos u maju propagandno najavio).

Ili cekas dok stabilna budala ponovo dodje na vlast i podrzi zlog gnoma ? Ili da se jadna Evropa smrzne i NATO propadne ?

 

Nema potrebe da širiš diskusiju na 50 tema. Ja sam otišao s teme zato što je Devil tražio da se banujem. Napisao sam i to da me je on lično oterao sa teme takvim spolitavanjima, kakva su već bila. Pošto mi je već učitana "retorika Slobodana Miloševića" dobio kaznu za to, po mom mišljenju i ubedjenju čist revanšizam za nešto drugo, ne želim da se ponižavam i dajem inspiraciju nekome da leči svoje komplekse na meni. Nema potrebe ni ti da učitavaš i čitaš misli drugim forumašima šta oni misle o "pregrupisavanjima" i sličnim akcijama, ako oni već ne žele da ga iznesu na za to predvidjeno mesto. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Nema potrebe da širiš diskusiju na 50 tema. Ja sam otišao s teme zato što je Devil tražio da se banujem. Napisao sam i to da me je on lično oterao sa teme takvim spolitavanjima, kakva su već bila. Pošto mi je već učitana "retorika Slobodana Miloševića" dobio kaznu za to, po mom mišljenju i ubedjenju čist revanšizam za nešto drugo, ne želim da se ponižavam i dajem inspiraciju nekome da leči svoje komplekse na meni. Nema potrebe ni ti da učitavaš i čitaš misli drugim forumašima šta oni misle o "pregrupisavanjima" i sličnim akcijama, ako oni već ne žele da ga iznesu na za to predvidjeno mesto. 

Cekaj malo, zar nije upravo tvoj saborac sada poceo tu diskusiju na za to nepredvidjenom mestu ?

Za mene je ok - on je meni rekao svoje, ja njemu moje i uopste ne zelim siriti diskusiju o ratu.

 

Evo jos malo forumas forumasu. Hteo sam napisati samo njemu, ali evo sada i tebi.

Tipicno neutralno.

Prvo provocirate, a posle kukate kako vas diskriminisu i demonstrativno odlazite sa foruma.

Prosto da coveku suza kane. 😞

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dragan said:

Cekaj malo, zar nije upravo tvoj saborac sada poceo tu diskusiju na za to nepredvidjenom mestu ?

Za mene je ok - on je meni rekao svoje, ja njemu moje i uopste ne zelim siriti diskusiju o ratu.

 

Evo jos malo forumas forumasu. Hteo sam napisati samo njemu, ali evo sada i tebi.

Tipicno neutralno.

Prvo provocirate, a posle kukate kako vas diskriminisu i demonstrativno odlazite sa foruma.

Prosto da coveku suza kane. 😞

 

Nemoj da se svrstavaš u tor s tim "neutralni", ipak si ti iz grupe korektnih forumaša, ne treba ti to. No ako je to "in" u kolektivu, ok je. Možda II nek II lajk padne. Amigo je govorio o sasvim nekim drugim stvarima, ako to možeš da razdvojiš, biće ti jasnije. Nemoj da gubiš vreme s "neutralnima"....

 

Ja inače ne smatram sebe "neutralnim"...

 

Ode baterija...a i utakmica je.. 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Amigo said:

@Kronostime u pravu je @Constantin jer tu nema nikakve rasprave, samo se mozes pridruziti sa twittarenjem ili da se upustis u propagandu kao sto to radi npr @Dragan, sto me bas cudi da se covek ozbiljnih godina i to Svice bavi tako nekom copy-paste propagandom.

@Dragan nije mi jasno kome je to namenjeno samo i da li zaista mislis da ce neko promeniti svoje stavove zbog toga i cime to doprinosi toj raspravi ili je samo ono kud svi Turci tu i mali Mujo.

Hajde ti meni Constantine (vidim da si i ti korektan covek) reci, kako bi ti odgovorio na pravi nacin na ovo boldovano.

Sto se tice svrstavanja - on je nesto meni spocitao, ja mu odgovorio.

Otkud to da se ti nadjes pogodjen ?

 

 

Edited by Dragan
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Dragan said:

Hajde ti meni Constantine (vidim da si i ti korektan covek) reci, kako bi ti odgovorio na pravi nacin na ovo boldovano.

Sto se tice svrstavanja - on je nesto meni spocitao, ja mu odgovorio.

Otkud to da se ti nadjes pogodjen ?

 

 

Jes ti je bold poprilično dugačak....Amigo je govorio o MO na toj temi, a ti si zahvatio situaciju na bojištu, i zakačio čuvenu mantru, koju baš rabe na toj temi "neutralni".  Rastumačio si nečije misli, šta odgovara, a šta ne...

 

Kvotovao si prvi post i konstatovao "vi".....zsto mislim da si se nekako i meni obratio. I dalje tako mislim 😁

 

Apropo bolda, verujem da možeš smisleno da odgovoriš i zašto nekog podržavaš, i da daš argumente, zašto to nije propaganda već fakti i da demantuješ da nisi pripadnik nekog "tora" već sam svoj.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Jes ti je bold poprilično dugačak....Amigo je govorio o MO na toj temi, a ti si zahvatio situaciju na bojištu, i zakačio čuvenu mantru, koju baš rabe na toj temi "neutralni".  Rastumačio si nečije misli, šta odgovara, a šta ne...

