Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Just now, greenenvy said:

 

Sadik brate, ti li si?

Nije Sadik već samo jedan ovlašćeni poštovalac lika i dela naše antilope. Meni je Sadikova igra simpatična. Ima neobičan radijus kretanja. Nikad odbrana nije načisto šta će da uradi. Komplikovanost do jednostavnosti, jednostavnost do komplikovanosti.

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Kad smo kod Sadika, kako je juče upropastio onu Lazarovu bravuru sa desne strane, neverovatno. Ono bi 99 od 100 igrača zakucalo u gol, a on čak nije uspeo ni da odluči da li želi glavom, ili da primi, ili šta već.

Mlad je. Gresi. Desava se i vrhunskim napadacima. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/25/2019 at 10:01 PM, Arsenije Pesic said:

 

Dobro, bili smo bolji u derbiju i zasluženo dobili, što jeste veliki uspeh protiv skupljeg tima i kvalitetnijih igrača, ali nema razloga da se od toga prave mitovi i priča kako smo ih potukli do nogu. Bili smo za nijansu bolji, imali jednu veliku i par polušansi, ali bilo je 0:0 do 83. minuta i gola koji je Suma dao, a sumnjam da bi mogao da ponovi iz 10 pokušaja. Plus je moglo lako da se desi da sudija ne svira faul nad Stojkovićem, a ima argumenata i za takvu odluku, i mi bismo verovatno izgubili, ili u najboljem slučaju uspeli da izjednačimo do kraja.

 

Mislio sam da odgovorim na postove ljudi koji su me citirali i onda procitam ovaj post i shvatim da je suvisno da bilo sta napisem.

 

Otprilike si napisao ono sto sam i sam zeleo da kazem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



clE469.jpg

 

NkxEch.jpg

 

jRk1sn.jpg

 

7zBdAn.jpg

 

am6vuF.jpg

 

l3oGS9.jpg

 

L04J8r.jpg

 

UiwJmr.jpg

 

rNFytG.jpg

 

2G6hN9.jpg

 

9gcjRs.jpg

Očigledan faul nad golmanom, naravno. Nema ni govora o nekakvoj "dilemi" što nedvosmisleno pokazuje i sudija Srđan Jovanović tako što odmah signalizira prekid igre, dok je lopta još ispred Miletića.

"Gol" koji je "postignut" je naravno potpuno ignorisan od strane sudije, koji se odavno okrenuo pokazujući pravac u kome Partizan treba izvesti slobodan udarac.

Edited by Xpert
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

neozbiljno je sadika smatrarti profi fudbalerom, on decko se trudi, trci, presing, ulazi u sanse... ali brate mili decko je rastimovan sa sopstvenim nogama vrv u njemu cuci neki mali solidan fudbaler ali jbg veza izmedju glave i nogu ne stima

mi pravog napadaca nemamo !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...