Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

 
 
 
3 hours ago, taliesin said:

Pozdrav Saletu Ilicu i puno srece u onome sto izabere za svoju buducu karijeru. Bio je veliki talenat, poslednji izdanak one stare jugoslovenske skole fudbala u kojoj su dominirali igraci slabe kondicije ali izuzetne fudbalske vizije (Pape Susic, Dejan Savicevic, Marko Mlinaric, Piksi Stojkovic, Blaz Sliskovic, Admir Smajic, Franjo Vladic,...), ono sto smo kolokvijalno zvali "desetkama". Napisao sam nesto slicno o Milijasu, ni Sale nije dostigao ono sto je mogao po talentu ali danas vise nije bitno zbog cega, niti je danas dan za tu temu. Ispalo je da su obojica bili endemske biljke koje su cvetale samo u klubovima za koje su vezali duge godine svojih karijera. To im je, eto uskratilo vecu inostranu karijeru ali ih je legitimisalo kao legende kluba. Sasha Ilic je, bez ikakve sumnje, legenda Partizana, nijedan igrac Partizana od Moce Vukotica kojeg se ja secam, a secam se dosta njih, nije na taj nacin i u tolikoj meri personifikovao igru Partizana. Na kraju krajeva, ni toliko dugo.

Hvala na lepim rečima o Kapitenu. 🙂 Bold je pogrešan jer je Sale bio cenjen i u Galati, mislim da su čak i navijači pravili koreografije njemu u čast. Pričao je da mu je najveća greška u karijeri što je otišao iz Galate u Salcburg.

 

Da je rođen 20 godina ranije napravio bi ozbiljniju karijeru, pre svega zbog fizičke limitiranosti. U svakom slučaju, njegov pregled igre i osećaj za davanje lopte u prostor su za pokazivanje klincima u školama fudbala.

 

Mene je kupio golom za pobedu u finalu kupa 2001. godine, kada sam otišao na stadion unapred pomiren sa porazom. Jednu, jedinu stvar sam mu zamerio tokom svih ovih godina - što nije išamarao Drulovića i sam zatražio da uđe u igru u onoj nesreći protiv Augzburga. Naravno da je to smešno nerealno, ali toliko je bilo moje poverenje u njega. 

 

Hvala Kapitenu na svim lepim momentima, srećom, bilo ih je bezbroj. Ovaj klub će morati da se suoči sa istinom o svojoj sadašnjosti i da se ne sakriva iza ideje da će on ući u igru i po ko zna koji put izmisliti nešto. S druge strane, mi ćemo se suočiti sa činjenicom da sad najviše vredi dres FKP bez broja i imena.

 

Hvala, Sale,. Srećno!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Poodle Care said:

Elvis iz Lovćenca sudi finale :lol_2:

 

Jel to onaj sto nije priznao regularan gol Bena? Onaj sto je priznao gol iz ofsajda Partizanu? 

Neverovatna odluka FSS-a da postavi sudiju koji ne zna da sudi,koji ne moze da se snadje pod pritiskom...

Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2019 at 7:02 PM, ranzo said:

da iskoristimo poluvreme na kvalitetan nacin:

 

253 p.v.

  Reveal hidden contents

 

 

- derbi smo izgubili ali nismo nadigrani

- nije normalno da partizan bude 5 na tabeli, da se pitaju samo sportski kvaliteti

- koliko je placen marko ivanic, odakle je dosao, 1.5 milke obestecenje plus plata... koliko tamo ima igraca sa preko milion evra

- postavlja se pitanje zasto milojevic odlazi, zasto se trazi zamena, zato sto je sve balon od sapunice ?

- mi zivimo nesto sto nikad nismo imali u fudbalu (mec radnicki - cuka)

- treci derbi ove sezone, imali neko utisak da je zvezda 40 bodova bolja od partizana, zar je moguce da se to na terenu ne vidi

- u nekoj sobi, dvojica pricaju, ja nemam pistolj on ima pistolj i na kraju on uperi pistolj i kaze sta mi mozes, pa ne mogu ti nista dok imas pistolj ali nece biti pistolj vecno u ruci a posle toga slede nemile scene

- nezapamceni teror nad pfc-om koji ce trajati dok je pistolj u ruci a sta ce biti posle videcemo

- tole: da smo u skotskoj pfc bi bio u stecaju, kao rendzers... pa on je bio u fss kad je zvezda sa dugom vecim od rendersa igrala superligu

- zemun - macva ?! penali za mladost ?!

- ovaj tim zvezda sa svim ovim milionima koji igraju, da je bio satiran sudjenjem ko pfc, jel sme neko da se kladi da ne bi bio ispod pfc-a

- mi igramo u nenormalnim okolnostima

- zvezda je u ovom trenutku vise paravojna formacija nego klub

- stanje na tabeli je iluzija

- 58 faulova ?!

- mnogi partizanovci nemaju srca da govore ono sto je istina u vremenima kad je laz pretvorena u istinu

+

intervju sa sehovicem

Liga, pocevsi od sistema po kome se igra pa do dogadjanja na terenu je sramotna. Partizan je nazalost na udaru u svakom smislu. Zvezda i njena filijala ce podeliti prva dva mesta u jednom od najneregularnijih takmicenja. Jedino resenje je privatizacija klubova. 

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

 

PV br 260

- kad vidite celu predigru sto se tice kupa, partizanu tu nisu davane nikakve sanse

- sudija koji je doteljen za finale je isti onaj koji je sudio prosli derbi a sudio ga je katastrofalno

- pfc u ovaj derbi ulazi bez pritiska sa osecajem da je preziveo atentat

- o saletovoj karijeri (penal u njukaslu, gol u finalu kupa...)

- malo o trecoj zvezdici i zvezdinoj istoriji

- pobeda u ovom finalu bi mogla da stane uz rame sa duplom krunom od pre dve godine

- ono sto je vazno je da momci budu na visini zadatka i daju svoj maksimum

- malo o renoviranju stadiona tj o muzeju i kako se zahvaliti nasim legendama

- srecno sutra momcima i ljudi dodjite i podrzite nas partizan

+

intervju sa ostojicem

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goofy said:

 

Ivanovic uvek i svuda pre onog Nikolica

Mnogo usporava igru, reakcije su mu spore. Cak i kad ima prostora, on nesto gleda, razmislja i gubi inicijalnu prednost.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to FK Partizan 2019/20
  • Lobotomija locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...