 

Kvotovao si prvi post i konstatovao "vi".....zsto mislim da si se nekako i meni obratio. I dalje tako mislim 😁

 

Apropo bolda, verujem da možeš smisleno da odgovoriš i zašto nekog podržavaš, i da daš argumente, zašto to nije propaganda već fakti i da demantuješ da nisi pripadnik nekog "tora" već sam svoj.

Bold je dugacak jer je prakticno ceo post posvecen meni, iako doticnog gospodina nisam pominjao, niti sam mu se obracao vec jako dugo (ako ikada uopste?).

On je spominjao da ja vrsim propagandu, a to se moze odnositi samo na rat u Ukrajini, dakle on je indirektno poceo tu temu i to ne tamo gde joj je mesto.

Ako hoce da raspravlja na tu temu, zasto onda ne dodje tamo i pokrene argumentiranu raspravu, zasto podrzava toga koga podrzava, ali ne - prvo ogovara druge ovde, a onda mudro cuti. 👎

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Mama_mia said:

 

Proverila sam nekoliko puta da li si nesto pomesala nickove i postove i vidim da si jedino ti sama poverovala da si napisala nesto sto je za ban i osim tebe nitko.

Pojasni malo sta je od onoga sto si napisala za ban ....i ako jeste, zasto mislis da je DJ vasa nadlezan za takve stvari...Ocigledno je da nisi razumela ni rec - DJ ti je odrzao ovde, dopisnu skolu iz nekih predmeta, obratila sam se njemu da reaguje na isti nacin

kako je smireno i strpljivo reagovao na sve ostalo sto si napisala. To je trebalo da bude saljivo. Po subjektivnoj proceni saljivo, ne mozemo svi da budemo smesni i duhoviti onako kako se zamisljamo :lol_2: (ovo na svoj racun stavljam smajl)

 

Ali DJ nije moderator niti je moje obracanje njemu bilo poenta na koju si se osvrnula. Poenta je sve ostalo, od intelekta do apela da se smanji `glorifikacija zapada`

 

Ne bih rekla da je navedeno razlog za tvoje banovanje, nerazumevanje ili neznanje nisu razlog banovanjima....

 

Znaci OFF na `intelekt i glorifikovanje zapada` :wink2:

 

 

 

 

Premestila sam ovde jer se uostvari uopste ne tice teme nego tvog animoziteta. 

 

Ja tebi ne dugujem nikakvo objasnjenje, pogotovo sto te ne smatram dobrim sagovornikom. Ne smatram te ni inteligentnom ni glupom, nego samo malicioznom. I to ne samo u odnosu na mene, nego na one na koje napravis neki pik. 

 

Doduse, retko i vidim neki tvoj post koji se tice teme, obicno dodjes da nekog ismevas, repliciras i ucis ga pameti, ispravljas gramatiku i rasclanjujes recenice pa ih tumacis kao neka uciteljica u trecem razredu. 

 

Razumi kako hoces moje recenice, nije moj problem. Pozivas moderatore da tacno sta, da me uce kako da razmisljam o stvarima oko sebe? Ovo nije pitanje, ne interesuje me tvoj odgovor, niti bilo koja komunikacija sa tobom. 

 

Rekla bih da si mi zabavna, stavljale neke emotikone koji se valjaju od smeha... bilo sta, ali ovo je drugo i poslednje moje obracanje tebi u nekih par godina, jer neces me dotuci na iskustvo da se valjam sa tobom u blatu. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dragan said:

Bold je dugacak jer je prakticno ceo post posvecen meni, iako doticnog gospodina nisam pominjao, niti sam mu se obracao vec jako dugo (ako ikada uopste?).

On je spominjao da ja vrsim propagandu, a to se moze odnositi samo na rat u Ukrajini, dakle on je indirektno poceo tu temu i to ne tamo gde joj je mesto.

Ako hoce da raspravlja na tu temu, zasto onda ne dodje tamo i pokrene argumentiranu raspravu, zasto podrzava toga koga podrzava, ali ne - prvo ogovara druge ovde, a onda mudro cuti. 👎

E moj @Draganslabo si ti pratio ovaj forum. Ne bih dalje popit cu ban.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dragan said:

Bold je dugacak jer je prakticno ceo post posvecen meni, iako doticnog gospodina nisam pominjao, niti sam mu se obracao vec jako dugo (ako ikada uopste?).

On je spominjao da ja vrsim propagandu, a to se moze odnositi samo na rat u Ukrajini, dakle on je indirektno poceo tu temu i to ne tamo gde joj je mesto.

