Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Nemas se cega bojati. :classic_smile: Prodace sve sto moze da se proda, docice dosta igraca od kojih retko ko moze da se nazove pojacanjem, u prvenstvu ce zaostatak biti dvocifren pre Nove godine i mozda se proguramo u grupe. Sve ovo znam jer imam kristalnu kuglu koja prikazuje buducnost. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Očekuje nas praznik fudbala.

 

Kilmarnok je imao sjajnu sezonu, prvi put su u evro takmičenjima od 66, pobeđivali su i Seltik i Rendžers, imaju sjajnu publiku, odličan teren i sasvim dobar tim.

 

Čitam malo šta pišu njihovi navijači, većinom konstatuju da nisu imali sreće na žrebu, ali su sa druge strane oduševljeni što se dolaze (ako prođu Velšane) na JNA.

Pominju lude navijače, sjajnu atmosferu na evro utakmicama i kvalitetno bip pivo...

Link to comment
Share on other sites

Odlican zreb
Ne znam bas koliko je dobar. Klasicna ostrvska ekipa, fizicki jaki i trce kao navijeni, igraju jacu ligu od nase i to osetno jacu. Ja mislim da Partizan nije prosao dobro u zrebu, ali videcemo...
Link to comment
Share on other sites

On 6/19/2019 at 4:57 PM, Helmet said:
On 6/19/2019 at 3:32 PM, #22 said:
Odlican zreb

Ne znam bas koliko je dobar. Klasicna ostrvska ekipa, fizicki jaki i trce kao navijeni, igraju jacu ligu od nase i to osetno jacu. Ja mislim da Partizan nije prosao dobro u zrebu, ali videcemo...

 

Bolje ovi veruj, nego oni bogati Kazakstanci. Od danas nasi momci su na Zlatiboru.

Nekako skupih hrabrosti da odgovorim, jos ovaj post i necu vise da smetam, ljute se modovi. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to FK Partizan 2019/20
On 6/21/2019 at 8:36 PM, #22 said:

 

Bolje ovi veruj, nego oni bogati Kazakstanci. Od danas nasi momci su na Zlatiboru.

Nekako skupih hrabrosti da odgovorim, jos ovaj post i necu vise da smetam, ljute se modovi. Pozdrav

Ovu drugu recenicu ne razumem, zasto se ljute modovi? Imas 9 postova sta si to mogao toliko krucijalno da zaseres za to kratko vreme ?

 

Mislim da si samo donekle u pravu, problem sa tim istocnjacima je atraktivnost i daljina putovanja. NAsi ih po pravilu potcene i dese se sranja. Ovi su iz ozbiljne lige, nisu dugo igrali Evropu i bice napaljeni kao mladi majmuni, katastrofalan zreb po meni, da je Zvezda pala sa njima ne bi mi bilo ni malo drago. Mislim da PArtizan mora veoma ozbiljno da ih shvati ili ce ispasti u sezoni upanja dok kazes keks.

Link to comment
Share on other sites

On 6/19/2019 at 4:57 PM, Helmet said:
On 6/19/2019 at 3:32 PM, #22 said:
Odlican zreb

Ne znam bas koliko je dobar. Klasicna ostrvska ekipa, fizicki jaki i trce kao navijeni, igraju jacu ligu od nase i to osetno jacu. Ja mislim da Partizan nije prosao dobro u zrebu, ali videcemo...

Pa nisam baš siguran da je škotska liga uopšte jača od naše, a kamoli osetno jača.

 

Celtic mnogo odskače od ostalih klubova.

Rangers je još uvek dosta slabiji, a ostalo  je daleko ispod.

 

Nije skroz relevantno, ali evo baš sam pogledao...Radnički i Čukarički su po transfermarketu jači od svih škotskih klubova izuzev Old Firm rivala.

 

Kilmarnock mu dodje tu negde kao Radnik Surdulica. 🙂

 

A i ne sećam se da je u poslednjih 30 godina, neki škotski klub sem Celtica i Rangersa imao nekog uspeha u Evropi.

Fergusonov Aberdeen je bio pre 35 godina.

Edited by Bejbl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...