Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Cuh par stvari vezano za klince iz FKP. 

 

Djerlek vrlo blizu odlaska u Italiju, menadzerskim kanalima naravno. Steta sto nije proigrao u Partizanu, ali on je desetka, nije levo krilo, i jasno je bilo da nece nista odigrati tamo.

 

S druge strane, Savo je vrlo zadovoljan Lakcevicem kog je prekomandovao iz Teleoptika, sto me je malo i zacudilo. Solidan je igracic bio u mladjim kategorijama OFK-e, ali za moj ukus mu je falilo i tehnike i snage za nesto ozbiljnije, s obzirom da je krilo. I da, uz to vrlo problematican klinac, pusi kao lud, tako da bi morao i glavu da sredi. Kazu da ce ostati u prvom timu. Zimus je trebao u Spartak da predje, trenirao s njima, al nije prosao tamo.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites



Cuh par stvari vezano za klince iz FKP. 
 
Djerlek vrlo blizu odlaska u Italiju, menadzerskim kanalima naravno. Steta sto nije proigrao u Partizanu, ali on je desetka, nije levo krilo, i jasno je bilo da nece nista odigrati tamo.
 


Ja nesto nisam primetio da je igrao krilo. Decko je igrao centralnog veznog, vrlo cesto ultra defanzivno. A i kad je prelazio u fazu napada nisam primetio da ima glavu za desetku. Uostalom, decko trenutno nema telo za iole ozbiljan fudbal. Po meni je gurnut u prvi tim da bi bio sto pre prodat. Ne znam kakvi se novci mogu uzeti za njega.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Alek The Great said:


 

 


Ja nesto nisam primetio da je igrao krilo. Decko je igrao centralnog veznog, vrlo cesto ultra defanzivno. A i kad je prelazio u fazu napada nisam primetio da ima glavu za desetku. Uostalom, decko trenutno nema telo za iole ozbiljan fudbal. Po meni je gurnut u prvi tim da bi bio sto pre prodat. Ne znam kakvi se novci mogu uzeti za njega.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

 

Igrao je krilo kad je prekomandovan u prvi tim. Cak je i jedan derbi poceo levo. Tek posle je pomeren u vezni red, al kao sto kazes, imao je nesto defanzivniju ulogu od one na koju je navikao. Mislim da ni minut nije imao na desetci, al ispravite me ako gresim. Ali da, slazem se da je prerano gurnut u prvi tim. 

 

Petar Gigic potpisao. To zaboravih sinoc da napisem. OFK-ino dete, igrao u Macvi prosle godine, napadac. I da, Nikolic je sklonjen zbog nediscipline iz prvog tima, bice da se nije resio starih navika, bas steta, meni zanimljiv igrac skroz. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/27/2019 at 7:12 PM, Bejbl said:

Kilmarnock mu dodje tu negde kao Radnik Surdulica. 🙂

 

 

Izneverili su me, precenjeni su...I Surduličani bi otresli ove Velšane u dva meča.

 

Quote

 

Nisu imali vremena za slavlje, jer su već u petak morali ranu ujutru da budu na nogama. Ali, ne zbog trenigna, nego odlaska na posao.

- Moramo da uživamo, spustimo se na zemlju, pa opet isto da uradimo. Idemo u Srbiju da igramo protiv Crvene zvezde iz Beograda - kazao je Morison.

- Partizana - odgovorio je novinar.

- Da, Partizana, da, to je veliki izazov za nas,  11 muškaraca na 11 muškaraca.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobra strana je što više nema podele bodova, tako da ćemo već na polusezoni ako ne i pre biti prle i tihi.

Jeza živa. Napunili smo se nekim prosečnim crnogorcima,  bivši fudbaleri lola i bambi plus cirkuzant suma. 

Edited by simply minds
Link to comment
Share on other sites

Potencijalni protivnici za treće kolo LE

 

Fehervar(Mađarska) - Vaduc (Lihtenštajn)
Haugesund (Norveška) - Šturm (Austrija)
Malatijaspor (Turska) - Olimpija (Slovenija)
Čikura (Gruzija) - Aberdin (Škotska)
Ventspils(Litvanija) - Gzira (Malta)

Link to comment
Share on other sites

Nisam ih gledao puno ali ovaj Savin tim izgleda prilicno ozbiljno. Doduse posle Bate i Gordana svako bi izgledao dobro. Zao mi je sto se odrekao Zakarica i Nikolica, ali neko je morao da plati gradjenje autoriteta. Fali nam jos taj zadnji vezni, jer Scekic nije igrac koji ima kvalitet za PFC. Ova dva nasa klinca su odlicna, nadam se da ce igrati cesto.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...