Ako hoce da raspravlja na tu temu, zasto onda ne dodje tamo i pokrene argumentiranu raspravu, zasto podrzava toga koga podrzava, ali ne - prvo ogovara druge ovde, a onda mudro cuti. 👎

Da te ispoštujem. Možda sam bio "razbacan" malopre.....Da ja ne glumim nečijeg samopozvanog advokata, a na dobrom sam putu, jer mislim da je i on dovoljno pametan da ako želi ti odgovori, ako neće, njegova stvar. Ima li štogod da ja tebi dugujem u vezi svega toga, da razjasnim, tu sam :s_d:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dragan said:

prvo ogovara druge ovde, a onda mudro cuti. 👎

 

Ogovaranje je kada nekome pricas iza ledja, ova tema je direktno obracanje forumasa drugom forumasu. Ja sam ti rekao kakav je moj utisak u vezi tvog pisanja direktno i nemam vise sta da o tome kazem.

To sto se to tebi ne svidja, ja ti ne mogu pomoci. Eto Koca me pamti izgleda kao nekog ozloglasenog negativca i ja se naravno sa tim ne slazem, ali to je njegovo misljenje koje ja nemam namjeru da osporavam, uzaludno je to u ovakvom okruzenje, gdje se sve svodi na mi i oni i to obavezno kao teski neprijatelji. Ja sam uvijek bio protiv toga, ali vodjstvo foruma ne misli tako, tako da se pravi neki geto, koji na takav nacin nece nikada nikoga ubijediti npr ko nije za NATO, da postane NATO-ovac.

Vise puta sam rekao da je to u praksi totalno antiproduktivno. To to pricam iz prve ruke, jer ja sam protiv NATO, a ova pisanija ovde koja propagira NATO, mene jos vise odvraca od toga, kao i svaka druga propaganda, kao i sto me odvracaju i prica politicara sa druge strane, Vulin i slicni.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bože, k'o babe ste, svi skupa. Na drugim temama se pojavljujete kao zrele, pametne i drage osobe, a ovdje dodjete nalik na babe narikače, da se ojadate i žalite jedni na druge, poput djece. Na pokojnom forumu, lišenom političke korektnosti, mogli smo se slobodno istresati jedni na druge. Ovo je sad nekakvo plakalište na kojem možemo izliti žuč koju nismo imali prilike izliti na "ozbiljnim" temama.

Živjeli!

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Baby said:

 

Premestila sam ovde jer se uostvari uopste ne tice teme nego tvog animoziteta. 

 

Ja tebi ne dugujem nikakvo objasnjenje, pogotovo sto te ne smatram dobrim sagovornikom. Ne smatram te ni inteligentnom ni glupom, nego samo malicioznom. I to ne samo u odnosu na mene, nego na one na koje napravis neki pik. 

 

Doduse, retko i vidim neki tvoj post koji se tice teme, obicno dodjes da nekog ismevas, repliciras i ucis ga pameti, ispravljas gramatiku i rasclanjujes recenice pa ih tumacis kao neka uciteljica u trecem razredu. 

 

Razumi kako hoces moje recenice, nije moj problem. Pozivas moderatore da tacno sta, da me uce kako da razmisljam o stvarima oko sebe? Ovo nije pitanje, ne interesuje me tvoj odgovor, niti bilo koja komunikacija sa tobom. 

 

Rekla bih da si mi zabavna, stavljale neke emotikone koji se valjaju od smeha... bilo sta, ali ovo je drugo i poslednje moje obracanje tebi u nekih par godina, jer neces me dotuci na iskustvo da se valjam sa tobom u blatu. 

 

 

Na ovoj temi je trebalo da mi pises lepe stvari i hvalospeve, a ti vidi sta radis izlivas svu zuc, bes i frustrac. za sve ono vreme sto sam ti nedostajala dok si me drzala na ignoru ....zar nisi primetila da ti ne repleciram niti te kvotiram, obracala sam se DJ vasi, ali ti si pomislila da je on moderator ida ja obracajuci se njemu u vezi tvojih konstrukcija zapravo zelim da te on banuje, posle ne volis da neko crkava od smeha, pa kako? ...i to sa moderat. ponavljas i ovde.... i da se ne valjam od smeha, ali i to vidis kao valjanje u blatu nema smeha to je blato? Smej se ti meni ja cu biti ok....ali ni smejati se nije dato svima

 

Primitivni stavovi i ignorancija, kontradikt. i nelogicnosti na mene uticu bas lose

mozda ti se zbog toga nesto tu oko mojih postova ne dopada. Ali moj stil je oduvek takav,

pritom sam neopisivo suzdrzana i strpljiva, ne psujem, ne koristim jbte i ostale postapalice, ljubazna sam, normalna, zadovoljna u sva tri sveta, sto i tebi zelim.... pa me cudi ovakav tvoj izliv muke....

 

Citirala si me nekoliko puta nisam ti odgovarala jer znam da to nicemu ne vodi, osim tvojoj besmislenoj ljutnji i nemanju odgovora. Pitala sam sta si to napisala da si pomislila da je to bio okidac za banovanje tebe i tvog misljenja? To nista, ali ubedjena si da sam prizivala DJ da te banuje, posle da se ne valjam u tom tvom blatu od smeha

 

 

Jos jednom DJ vasa nije moderator, zapamti bar to.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...