Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Za početak da ne izgubimo - naravno treba ići na pobedu, ali bod je minimum..pritom Junajted da osvoji sva tri protiv Alkmara.

U tom slučaju nakon ovog kola Junajted bi imao svih 6, mi 2 ili 4, Alkmar 1, Astana 1 ili 0. Dakle,, ostalo bi sve otvoreno. U naredna dva kola mi igramo sa Junajtedom obe. Bilo bi sjajno ukoliko bismo uspeli da išćupamo 1 bod iz te dve ali čak i bez bodova ulazimo u završnicu sa realnim izgledima za prolaz dalje (pod uslovom, kao što rekoh, da danas uzmemo bar bod).

 

Dosta će zavisiti i od međusobnih susreta Alkmara i Astane u ta dva naredna kola. Mislim da bi nam najviše odgovaralo da obe završe nerešeno i da niko ne odskoči sa bodovima ili bar da se odgira 3 za 3. U tom slučaju bismo verovatno sa jednom pobedom (protiv Astane kod kuće) i nerešenim protiv Alkmara u gostima prošli dalje (pod uslovom da Junajted sve dobija). Svakako sa dve pobede u poslednja dva kola idemo gotovo sigurno dalje

Link to comment
Share on other sites

Partizan: Stojković - Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Natho, Zdjelar - Tošić, Suma, Asano - Sadik.

Klupa: N. Stevanović, Brežančić, Vujačić, Ivanović, Šćekić, F. Stevanovic, Marković.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...