Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

15 minutes ago, ZiS said:

Ne treba da ti bude misterija...Nista izgubili niste...nadobudan klinac problematicnog ponasanja bez ikakvog ucinka u ekipi koja je ispala iz PLS-a...

 

Kako nikakav ucinak? Decko je proletos bio ubedljivo najbolji igrac Teleoptika, bukvalno je sve od njega islo. Dao je 5 golova za polusezonu i to bas bitnih (za bodove), i namestio jos 4. Vrlo dobar ucinak za prvu seniorsku polusezonu i to u ekipi u kojoj se bas nametnuo kao najbolji igrac posle par treninga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Kako nikakav ucinak? Decko je proletos bio ubedljivo najbolji igrac Teleoptika, bukvalno je sve od njega islo. Dao je 5 golova za polusezonu i to bas bitnih (za bodove), i namestio jos 4. Vrlo dobar ucinak za prvu seniorsku polusezonu i to u ekipi u kojoj se bas nametnuo kao najbolji igrac posle par treninga. 
Ocekujem ono "ali"...

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

 

Kako nikakav ucinak? Decko je proletos bio ubedljivo najbolji igrac Teleoptika, bukvalno je sve od njega islo. Dao je 5 golova za polusezonu i to bas bitnih (za bodove), i namestio jos 4. Vrlo dobar ucinak za prvu seniorsku polusezonu i to u ekipi u kojoj se bas nametnuo kao najbolji igrac posle par treninga. 

Nisam gledao statistiku...gledao sam nekoliko meceva uzivo...TSC, Becej i Indjiju...U svakom slucaju ce manje prostora imati Zukic i Minja Neskovic zbog ovog menadzerskog isprdka...

Link to comment
Share on other sites

Doveli smo preko Pavlovića izvesnog Sadika iz Rome na pozajmicu.

 

spacer.png

 

 

Momak je prethodne 3 godine provodio po 6 meseci na raznim pozajmicama, zabio ukupno 8 komada, nigde nisu želeli duže da ga zadrže.

Sad je spao na nas.

 

Mogao bi da bude novi Dia 😄

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Xpert said:

Pantara komentarise tekmu na TV Partizan. 😆

 

"Suma za Scepana Scekica". Ja ne mogu stvarno.

 

14 hours ago, 34Barkley said:

ahahahahahahahahahahahaha

 

Molim vas da se sa više predznanja komentariše gospodin Željko Pantić. On Šćekića od milošte zove Šćepan još od kada je ovaj potpisao za Partizan.

Link to comment
Share on other sites

Ali ovo "kruze price da je 40 dug" je samo fora da se ljudi zavaraju. Bilo bi tesko objasniti da je dug za godinu dana porastao sa 15 na 40 miliona. I kako je moguce da je platni budzet 10 miliona? To mi je neverovatno. Pa koliko dobija ta radna zajednica?! Sramno.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Umoran sam i preznojavam se uzalud se naprezuci da ovo utuvim u svaku pojedinacnu glavu. Pritom sam sebi zvucim nadmeno dok ovo pisem, a nije mi uopste to zelja, posto smo svi zajedno u istim govnima.

Klubove nam vode kriminalci, nema poente uopste citati i slusati sta pricaju.

To sluzi iskljucivo za popunjavanje prostora u novinama i na portalima.

Isto je kao da procitas Ivicu i maricu i kazes sramota, sta oni ocekuju da poverujemo da odrasla zena moze da stane u Smederevac?

Jeste, upravo je na tom nivou.

Ozbiljan je kriminal u pitanju i drzava se ne obracunava s njim, zato sto u tome ucestvuje.

Borba, ljudi, na svim poljima protiv ovog ludila. Gradjanska neposlusnost za pocetak, a kad dodje vreme, svaki svog neka izabere subasu.

Grcenje po tviterima i vajkanje na forumima je besmisleno i bespotrebno.

Vucelicu i Terzicu, znamo sta radite, necete moci to vecno da radite. Kad dodje vreme za naplatu, bicemo tu.

Edited by The Walking Dravot
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/29/2019 at 8:02 PM, ZiS said:

Nisam gledao statistiku...gledao sam nekoliko meceva uzivo...TSC, Becej i Indjiju...U svakom slucaju ce manje prostora imati Zukic i Minja Neskovic zbog ovog menadzerskog isprdka...

 

Ne znam odakle ti ovo za kokira da je nadobudan i problematicnog ponasanja? A jos besmislenije mi je ovo menadzerski isprdak. Decko do pre sest meseci maltene nije ni imao menadzera verovatno zato nije ni igrao. Prolazi vec tri puta pripreme A tima kao racuna se na njega i onda ga odjebu.

Link to comment
Share on other sites

Connahs Quai (WAL) vs Kilmarnock(SCO).  Skoti dosta bolji, al ne uspevaju ga umuljati.

1:2 kraj. Povedose domacini slucajno, pa je Killy, u zavrsnici, dao dva gola. Iz penala i nakon kornera, u poslednjem minutu.

 

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Да је Партизан приватни клуб...

 

Стојковић

 

Милетић Миленковић Настасић Обрадовић


Матић Лукић Живковић Љајић

 

Митровић Шапоњић

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2019 at 11:13 AM, Srbija said:

Да је Партизан приватни клуб...

 

Стојковић

 

Милетић Миленковић Настасић Обрадовић


Матић Лукић Живковић Љајић

 

Митровић Шапоњић

 

 

Promasio si temu, nismo mi jedan od cetiri stuba Srbije pa da nam igraju samo Srbi. Mi smo uvek bili kosmopolitski klub, sirom rasirenih ruku za igrace sa svih krajeva planete. :heart::classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, hummingbird said:

 

Promasio si temu, nismo mi jedan od cetiri stuba Srbije pa da nam igraju samo Srbi. Mi smo uvek bili kosmopolitski klub, sirom rasirenih ruku za igrace sa svih krajeva planete. :heart::classic_smile:

Ма ви сте мафијашка прћија као и други близанац

 

41 minutes ago, hummingbird said:

:heart::classic_smile:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...